Ultras | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Film z oprawami z Wrocławia!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na wyjazdowym meczu we Wrocławiu kibice Legii zaprezentowali dwie efektowne oprawy. Najpierw sektor rozbłysł w blasku stroboskopów, które podświetliły dziesiątki flag na kijach, a w drugiej połowie sektorówka z Tadeuszem Sznukiem zadającym pytanie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" zasłoniła fanów, a następnie na całym sektorze odpalone zostały race.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z oprawami!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
dentysta - 13.10.2018 / 19:18, *..dynamic.mm.pl

Super!!!Wysłałem to do kibicki Lecha,którą przemyciłem na nasz ostatni mecz z Lechem...i mówi:no niestety,jesteście w tym najlepsi,i skąd te pomysły??Bo są super:-)

odpowiedz
McO - 08.10.2018 / 19:22, *..play-internet.pl

Tylko Legia potrafi zrobić coś takiego!Najlepsi!

odpowiedz
E(L)o śrdpłd - 08.10.2018 / 09:08, *..play-internet.pl

Na bialorus i tak by Nas nie wpuscili

odpowiedz
(L)egia - 07.10.2018 / 23:32, *..12-4.cable.virginm.net

Konkret! Jak zwykle na najwyższym poziomie.

odpowiedz
luki1916 - 07.10.2018 / 22:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pomysł NS na oprawę zaj......!!! Bardzo mi się podobał. Szkoda że teraz zakaz za race na wyjazd na Białoruś. TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
L.W.1916 - 07.10.2018 / 20:24, *..dynamic.chello.pl

Brawo NS jesteście Wie(L)cy za to co robicie Brawo...Brawo, aby tak dalej i więcej.
Dzięki L.W.1916

odpowiedz
magoo - 07.10.2018 / 19:42, *..dynamic.chello.pl

Strobo to My.... :)

odpowiedz
AaaaA(L) - 07.10.2018 / 18:08, *..dynamic.mm.pl

I oto chodzi!!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.10.2018 / 17:56, *..35

odpowiedz
Przemo - 07.10.2018 / 15:58, *..102

całe życie z wariatami :)

odpowiedz
Wilk - 07.10.2018 / 08:54, *..ip-point.pl

Miazga!

odpowiedz
ZIBI - 07.10.2018 / 08:50, *..dynamic.chello.pl

SUPER !!! Po prostu Mistrzostwo Świata.

odpowiedz