Ultras | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Film z oprawami z Wrocławia!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na wyjazdowym meczu we Wrocławiu kibice Legii zaprezentowali dwie efektowne oprawy. Najpierw sektor rozbłysł w blasku stroboskopów, które podświetliły dziesiątki flag na kijach, a w drugiej połowie sektorówka z Tadeuszem Sznukiem zadającym pytanie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" zasłoniła fanów, a następnie na całym sektorze odpalone zostały race.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z oprawami!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

ZIBI - 07.10.2018 08:50:19, *.dynamic.chello.pl

SUPER !!! Po prostu Mistrzostwo Świata.

Wilk - 07.10.2018 08:54:38, *.ip-point.pl

Miazga!

Przemo - 07.10.2018 15:58:16, *.102

całe życie z wariatami :)

Cult⚽️Legia - 07.10.2018 17:56:43, *.35

AaaaA(L) - 07.10.2018 18:08:55, *.dynamic.mm.pl

I oto chodzi!!!

magoo - 07.10.2018 19:42:02, *.dynamic.chello.pl

Strobo to My.... :)

L.W.1916 - 07.10.2018 20:24:51, *.dynamic.chello.pl

Brawo NS jesteście Wie(L)cy za to co robicie Brawo...Brawo, aby tak dalej i więcej.
Dzięki L.W.1916

luki1916 - 07.10.2018 22:25:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pomysł NS na oprawę zaj......!!! Bardzo mi się podobał. Szkoda że teraz zakaz za race na wyjazd na Białoruś. TYLKO LEGIA!!!

(L)egia - 07.10.2018 23:32:59, *.12-4.cable.virginm.net

Konkret! Jak zwykle na najwyższym poziomie.

E(L)o śrdpłd - 08.10.2018 09:08:21, *.play-internet.pl

Na bialorus i tak by Nas nie wpuscili

McO - 08.10.2018 19:22:11, *.play-internet.pl

Tylko Legia potrafi zrobić coś takiego!Najlepsi!

dentysta - 13.10.2018 19:18:02, *.dynamic.mm.pl

Super!!!Wysłałem to do kibicki Lecha,którą przemyciłem na nasz ostatni mecz z Lechem...i mówi:no niestety,jesteście w tym najlepsi,i skąd te pomysły??Bo są super:-)