Kibice Legii w Szczecinie w listopadzie 2017 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz Pogoń - Legia w piątek

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa ustaliła terminy 15. kolejki, która odbędzie się w dniach 9-11 listopada. Spotkanie Pogoni Szczecin z Legią Warszawa zostanie rozegrane w piątek 9 listopada o godzinie 20:30.

Najbliższe mecze Legii:
21.10 (ND) 18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
26.10 (PT) 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
30-31.10 Piast Gliwice - Legia Warszawa [1/16 finału Pucharu Polski]
03.11 (SO) 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
09.11 (PT) 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Puchar Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Seweryn - 21.10.2018 / 02:49, *..dynamic.chello.pl

Dzięki wszystkim za pozdrowienia dla pogoni i zapraszamy do Szczecina.

odpowiedz
soprano - 12.10.2018 / 17:27, *..dynamic.chello.pl

cwks mks

odpowiedz
mojo jojo - 10.10.2018 / 14:10, *..52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia&Pogoń!!!

odpowiedz
(L) - 09.10.2018 / 19:15, *..ilabs.pl

LEGIA&POGOŃ!


BSNT!

odpowiedz
W - 09.10.2018 / 18:46, *..dynamic.chello.pl

Do zobaczenia szczecińscy bracia na meczu.Legia Pogoń Zagłębie

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 09.10.2018 / 15:54, *..71

Friends!Forever!

odpowiedz
1916&1948 - 09.10.2018 / 11:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgoda na zawsze pozostanie :) do zobaczenia!

odpowiedz
Darek - 09.10.2018 / 10:57, *..dip0.t-ipconnect.de

Do Białegostoku pewnie zakaz bedzie za piro we Wroclawiu.Ale nawet jak by nie bylo to i tak by nas nie wpuscili.Tak po prostu bez zadnego powodu jak ostatnio.
Pogon&Legia na zawsze.

odpowiedz
(L)egia&Pogoń! - 09.10.2018 / 10:32, *..centertel.pl

Braci się nie traci!

odpowiedz
Emanko - 09.10.2018 / 08:36, *..play-internet.pl

Do zobaczenia szczecińscy Bracia! Niby sektor gości i zgody nie ma, ale wiadomo jak jest.. ;)

odpowiedz
Grzesiek - 08.10.2018 / 18:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Granie ligi w weekend upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości to kryminał

odpowiedz