Sebastian Szymański najlepszy w meczu ze Śląskiem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Za mecz we Wrocławiu wszyscy legioniści otrzymali noty powyżej wyjściowej trójki. Najlepiej oceniliście występ Sebastiana Szymańskiego - 5,1 w skali 1-6. Wysokie oceny uzyskali także Cafu, Jędrzejczyk i Andre Martins. W sumie oceniało 1376 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Szymański 5,1
Cafu 4,8
Jędrzejczyk 4,3
Andre Martins 4,3
Vesović 4,1
Hlousek 4,1
Nagy 4,1
Cierzniak 3,9
Wieteska 3,8
Kante 3,3
Carlitos 3,3
Pasquato 3,3
Kucharczyk 3,3
Kulenović 3,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

Borsuk - Stary Kibic - 09.10.2018 10:06:29, *.dynamic.chello.pl

Ale jaja! Jeżeli oceniający piłkarzy Legii nie zauważają dobrej gry Kuchego i oceniają go w ten sam sposób co słabych w tym meczu Kante,Carlitosa czy Pasquato to oznacza,że fachowość kibiców na tej stronie jest mizerna ! Bo to ,że nie wykorzystał okazji na strzelenie gola nie przekreśla innych jego pozytywów!
Nie jestem szczególnym wielbicielem Kucharczyka ale -moim zdaniem- padł on ofiarą tendencyjnego hejtu kilku IDIOTÓW !
Wiem ,że mało kogo to obchodzi ale niniejszym informuję,że kasuję adres tej strony i nie będę już brał udziału w dyskusjach....zwłaszcza,że właściciele serwisu doprowadzili do FATALNEGO poziomu wyglądu tej strony i nie umieją -po dłuższym już czasie - niczego poprawić!!!!

Legionosta - 09.10.2018 10:26:38, *.unknown.vectranet.pl

Borsuk popieram w 100%

Ibor - 09.10.2018 10:39:16, *.237

Borsuk - popieram

Darek - 09.10.2018 10:50:07, *.dip0.t-ipconnect.de

Jak dla mnie sa to za wysokie oceny.Szymanski zagral dobrze ale w pierwszej polowie.W drugiej juz slabiej i nie wykorzystał dobrej okazji na gola w 94 minucie.Dalem mu 4.Nagy i Hlousek dla mnie na 3.A Kante na 1.Zupelnie bezbarwny byl mecz w jego wykonaniu.Carlitos tez nic specjalnego nie pokazal na 2.Kucharczyk na 3 bo zmarnowal dwie dobre okazje na zdobycie gola.I to obniza jego note.Martins i Pasquato tez troche za wysoko jak dla mnie.

Julekkk08 - 09.10.2018 10:58:28, *.32

Obrażać się na stronę za opinie o Kucharczyku??? To byl bardzo przecietny mecz w jego wykonaniu,że nie wspomnę o zmarnowanych sytuacjach!

Ludzik - 09.10.2018 11:06:20, *.centertel.pl

Wlasnie dlatego ze zmarnował dwie setki! jego ocena jest zanizona. Jakby wykorzystal je to by mial mocna 4. A tak to zasluguje maksymalnie na 3 z dwoma minusami.
Z trójami tez można zdać.
Wiecej nie ma co sie rozpisywac nad nim bo co mecz jest to samo. Generalnie z taka gra jaka prezentuje to moze by zablysnal w Piascie, Sosnowcu albo Cracovi. Trzymając go w pierwszym składzie Legia nigdy nie zrobi kroku naprzód.

Pasquato podejrzewam, ze gdyby dostał z 15-20 minut wiecej to by mial lepsze oceny a mecz by skonczyl z asysta jak nie z golem.

łysy - 09.10.2018 11:40:28, *.adsl.inetia.pl

Borsuk popieram ! Czy mówiąc idioci miałeś na myśli niejakiego " ludzika " ? Co do Twojego rozstania z tym forum, to myślę że pochopna decyzja !!!

???? - 09.10.2018 12:08:33, *.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Całkowicie się zgadzam z tym,co napisał Borsuk.Także z jego opinią o wyglądzie tej strony!Mam nadzieję, że ochlonie i jednak powróci -bo wielokrotnie zamieszczal celne spostrzeżenia. Szkoda byłoby tracić kolejnego dyskutantów, który coś wnosił a nie tylko wrzucał wulgaryzmy!

Szymon - 09.10.2018 12:15:06, *.202.threembb.co.uk

Z tego Martinsa mysle ze bedzie dobry grajek do przerwy powinno byc ze dwa trzy zero kuchy co patelnie z glowy zwalil to juz szczyt jedna setke poprostu musi wykorzystac pierwsza polowa bardzo dobra a druga to juz piach a po czerwonej kartce jeszcze gorzej dobrze ze niewykorzystane sytuacje sie nie zemscily bo mogloby byc 1-1 wazne ze 3pkt sa

olew - 09.10.2018 12:37:23, *.warszawa.vectranet.pl

Kucharczyk grał dobrze, kompletnie nie rozumiem ... Szymański za nisko 5,5 wg mnie

LWL - 09.10.2018 13:32:37, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na 1 miejscu powinien byc Cafu jako jedyny strzelec gola w ty meczu !

miron - 09.10.2018 17:07:54, *.play-internet.pl

Borsuk dobrze powiedziane popieram

LGZ - 09.10.2018 18:24:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk faktycznie za nisko , oceniajacy wzieli pod uwage niewykorzystane sytuacje a odnosnie gry na skrzydle to gra dobrze i sie stara !

Adz - 09.10.2018 19:06:42, *.play-internet.pl

Pasqato zagrał bardzo dobrze. Ostatnie podanie mega. Nie może być tak że oceny niektórych nie są wyskalowane przez czas pobytu na boisku. Strona spoko, nie ma co się czepiać

Jerry so Borsuk - 09.10.2018 21:51:38, *.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy jeśli podpiszesz się "Stary kibic" to myślisz, że przekonasz kogoś, że zjadłeś wszystkie rozumy i znasz się na piłce bardziej niż inni?! Nie sądzę. Gdyby tak było to pamiętałbyś, że w Legii grali duuużżzo lepsi zawodnicy od Kucharczyka. I to właśnie starzy kibice, którzy pamiętają takich asów jak Mashelego, Brychczego, braci Blautów, Żmijewskiego czy później Dziekana, Kosę , Pisza, Kowala maja prawo pisać tutaj, że Kucharczyk jest cienki i wyżej wymienionym mógłby piłki podawać. Ci naprawdę starsi maja prawo uważać, że niestety nie możemy od lat wspiąć się na wyższy (europejski) poziom póki tacy kopacze jak Kucharczyk będą tu grać. Jeśli zaś odpowiesz, że bronią go statystyki, to świadczy to tylko o coraz niższym poziomie naszej ekstraklasy. Kiedyś, mimo, że nasza Legia nie zdobywała seryjnie tytułów na krajowym podwórku, jak teraz, to śmiało stawała w Europie twarzą w twarz z St. Etienne, Feyenoordem i odprawiała z kwitkiem takie tuzy jak wicemistrz Włoch - Sampdoria. A drużyny z Luksemburga wylatywały z Warszawy ciesząc się, że nie skończyło się wynikiem dwucyfrowym, bo grali w niej Piłkarze a nie fatalczyki bez zwrotności, koordynacji techniki. Tyle w temacie Kucharczyka. A co do "terroryzowania" innych, że jak będzie się tu o nim źle pisało to opuścisz ten portal, to napiszę tylko jedno, krótkie - żegnam.

Arek - 09.10.2018 22:42:29, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ludzik, Kuchy to Ci chyba babę podebrał, skoro bez przerwy tak na niego nadajesz. Obiekt westchnień proponuję zmienić, a z czasem zawsze przechodzi. Inna rzecz, że Kucharczyk wcale źle nie zagrał. Owszem, dwie setki rozlał, ale jak na to co było tydzień, czy 2 temu to jest nieźle. Co do strony, idzie się przyzwyczaić, natomiast to wyłączanie adblocka jest wkur...ce.

do Borsuk - Stary Kibic - 10.10.2018 02:07:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pełna zgoda kolego, jednak moim zdaniem nie ma sensu przywiązywać dużej wagi do tych ocen, połowa oceniających pewnie nie widziała nawet 50% meczu, kolejne, kolejne 40% nie ma pojęcia o piłce, więc jakieś 10% ocen to oceny fachowe. A debile o Kuchym piszą głupoty nie tylko na tej stronie, jest też Legia.net, do tego Twitter, za to z sektora gości we Wrocławiu poleciała przyśpiewka "Kuchy King", na Ł3 tak samo śpiewana, więc to się liczy. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

łysy - 10.10.2018 07:12:12, *.adsl.inetia.pl

Jerry pajacu !!! To ty uważasz, że jak jest słaba liga, to jest przyzwolenie i trzeba jechać po Kucharczyku ? Wypad za takie pier.nie !!!

Po(L)ubiony - 10.10.2018 10:24:18, *.dynamic.chello.pl

Widzę, że fani Kucharczyka nie zauważyli, że z jego techniką i mentalnością nie pasuje do stylu, który próbuje ( z coraz lepszym skutkiem) nadać drużynie Sa Pinto. Przez wiele sezonów, Legia była JEDYNĄ ekipą w lidze, która potrafiła zagrać atakiem pozycyjnym. Piłkarze umieli wymienić szybko i składnie kilkanaście podań. Kucharczyk niestety, do takiej gry się nie nadaje. Moim zdaniem, jego dni w Legii, jako podstawowego zawodnika, są policzone.

miron do Jerry - 10.10.2018 11:51:11, *.play-internet.pl

Jeery może i Michał nie jest wirtuozem w swoim zawodzie ale zawsze daje z siebie wszystko poza tym ma w setcu (L) i nie raz dupę Nam ratował więc szacunek mu się należy z Naszej strony a teksty
w stylu fatalny są nie na miejscu i ci co to piszą sami są FATALNI i powinni zrobić wypad z tej strony. A nowa strona Legionistów jest słaba niestety.

Janek - 10.10.2018 21:19:03, *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy jest bardzo przeciętnym graczem, po stracie piłki nie pomaga w defensywie. Marnuje na potęgę setki, a co by bylo gdyby w ostatnim meczu Cafu nie strzelil? Mielibyśmy dwie zmarnowane setki Kuchego.

Jerry - 10.10.2018 22:55:27, *.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Łysy, dziecino. Jak nie umiesz ugryźć to nie szczekaj.

Arek - 10.10.2018 23:30:44, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hehehe, odezwał się ten co gryźć umie. Niezłe jaja.

zduneq - 11.10.2018 00:44:17, *.play-internet.pl

Meczu nie ogladalem (dlatego nie wystawiałem ocen) ale skrót już tak w którym widzę że Kuharczyk przez 80 minut ma 3 sytuacje pod bramką rywali i za KAŻDYM razem strzela obok (k...., 3* będąc w środku pola karnego!) A potem Pasquato który robi w 10 minut 2 kluczowe podania (główka do Nagy) oraz wrzutka do Szymańskiego gdzie OBIE sytuacje w poważnym klubie musiały skończyć się golem(przy czym ma 92% celnych podań!a Kucharczyk coś koło 70%) i Włoch ma ocenę 3.3 to dochodzę do wniosku iż oceniający w większości nie maja pojęcia czym jest piłka nożna.

@łysy - 11.10.2018 10:19:26, *.centertel.pl

Ty to jednak idiota jestes...