Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy, Kante i Philipps zagrali w reprezentacjach

źródło: 90minut.pl

José Kanté zagrał w reprezentacji Gwinei w wygranym u siebie 2-0 meczu grupy H eliminacji Pucharu Narodów Afryki z Rwandą. 28-letni napastnik Legii rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie. Po trzech meczach grupowych Gwinea ma na swoim koncie 9 punktów.

Dominik Nagy wystąpił w reprezentacji Węgier w przegranym 0-1 spotkaniu grupy drugiej dywizji C Ligi Narodów z Grecją. 23-latek wszedł na boisko w 68. minucie w miejsce Rolanda Vargi.

Z kolei Chris Philipps wystąpił w reprezentacji Luksemburga w przegranym 0-1 meczu 3. kolejki grupy 2 dywizji D z Białorusią. Pomocnik rozegrał całe spotkanie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
DanieLo - 13.10.2018 / 15:33, *..dyn.luxdsl.pt.lu

maja rozmach..

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.