fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszsycy na Legię!

Konkurs: Wygraj bilet na mecz z Wisłą!

Redakcja

Mamy dla Was aż 12 biletów na niedzielne hitowe spotkanie Legia Warszawa - Wisła Kraków. W kasach coraz mniej dostępnych miejsc, warto pospieszyć się z zakupem biletów lub... wygrać je. Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć prawidłowo na poniższe pytania. Tradycyjnie wygrywają najszybsi. Wszystkich zapraszamy na Łazienkowską, by wspierać zawodników w walce o kolejne trzy ligowe punkty przed własną publicznością!

UWAGA! Przy wstawianiu odpowiedzi należy wypełnić pole e-mail - tylko w ten sposób skontaktujemy się ze zwycięzcami. Liczy się pierwsza odpowiedź, nie można odpowiadać więcej niż raz. Komentarze publikowane są z niewielkim opóźnieniem, natomiast o czasie udzielenia odpowiedzi decyduje moment wciśnięcia przycisku DODAJ.

Skorzystaj z oferty sponsora Legii - zgarnij bonus powitalny!


Pytanie 1.Ile razy w historii w meczach Legii z Wisłą Kraków padał remis?
a) 42
b) 44
c) 46

Pytanie 2. Ile goli w sezonie 2017/18 w barwach Wisły Kraków strzelił Carlitos?
a) 24
b) 26
c) 27

O wygranej decydują kolejno:
- liczba prawidłowych odpowiedzi
- dokładny czas wysłania odpowiedzi (kto pierwszy, ten lepszy)

Nagrody:
1. miejsce - 2 bilety
2. miejsce - 2 bilety
3. miejsce - 2 bilety
4. miejsce - 1 bilet
5. miejsce - 1 bilet
6. miejsce - 1 bilet
7. miejsce - 1 bilet
8. miejsce - 1 bilet
9. miejsce - 1 bilet

Wyniki konkursu opublikujemy w tym miejscu do godziny 20:00, a do godziny 21:00 wyślemy bilety do zwycięzców.

Powodzenia!

Tych, którym się nie uda wygrać zapraszamy na Łazienkowską 3!


Aktualizacja 19:00

KONKURS ZAKOŃCZONY


Prawidłowe odpowiedzi:
1. c) 46
2. a) 24


Osoby nagrodzone to:
1. Skrz@t
2. Sam sos
3. Michal
4. Zbigniew
5. adek
6. Pawel
7. JaKochamLegie
8. Ecko32
9. Kruczinho

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Ecko32 - 20.10.2018 / 08:26, *..static.ip.multitk.pl

Witam Serdecznie. Czy bilety zostały już wysłane na e-mail? Ja na razie nic nie otrzymałem.

odpowiedz
arnold szwarceneger - 19.10.2018 / 20:42, *..centertel.pl

na forum jest napise ze 41 remisów wiec ten tego ;-)

odpowiedz
Ryba - 19.10.2018 / 18:35, *..ssp.dialog.net.pl

pyt 1 - c
pyt 2 - a

odpowiedz
Paweł - 19.10.2018 / 18:32, *..17

1. A
2. A

odpowiedz
moguai - 19.10.2018 / 18:20, *..business.static.de.bt.net

pyt.1 69
pyt.2 Carlitos

odpowiedz
aga - 19.10.2018 / 18:08, *..play-internet.pl

1a
2a

odpowiedz
Raf770 - 19.10.2018 / 18:05, *..centertel.pl

1. 41
2. A

odpowiedz
Edi - 19.10.2018 / 18:05, *..play-internet.pl

1C 2 A

odpowiedz
Oczko - 19.10.2018 / 18:04, *..play-internet.pl

C A

odpowiedz
Wojtas - 19.10.2018 / 18:04, *..centertel.pl

1.c 2.a

odpowiedz
Kubaaaa - 19.10.2018 / 17:59, *..1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1.c 2.a

odpowiedz
Przemo - 19.10.2018 / 17:58, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1. C
2. A

odpowiedz
PiotrekL - 19.10.2018 / 17:57, *..play-internet.pl

1.C
2.A

odpowiedz
legia - 19.10.2018 / 17:57, *..toya.net.pl

1 A
2A

odpowiedz
1916 - 19.10.2018 / 17:55, *..toya.net.pl

1 A
2 A

odpowiedz
Waski - 19.10.2018 / 17:54, *..play-internet.pl

1b 2a

odpowiedz
Marlena - 19.10.2018 / 17:51, *..dynamic.gprs.plus.pl

A A

odpowiedz
arnold szwarceneger - 19.10.2018 / 17:47, *..centertel.pl

ile razy w historii w meczach Legii z Wisłą Kraków padał remis?

41 ale nie ma takiej odp :D


2- a

odpowiedz
Kruczinho - 19.10.2018 / 17:46, *..dynamic.chello.pl

1 C
2 A

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet.

odpowiedz
Ecko32 - 19.10.2018 / 17:45, *..static.ip.multitk.pl

1 c, 2 a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet.

odpowiedz
JaKochamLegie - 19.10.2018 / 17:45, *..ip.oxynet.pl

1.C
2.A

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet.

odpowiedz
Pawellll - 19.10.2018 / 17:44, *..22

1 a
2 c

odpowiedz
Pawel - 19.10.2018 / 17:44, *..dynamic.gprs.plus.pl

C A

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet.

odpowiedz
adek - 19.10.2018 / 17:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

1c
2a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet.

odpowiedz
Skrz@t - 19.10.2018 / 17:43, *..dynamic.chello.pl

Żeby nie było
1. C
2.A

Wcześniejszy komentarz z moim typem taki sam

odpowiedz
Agnieszka - 19.10.2018 / 17:42, *..centertel.pl

1c
2a

Redakcja (LL!): liczy się tylko pierwsza odpowiedź udzielona jako "Zbigniew".

odpowiedz
Zbigniew - 19.10.2018 / 17:42, *..centertel.pl

1c
2a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 1 bilet.

odpowiedz
Tajk - 19.10.2018 / 17:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

1-a
2-a

odpowiedz
Michał - 19.10.2018 / 17:39, *..dynamic.chello.pl

1c
2 a


Redakcja (LL!): liczy się tylko pierwsza odpowiedź udzielona jako "Michał".

odpowiedz
Michal - 19.10.2018 / 17:38, *..dynamic.chello.pl

1 c 2a

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 2 bilety.

odpowiedz
DDD - 19.10.2018 / 17:38, *..play-internet.pl

1 b
2 a

odpowiedz
Sam sos - 19.10.2018 / 17:38, *..dynamic.chello.pl

1.C
2.A

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 2 bilety.

odpowiedz
Michał - 19.10.2018 / 17:37, *..dynamic.chello.pl

1. B
2.a

odpowiedz
Skrz@t - 19.10.2018 / 17:37, *..dynamic.chello.pl

C
A

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Wygrywasz 2 bilety.

odpowiedz