REKLAMA

Odmalowana sala w CZD. Gadżety Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa "Dobrzy Ludzie" udekorowała salę na oddziale Okulistyki warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka grafiką z motylami oraz smerfem trzymającym herb Legii. Grupa działająca od dłuższego czasu w CZD zachęca do zakupu dziecięcych gadżetów z opcją wysyłki - cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze prace malarskie.

Zakup gadżetów możliwy jest na forum kibiców. W sprzedaży koszulki z Tsubasą, Gigim, Minionkami, Pingwinami, Maszą (50 zł dziecięce, 60 zł dorosłe), szalik (40), dziewięć wzorów magnesów (10) oraz smycze (20). Koszt wysyłki: 15 zł.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 12.10.2018 / 06:39, *..adsl.inetia.pl

Czemu Leśnodorski na ścianie?

odpowiedz
Do Kacperek - 10.10.2018 / 11:30, *..static.ip.netia.com.pl

Masz na forum w czym jest problem?

odpowiedz
Kacperek - 09.10.2018 / 22:28, *..dynamic.chello.pl

Dlaczego koszulek z Tsubasą i innych rzeczy nie mozna kupic przez allegro lub w sklepie Zyleta ? O wiele wiecej osob byloby zainteresowanych na ten szczytny cel

odpowiedz
Janek89 - 09.10.2018 / 17:45, *..dynamic.chello.pl

Zajebista robota, super grupa oby tak dalej

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.