Agata Piechowicz - fot. Wioletta Lipińska
REKLAMA

Brązowy medal Piechowicz na MP U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W zakończonych w Wałczu mistrzostwach Polski w boksie do lat 23 brązowy medal wywalczyła zawodniczka KB Legia, Agata Piechowicz. Legionistka, w kategorii wagowej do 64 kilogramów, pokonała w ćwierćfinale Martę Możejko (BKS Olimp Szczecin), zwyciężając w pierwszej rundzie. W półfinale Piechowicz przegrała z Viktorią Dombrowską z Gryfa Wejherowo.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

pique-nique - 10.10.2018 10:50:50, *.acn.waw.pl

No i git. Gratulacje!

Darek - 10.10.2018 13:26:08, *.dip0.t-ipconnect.de

Super.Gratuluje.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.