Lechia Gdańsk na meczu z Arką Gdynia
REKLAMA

Na stadionach: Nie ma flag, nie ma flag...

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W minionym tygodniu działo się na polskich stadionach oraz kibicowskim szlaku naprawdę wiele - tyle, że można by wydarzeniami obdzielić dobrych kilka kolejek. W piątek fani Legii spalili w Białymstoku dwie flagi Jagiellonii, do czego miejscowi działacze i policja przygotowywali się od lat. Na nic zdały się wielogodzinne kontrole, liczne zakazy i durne wymysły. Flagi poszły z dymem.

Fani Lecha po raz kolejny pojawili się na zakazie w dobrej liczbie. Po meczu psikusa sprawił im jednak Widzew, czekając przed stadionem poznaniaków w ok. 30 osób. Przechwycone zostało 7 flag "Kolejorza". To najbardziej dotkliwa strata oflagowania, jeśli brać pod uwagę kibicowską czołówkę. Na dodatkowe atrakcje załapali się kibice Ruchu, a także Piasta, wracający z wyjazdowego szlaku.

Kibice Korony oficjalnie przybili układ ze Spartakiem Trnava, GKS Bełchatów zaś przybił układ z Hutnikiem Kraków. W poniedziałek wraz z Zagłębiem Sosnowiec w Krakowie obecny był Beskid Andrychów.

W ekstraklasie w końcu odbyło się kilka meczów z dobrą frekwencją w sektorze gości, chociaż niestety derby Trójmiasta rozegrano bez udziału kibiców gości. Lechiści zaprezentowali na nich dwie oprawy z wykorzystaniem pirotechniki. Ultrasowali także kibice Zagłębia Sosnowiec, Górnika, Miedzi i Śląska (na meczu przyjaźni), Chojniczanki, Igloopolu, GKS-u Jastrzębie, GKS-u Tychy oraz KSZO.

Ekstraklasa:

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (1200).
Piątkowy mecz przyjaźni cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców obu drużyn. Fanów Śląska przyjechało ok. 1200. Ultrasi przygotowali oprawę - transparent "Ciągle uważajcie na nas, tu żaden się się nie boi", mini sektórowkę podwieszoną do dachu - "UML" oraz mini szarfy w barwach plus piro. Choreo poświęcone Śląskowi było bardzo podobne - również mini szarfy w barwach klubu, piro, a także podwieszone płótno z herbem WKS-u, "Silesia Ultras" oraz trans "Ultrasi nie mają lekko, Ufają tylko Swoim".

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec (1030).
Liczny wyjazd sosnowiczan na poniedziałkowy mecz w Krakowie, gdzie wspierał ich BKS (125), Czuwaj (93), Beskid (45) i Legia (5). Zagłębie zaprezentowało malowaną sektorówkę z herbem klubu, kuflem piwa, racą i starą piłką oraz hasłem "It's my drug", po czym rozświetlili sektor gości pirotechniką. W klatce wywiesili m.in. płótna Czuwaju Przemyśl i Beskidu Andrychów. Po stronie gospodarzy 11 tys. widzów. Wywiesili w centralnym miejscu młyna flagę Polonii Przemyśl - "Władcy Przemyśla".

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (770).
Jedno z najciekawszych spotkań minionej kolejki. Legioniści pojechali do Białegostoku pociągiem specjalnym w 770 osób. Byli wpuszczani na stadion przez blisko 5 godzin, a i tak ok. 120 osób musiało pozostać na parkingu. Przyjezdni bez flag i wszyscy na czarno. Na początku drugiej połowy z dymem poszły dwie flagi białostoczan - "FC Hajnówka" oraz "The best fans Białystok". Gospodarzy na meczu ok. 17 tys. Próbowali rozwalić bramkę dzielącą młyn od trybuny prostej. Po meczu policja szukała osób palących flagi "Jagi", ale takowych nie zidentyfikowała.

Pogoń Szczecin - Lech Poznań (700).
Lechici kolejny wyjazd na zakazie organizowali jako "wycieczkę krajoznawczą do stolicy Paprykarzu". Ich liczba i oflagowanie jak najbardziej na plus. Podobnie jak frekwencja Portowców w młynie. Powrót do Poznania nie był tak spokojny, jak się lechici mogli spodziewać - na miejscu czekała delegacja Widzewa, która powitała flagowych "Kolejorza". Siedem flag poznaniaków tym samym trafiło w ręce RTS-u.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (485).
Zagłębie do Zabrza przyjechało w dobrej liczbie, w dużej mierze dzięki licznemu wsparciu zgód. Lubinian (180) wspierała Polonia Bytom (300) oraz Odra Opole (5). Przyjezdni wywiesili 5 flag. Z obu stron nie brakowało "uprzejmości". Górnik zaprezentował sektorówkę i transparent "Ś.P. Pastor" oraz odpalił piro.

Korona Kielce - Cracovia (140).
Przyjezdni z pięcioma flagami, w dość słabej liczbie. Młyn Koroniarzy również nie prezentował się zbyt okazale. Wywiesili w nim płótno "Red black Animals" Spartaka Trnava. Koroniarze na tym meczu przybili układ chuligański ze Słowakami.

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (-).
Ponad 25 tys. fanów obejrzało derby Trójmiasta, w których nie mogli uczestniczyć arkowcy - zakaz za poprzednie derbowe mecze. Lechiści zaprezentowali flagi i piro nad foliowym transem "Ultras Lechia Gdańsk". Przygotowali również oprawę w formie rebusu - transparent "Podpowiedź: Powiedzenie, które zna każdy mieszkaniec Trójmiasta" oraz "Znasz odpowiedź? Zadzwoń/napisz!" oraz numer telefonu do osoby z Arki odpowiedzialnej za projekt "Kibice Razem". Całość uzupełniła malowana sektorówka.

Wisła Płock - Piast Gliwice (-).
Gliwiczanie cały czas pozostają w konflikcie z działaczami, stąd ich brak na wyjeździe w Płocku. W ten weekend ograniczyli się na wspieraniu GKS-u Jastrzębie na meczu z GKS-em Tychy. Po stronie gospodarzy bardzo słaba frekwencja, tak na całym stadionie (2,5 tys.), jak i w młynie.

Niższe ligi:

Widzew Łódź - GKS Bełchatów (618).
Liczny wyjazd bełchatowian do Łodzi, gdzie stawiło się ich 618, w tym Wisła Sandomierz (30), Peliste Bitola (14) oraz Hutnik Kraków (35). Z tymi ostatnimi GKS przybił układ.

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź (370).
Spora grupa przyjezdnych nie zajęła miejsca w sektorze gości z powodu zbyt małej liczby biletów. Wraz z nimi Zawisza oraz Lech. Chojniczanka zaprezentowała sektorówkę w kształcie koszulki, pod którą odpaliła świece dymne.

Błękitni Stargard - Ruch Chorzów (203).
Chorzowianie na tym wyjeździe z trzema flagami. Powrót próbowali im umilić fani GKS-u i Górnika.

KSZO Ostrowiec - Stal Rzeszów (180).
Stal wspierana na tym wyjeździe przez Stalówkę (15) i Ładę (1). Przyjezdni wywiesili trzy flagi. KSZO z oprawą składającą się z transparentów "Oto nasz pomnik trwalszy od spiżu", mini sektorówki i trochę ogni wrocławskich.

Motor Lublin - Chełmianka Chełm (150).
Po raz pierwszy od 38 lat fani Chełmianki w Lublinie zasiedli w sektorze gości. Wywiesili w nim cztery flagi.

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała (130).
W środku tygodnia fani z Bielska udali się na bliski wyjazd w 130 osób i z czterema flagami.

MKS Kluczbork - Stilon Gorzów (65).
Stilon wspierany przez Chrobrego (20) z czterema flagami.

Igloopol Dębica - JKS Jarosław (50).
Gospodarze wystawili 80-osobowy młyn, gdzie odpalili świece nad transparentem "100-lecie odzyskania niepodległości". Gości 50, w tym Unia Nowa Sarzyna (10).

Gwardia Koszalin - Górnik Konin (45).
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia (38).
Mamry Giżycko - Jeziorak Iława (35).
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork (34).
Lechia Dzierżoniów - Ruch Radzionków (14).

Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz (-).
Gospodarzy w młynie ok. 250. Wśród nich mobilizacja na mecz z Lechem w Pucharze Polski. Sandecja pojawić się nie mogła z powodu zakazu wyjazdowego na pięć meczów (za piro na meczu z ŁKS-em).

Puchar Polski - szczebel okręgowy:

Izolator Boguchwała - Stal Rzeszów (51).


Wyjazd tygodnia: 1030 kibiców Zagłębia Sosnowiec w Krakowie
Oprawa tygodnia: Choreo Lechii na derbach z Arką oraz Zagłębia Sosnowiec w Krakowie

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Legia Warszawa na wyjazdowym meczu z Jagiellonią Białystok:

Jagiellonia Białystok na meczu z Legią Warszawa:


Zagłębie Sosnowiec na wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków:

Wisła Kraków na meczu z Zagłębiem Sosnowiec:


Miedź Legnica na meczu ze Śląskiem Wrocław:Śląsk Wrocław na wyjazdowym meczu z Miedzią Legnica:Lechia Gdańsk na meczu z Arką Gdynia:


Pogoń Szczecin na meczu z Lechem Poznań:
Lech Poznań na wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin:


Wisła Płock na meczu z Piastem Gliwice:
Korona Kielce na meczu z Cracovią:


Cracovia na wyjazdowym meczu z Koroną Kielce:


Górnik Zabrze na meczu z Zagłębiem Lubin:Zagłębie Lubin na wyjazdowym meczu z Górnikiem Zabrze:Podbeskidzie Bielsko-Biała na wyjazdowym meczu z GKS-em Jastrzębie:


Raków Częstochowa na meczu z ŁKS-em Łódź:


ŁKS Łódź na wyjazdowym meczu z Rakowem Częstochowa:


Raków Częstochowa na meczu z Sandecją Nowy Sącz:


Stilon Gorzów na wyjazdowym meczu z MKS-em Kluczbork:


Ruch Chorzów na wyjazdowym meczu z Błękitnymi Stargard:
Olimpia Elbląg na wyjazdowym meczu z Resovią:


Resovia na meczu z Olimpią Elbląg:


ŁKS Łódź na wyjazdowym meczu z Chojniczanką Chojnice:


Chojniczanka Chojnice na meczu z ŁKS-em Łódź:


Igloopol Dębica na meczu z JKS-em Jarosław:


Widzew Łódź na meczu z GKS-em Bełchatów:
GKS Bełchatów na wyjazdowym meczu z Widzewem Łódź:


Pogoń Lębork na wyjazdowym meczu z Kaszubią Kościerzyna:


GKS Jastrzębie na meczu z GKS-em Tychy:


GKS Tychy na wyjazdowym meczu z GKS-em Jastrzębie:
KSZO Ostrowiec na meczu ze Stalą Rzeszów:


Stal Rzeszów na wyjazdowym meczu z KSZO Ostrowiec:


Motor Lublin na meczu z Chełmianką Chełm:


Chełmianka Chełm na wyjazdowym meczu z Motorem Lublin:


Radomiak Radom na wyjazdowym meczu z Siarką Tarnobrzeg:


Legia Warszawa na meczu koszykarzy z Kingiem Szczecin:REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
lbn - 02.11.2018 / 09:17, *..73

Ludzie opamiętajcie się, co to za trolling!? Dla ludzi z Żylety to powinno przyświecać hasło "Nienawidzimy wszystkich"! Jesteśmy silni z ZS i nasza siła tkwiła w tym, że zawsze trzeba było sobie radzić samemu, zgodnie z pewnymi zasadami, a nie kierować się koniunkturą na rynku hools, tak jak to robią inne ekipy, i stają przeciwko swoim rzekomym "braciom", wstyd! I jest różnica między wyjazdem z przygodami a grzybobraniem, w tym Legia nie kalkuluje, tylko "podnieś głowę i zaciśnij pięść"... BTW, cieszy mnie, że mimo nieporozumień, cały czas jest szacunek dla Pogoni, mam nadzieję, że wzajemnie. I jeszcze pozwolę sobie pogratulować akcji w Białymstoku, i ogólnie, w ultrasce to nie ma równych Legii, NS to jedyna grupa która robi oprawy z przekazem, dla inteligentnych ludzi, a nie rebusy z dupy... z (L)egijnym pozdrowieniem!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 02.11.2018 / 00:02, *..dynamic.chello.pl

@Matigol

A ileż to Lech miał tych grzybobrań? I jest pewna różnica między ekipą z marszu a przygotowaną i zebraną na konkretny sparing bandą... Takich spotkań odmawiał na trasie i Ruch i Lech i Arka...

Ogólnie ruch h.zaczyna w Polsce przypominać niezły miszmasz.

Mnie bardziej martwi aktywność Widzewa na Mazowszu.
I Ukraińców w Warszawie i okolicach... A jest ich już tylu, że w Piasecznie paru legionistów oberwalo za śpiewy po meczu a na Włochach/Ursusie i raz na Ursynowie też widziałem jak krzywo reagują na Legię.
I nie zawsze jest ktoś by im odpowiedzieć bo przeważnie zaczepiaja zwykłych kibiców.

odpowiedz
cyniek - 31.10.2018 / 19:46, *..gostynin.vectranet.pl

hmmmm a ja mam wrazenie ze cos sie zaczyna psuc miedzy nAMI A ZS przyklad ostatni mecz Zaglebia w Krakowie odnas Zaglebie wspiera tylko 5 osob nie sadzicie ze to dziwne

odpowiedz
Bidon - 31.10.2018 / 18:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Yeti
kolego zgodze sie z Toba w polowie.... z tym ze RR, OE to są mocno przecietne ekipy jakich wiele ( choc o tym wie chyba kazdy ) i z tym ze tylko uklad z rownie silna ekipą jak nie silniejszą podniesie nas w góre...niestety albo stedy trzeba pamietac ze wielu Legii Warszawa nienawidzi od dziecka i ciezko sie z kims takim ukladac kto od dziecka ma wpajane pewne rzeczy...a co do Lecha tu zgody nie ma bo moze nie bija sie tak czesto jak inni ale to moim zdaniem wynika z tego ze malo ktora ekipa sama bez swoich zgod czy ukladow jest w stanie im sie przeciwstawic kiedys taka ekipe miala Legia ale to niestety stare czasy...

odpowiedz
Matigol - 31.10.2018 / 18:09, *..adsl.inetia.pl

Do "Yeti" : Czy Lech jest słabszy to bym nie powiedział. Na jakiej podstawie takie wnioski? Z tego co kojarzę to ustawioną walkę w ciągu ostatnich kilku lat przegrał JEDNĄ. Ostatnia akcja żydów oczywiście też wchodzi w porażki ale tutaj bardziej zawiodła organizacja i pewność siebie że na własnym podwórku nikt ich nie ruszy niż to że są słabi chuligańsko.
Zgadzam się że OE ( przy całym szacunku ) to nie jest ekipa H a jeżeli już to są tam jednostki gotowe na wszystko. Co do RR to nie specjalnie się orientuję choć słyszałem że są gotowi bardzo szybko się zebrać w dobrą ( choć niezbyt liczną ) bandę i m.in. to było powodem nawiązania przez nas zgody ( poza oczywistym faktem żeby na południowych krańcach Mazowsza mieć sojuszników ). ZS jest silne a w koalicji z Bielskiem wg mnie to jedna z najsilniejszych ekip w kraju.
Układ z Lechem-ŁKS-em ??? Wolne żarty. Dziwne że w ogóle o tym pomyślałeś. Co do układu z Lechią i Śląskiem to może już nie jest jakieś science fiction ale też daleeeeeko do takiego rozwiązania. Starszyzna się lubi i szanuje z tych 3 miast ale młodzi są już wychowani na zupełnie innych realiach i ciężko będzie o taki scenariusz. W każdym razie jest to duet który jest bardzo silny.
Jeśli u nas młodzież nie zacznie falowo ( bo jednostki nic nie dadzą ) trenować i żyć na sportowo oraz przede wszystkim aktywnie działać w swoich rewirach to za parę lat możemy mieć problem na polu H. Choć wg mnie już go mamy....

odpowiedz
Yeti - 31.10.2018 / 16:17, *..8.101.19

Lech jest coraz słabszy, słabnie od kilku lat. Są ekipy od nich mocniejsze, to już nie jest top. Uważam, że my też się osłabiamy. Z szacunkiem dla RR czy OE to jednak to są ekipy mocno przeciętne. Jedynie ZS liczy się w skali krajowej. Myślę, że rynek hools w Polsce będzie się konsolidował, czyli grupy będą się łączyć i zostanie liczących się może 3-4 grupy. Czas pomyśleć o nawiązaniu układu np. z Lechią-Śląskiem lub Lechem-ŁKS, bo już wolę ich niż rosnącą w siłę koalicję WRWE czy inne śląskie patałachy.

odpowiedz
Alan - 31.10.2018 / 15:58, *..124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Olaf
A ty naucz się czytać.
Gdzie napisałem Legia z małej litery ?
Co do Wwa zgoda ale to przez szybkie pisanie i słownik w tel poleciał.

odpowiedz
Lp - 31.10.2018 / 12:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Akcja pokazała że trzeba mieć się na baczności, a nie wysyłać 3 ultrasow z fanami, tak jak ktoś napisał wyżej czym dłużej jesteś w top pod względem H myślisz że nic Ci nie grozi, zbyt duża pewność siebie przynosi źle nawyki, myślę że będzie się działo dużo na Lini Poznań - Łódź, ale też chociażby na na górnym Śląsku gdzie widać coraz odwazniejsze akcje koalicji wkrótce przyniosą awanturę, szkoda tylko jednego z LPU, który został połamany, nogi, ręce oraz zebra, skacząc po głowie gdzie jest honor Ludzie Humoru? Akcja na plus, ale chłopak ma do końca życia skutki.

odpowiedz
do alan - 31.10.2018 / 11:52, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

młotku, wszystkie miasta/ekipy wymieniasz z dużej litery a Legię z małej???? Weź się stuknij w łeb!!

oLaf

odpowiedz
rob bandit - 31.10.2018 / 11:12, *..satfilm.com.pl

lech poznań z nowym płótnem Mamy Ku...a Dosyć...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
123 - 31.10.2018 / 10:40, *..ncbj.gov.pl

Pomazane na czerwono Siedlce (o Łowiczu, czy Skierniewicach nie wspomnę) pokazują jak ważna jest "praca organiczna u podstaw" i takie akcje jak ta ostatnio z zapraszaniem dzieciaków z różnych zakątków Mazowsza na mecze Legii albo odwiedziny w tych miejscach przez naszych grajków, etc. Tylko tak można wychować i utrzymać kolejne pokolenia legijnych Fanatyków na tych terenach.

odpowiedz
bubba - 31.10.2018 / 09:31, *..net.hawetelekom.pl

Przestroga dla wszystkich, trzeba się pilnować, nie ma już miejsca na rozprężenie i jakieś błędy. Na wyjazdach wszyscy się pilnują ale w domu bywa różnie, tym bardziej że ostatnio mało było takich akcji ale zaczyna się coś rozkręcać. Bracia pilnujemy się zawsze i wszędzie.

odpowiedz
pytający - 31.10.2018 / 00:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ok wszystko rozumiem (L) ale jak mam osobiście odnieść do tych, którzy nawet kochanej stolicy nie znają... dla mnie to szok! osobiście... matko! dziwicie się,że taki Wrocław się śmieje... stop!

odpowiedz
Do alan - 31.10.2018 / 00:37, *..dynamic.chello.pl

Ty pomyśl trochę... widzew piszesz z dużej litery a Warszawa z małej ..

odpowiedz
Do b77 i pytacz - 31.10.2018 / 00:07, *..17

Beskid kiedyś mocno kojarzony z Craxą. Od jakichś 10 lat odbili we własną stronę i fc Craxy z Andrychowa, a Beskid to osobne ekipy. Jako smaczku dodam, że kilka osób z Andrychowa (Beskid) śmiga na Legię. Dlatego ciekawi mnie stosunek BKSu do tego faktu po ochłodzeniu naszych relacji z nimi. Ciekawe też jak zareaguje Craxa FC Andrychów. Wszak specyfika małego miasteczka gdzie się wszyscy znają

odpowiedz
Bródno 75 - 31.10.2018 / 00:00, *..dynamic.chello.pl

Nie możliwe nie istnieje..co udowodnił Widzew..

odpowiedz
Bródno 75 - 30.10.2018 / 23:58, *..dynamic.chello.pl

Widzew akcja Dekady..trafiona top ekipa ( Lech ) pod własnym stadionem nie to co " frajerzy roku jaga z Białegostoku " nie ta półka..A co to dla Nas oznacza..trza mieć oczy do okoła głowy co pokazała choćby ostatnio Lechia pod naszymi kasami..Skończyło się krojenie flag z płotów..

odpowiedz
Fcm - 30.10.2018 / 22:33, *..centertel.pl

W Białymstoku to hit co zrobili chłopaki. A Widzew się nie źle rozhuśtał.
W Siedlcach i Łukowie zamazane Legii grafy.

odpowiedz
Matigol - 30.10.2018 / 21:23, *..adsl.inetia.pl

Do "Alan" : 100 % racji. Nie dość że trafili taką ekipę jak Lech to jeszcze u nich w domu, pod ich stadionem. Akcja przemyślana i na pewno spektakularna.
Do "Darek" : Również 100 % racji. Sporo ostatnimi czasy przypadków przejęcia flag pod/w magazynach lub na trasach dojazdowych. I coś czuje ze to nie koniec bo widac że ekipy ruszają dalej niż wokół wlasnego komina w poszukiwaniu zdobyczy. Dzieje sie jednym słowem. Ale trzeba być czujnym dlatego tym wszystkim co się tak jarają i cieszą że leszki dostały plaskacza radzę trochę pokory bo życie ( tym bardziej kibicowskie ) bywa przewrotne i raz na wozie a raz pod wozem.
Fakt że Żydzi strasznie się ostatnio rozkręcili, są mega aktywni - a to vandals jeżdżą po Polsce i przestrzelają grafy ( czego oczywiście nie pochwalam bo jest to niszczenie często naprawdę ładnych prac i najczęściej pod przykrywką nocy ), a to parę innych akcji których nie będę przytaczał. A ta ostatnia to kosmos - można ją porównać chyba tylko do naszej sprzed kilku lat w Białorustoku ( może przeciwnik nie tej skali co lech ale zawsze trafienie kogoś na jego terenie no i przejęcie 90 % flag to jednak jest wyczyn ).
Tak czy inaczej pyry mają o czym myslec - piłkarsko dno ( dziś wypad z PP w Częstochowie, w lidze też bryndza ), kibicowsko nie dość że problemy z właścicielami , strajki itd to jeszcze teraz taka wtopa.
Tak więc jarając się tym wydarzeniem radzę samemu wyciągnąć wnioski i być czujnym. Życie nie znosi próżni i w najmniej oczekiwanym momencie można zostać trafionym i upokorzonym.
Z fartem bracia po szalu !

odpowiedz
Legia⚽️News - 30.10.2018 / 21:14, *..75

Beskid ..bardzo fajni ludzie,I pièkne okolice..

odpowiedz
Alan - 30.10.2018 / 20:21, *..203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@LegiaNews
Sorry ale jeśli nie widzisz różnicy w skrojeniu Lecha a Jagi to mocno nie w tamacie widzę jesteś.

odpowiedz
Legia⚽️News - 30.10.2018 / 20:10, *..75

Do Historii to przechodzi Akcja u bialorusi 184 km od Stolicy

odpowiedz
Legia⚽️News - 30.10.2018 / 20:07, *..75

Fajnie coś ..sie dzieje ,co kolejke niespodzianki :-)

odpowiedz
B77 - 30.10.2018 / 19:59, *..atnat0014.highway.webapn.at

Mógł by mi ktoś wyjaśnić początek znajomości Beskid - Zagłębie? I czy sam Beskid jest FC Cracovii , czy po prostu ludzie z Andrychowa nie związani z Beskidem

odpowiedz
Mariusz - 30.10.2018 / 18:34, *..play-internet.pl

Nieoficjalnie Stal Mielec 500 osób na Termalice

odpowiedz
Darek - 30.10.2018 / 18:06, *..dip0.t-ipconnect.de

Flagi sa zle pilnowane i takie sa tego efekty.widzew jak tracil swoje flagi jakis czas temu na rzecz lks-u to tez z flagami byli tylko ultrasi.Tak samo bylo w przypadku straconych flag gks-u katowice.Wystarczy rozkminic kto,gdzie i kiedy chowa flagi.Troche sie pokrecic,podpatrzec to i owo.Nie potrzeba do tego armii ludzi a 20-30 konkretnych osob co pokazal widzew.
Teraz na pewno widzew bedzie sie pilnował i ogladal za siebie.Dlatego uwazam ze odwet lecha juz teraz nie dojdzie do skutku.Ale za jakis czas gdy wszystko przycichnie i nikt sie nie będzie spodziewal pewnie sie cos wydarzy.Jaki malo wazny mecz w srodku tygodnia gdy jedzie sie niezbyt duza ekipa i czujnosc jest uspiona mozna wtedy miec zonka.
To przestroga takze dla nas.Kazdy moze byc ustrzelony i to nawet u siebie.

odpowiedz
Pawel - 30.10.2018 / 17:18, *..48.ipv4.supernova.orange.pl

Mam wrazenie ze Lechia wszystkie napisy foliowe "jedzie" jedna czcionka co uwazam jest nudne i monotonne...

odpowiedz
pytacz - 30.10.2018 / 16:58, *..119.ipv4.supernova.orange.pl

Beskid nie był czasem kiedyś przytulony do Cracovii?

odpowiedz
Paprykarz - 30.10.2018 / 16:45, *..play-internet.pl

Krzesełka gości w Szczecinie były wysmarowane paprykarzem szczecińskim. Taki psikus:D

odpowiedz
Alan - 30.10.2018 / 15:47, *..180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Akcja Widzewa przechodzi do historii wiadomo jakie o kibicach Widzewa mamy zdanie w warszawie ale takiej akcji poprostu nie można niedocenić tym bardziej ze trafili Lecha a więc top 1 . Co do meczu w Krk to najliczniej obecna ekipa z Bielska również z flagą.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.