Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Żal przegranego seta

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Daniel Kołodziejczyk (trener Legii): Odnieśliśmy budujące zwycięstwo za trzy punkty. Było dość pewne, ale pierwszy set nie padł naszym łupem, czego żal. Wkradła się nerwowość. Początek tego seta troszkę nas przytłoczył, ale później zaczęliśmy prowadzić swoją grę. Już końcówka pierwszego seta mogła się podobać, ale nie wystarczyło nam czasu, żeby go wygrać.
Kolejne części gry to już nasza zdecydowana przewaga, kontrolowaliśmy przebieg gry, a przeciwnik w żadnym secie nie przekroczył 20 punktów. Widowisko było fajne, mam nadzieję, że podobało się kibicom i że będziemy im dostarczać więcej takich pozytywnych emocji i wrażeń.

Mam nadzieję, że ta falowana gra z poprzedniego sezonu teraz nie będzie miała miejsca. Długo nad tym pracowaliśmy, chcieliśmy ustabilizować grę, żeby jak najmniej tracić seriami punktów.

Mamy wielu nowych zawodników. Obecnie mamy 15 zawodników i mocną rywalizację. Widać w zespole świeżość, młodość i determinację do walki. To się przekłada na wynik. Walczymy w tym sezonie o awans, taki jest plan. Liczymy, że z tą młodą ekipą i ich entuzjazmem będziemy walczyć o najwyższe cele.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.