Ricardo Sa Pinto - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja

Sa Pinto: Nie możemy dać się zaskoczyć

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Fakt, że mamy tylko punkty straty do lidera jest dla nas motywujący. Startowaliśmy ze stratą bodajże 5 punktów. Chcemy kontynuować naszą dobrą grę i awansować na pierwsze miejsce w tabeli. Wiele zespołów chce tego samego, więc łatwo nie będzie. Śląsk miał ostatnio dobre wyniki, wygrał z Jagiellonią 4-0. Są zmotywowani, to na pewno będzie ciężki mecz - mówi przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław trener Legii Ricardo Sa Pinto.

- Śląsk jest doświadczonym zespołem, ma bardzo dobrych napastników, np. Robaka. Strzelają wiele goli. Śląsk ma także silną formację pomocy i obronną. Są dobrze zbalansowanym zespołem. Naszym celem są oczywiście 3 punkty, ale nie będzie o nie łatwo. Musimy dać z siebie 100%, żeby myśleć o wygranej. Śląsk potrafi grać atakiem pozycyjnym, ale też z kontry, przez co jest bardzo groźnym zespołem. Ma szybkich zawodników, którzy dużo biegają, walczą o każdą piłkę i rozgrywają akcje w szybkim tempie. Musimy być ostrożni i przygotowani na to. Może nie będzie to najpiękniejszy mecz do oglądania, ale spotkanie pełne walki. Śląsk dobrze prezentuje się jako drużyna, ale mają również indywidualności, potrafią wykańczać akcje i są dobrze zorganizowani. Nie możemy dać się zaskoczyć.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.