Cafu cieszy się po bramce na 1-0 we Wrocławiu! - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cafu, Pasquato i Kulenović o wygranej ze Śląskiem

Kamil i Woytek, źródło: Legionisci.com

Cafu - To prawda, że teraz mam dobry okres w Legii, ale najważniejsze, że jest to dobry czas dla całej drużyny. Pierwsza połowa była niemal doskonała, ale to jest piłka i wszystko potrafi się zmienić - stąd też ta druga połowa, która nie wyglądała już tak dobrze. Graliśmy jednak przeciwko mocnej drużynie. Wszyscy wiedzą, że Ekstraklasa jest bardzo wyrównana - pierwsza drużyna może przegrać z ostatnią, a druga z kimś ze środka tabeli.


- Spodziewaliśmy się trudnego meczu, ponieważ graliśmy z zespołem, który ostatnie mecze wysoko wygrał. My jednak jesteśmy Legią, czyli najlepszą drużyną w Polsce i naszym obowiązkiem jest wygrywać ze wszystkimi. To co jest ważne, to fakt, że my gramy coraz lepiej i pewniej. Przerwę na mecze reprezentacji wykorzystamy odpowiednio i mam nadzieję, że wrócimy w jeszcze lepszej formie.

- W grze Sebastiana Szymańskiego - choć jest jeszcze młody - widać bardzo dużo jakości. Powinien nadal się rozwijać, pomagać Legii w lidze i meczach o puchar, ale chyba tylko kwestią czasu jest to, kiedy odejdzie do innej mocnej ligi.


Cristian Pasquato: - Mecz ze Śląskiem zaczęliśmy z bardzo dobrym nastawieniem - drużyna nastawiła się na zdobycie trzech punktów i walczyła o to. Lepiej byłoby wygrać 2-0 czy 3-0, ale dla mnie najważniejsze jest zwycięstwo. Jestem bardzo zadowolony z tego, że jestem w Legii. Dwa miesiące temu byłem poza drużyną, a teraz gram, więc nie mogę być smutny. Czuję zaufanie trenera i wszystko jest dobrze.

Sandro Kulenović: - Na co dzień trenuję i walczę o miejsce w składzie - myślę, że jestem coraz bliżej gry, ale decyzje podejmuje trener. We Wrocławiu zagrałem po półtoramiesięcznej przerwie. Jestem bardzo zadowolony z tego powodu, bo każda minuta jest dla mnie ważna, bo pozwala nabierać doświadczenia.
Dostałem kilka minut - w tym momencie najważniejsze było skupienie się nad obroną i walka o piłkę, bo rywale chcieli wyrównać. W tych pięciu minutach nie mogłem zrobić dużo, ale walczyłem i chciałem pomóc drużynie jak najwięcej. Być może drugą połowę mogliśmy zagrać lepiej, ale najważniejsze, że trzy punkty jadą do Warszawy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 08.10.2018 / 00:14, *..dynamic.chello.pl

Ten gowniarz Kulenovic to powinien pakowac zabawki i won z Legii jak jego ziomki, zlotousty Romeo i ten drugi wuefista od damskiej pilki
niespelniony wieczny mlody talent

odpowiedz
Ludzik - 07.10.2018 / 19:43, *..centertel.pl

Pasquato dobrze zagral. W 10 minut lepsze staty niz Kucharczyk przez 80

odpowiedz
LALALA - 07.10.2018 / 18:25, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Xd muwie xd muwie i jeszcze raz muwie xd

odpowiedz
Werty - 07.10.2018 / 18:22, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Śliska to normalnie piłkarzyki pajacyki !!!

odpowiedz
grzesiek - 07.10.2018 / 13:41, *..centertel.pl

Cierzniak tak opoznial tą gre ze 3 pkt trafily do Warszawy a sam zachował czyste konto. Oby dalej tak opozniał...

odpowiedz
Geku - 07.10.2018 / 12:07, *..play-internet.pl

Mnie dziwi jedna kwestia
Niby Remy jest naszym piłkarzem rozumiem jestem kontuzjowany a na instagramie dodaj relacje z meczu Lile. Czy nie powinien być w tym czasie na trybunach we Wrocławiu? Razem że swoją drużyną a nie bujać się po meczach we Francji

odpowiedz
WWL - 07.10.2018 / 11:53, *..play-internet.pl

Kulenovic się nie nadaje!
Niestety ale to paralita.
Drugi raz wchodzi w końcówce i drugi raz od razu prokuruje sytuację dla przeciwnika- rzut wolny w okolicach pola karnego.
Jak patrzę na niego to mam wrażenie że trener wprowadził pierwszego napotkanego kibica na ulicy a nie piłkarza.

odpowiedz
Sasza - 07.10.2018 / 11:48, *..as43234.net

Cierzniak bardzo długo czekał na swoją szansę u nas. Nigdy nie stroił fochów i zawsze wspierał drużynę. Z jakigoś powodu obecnie ma większe zaufanie trenera niż Malarz. Dobrze gra nogami co jest w dzisiejszej piłce niezwykle istotne a o czym Malarz niestety nie ma pojęcia. Wszystko się dobrze układa a rywalizacja motywuje do jeszcze lepszej gry.

odpowiedz
mmz - 07.10.2018 / 10:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia ma gotowego bramkarza - Majeckiego. Tylko kwestią czasu jest kiedy zluzuje Cierzniaka.

odpowiedz
lo - 07.10.2018 / 09:58, *..dynamic.chello.pl

SZukac bramkarza Cierzniak opoznia gre,nie umie wykopywac nogami kpoie z bramki na pale

odpowiedz
LGZ - 07.10.2018 / 09:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kto jest w "L" to musi byc zadowolony bo to jest najlepszy klub pilkarski w RP !!!

odpowiedz
LWL - 07.10.2018 / 09:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezawodny Cafu daje "L" zwyciestwo !

odpowiedz