Marko Vesović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Występ Vešovicia dla Czarnogóry

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Marko Vešović wystąpił w przegranym przez Czarnogórę spotkaniu z Serbią 0-2. Mecz odbył się w ramach 3. kolejki grupy czwartej Ligi Narodów. Zawodnik Legii spędził na lewej stronie obrony pełne 90 minut. Czarnogóra zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli, tracąc trzy punkty do swojego czwartkowego rywala.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.