Piotr Cichocki - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Ursus Warszawa 0-2 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 14. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa wygrały na wyjeździe z RKS-em Ursus 2-0. "Wojskowi" już w pierwszej połowie ustalili wynik meczu. W 3. minucie gola zdobył Kacper Wełniak, a w 16. minucie do siatki trafił Piotr Cichocki.

III liga: Ursus Warszawa 0-2 (0-2) Legia II Warszawa
0-1 - 3' Kacper Wełniak
0-2 - 16' Piotr Cichocki

Ursus: 12. Michał Olczak - 2. Jakub Świeciński (88' 13. Szymon Kłosowski), 3. Karol Worach, 5. Robert Słomka (79' 6. Piotr Ćwik), 10. Patryk Kamiński, 11. Paweł Wolski, 17. Arkadiusz Ciach, 21. Antoni Góecki (46' 4. Szymon Maruszewski), 7. Maciej Prusinowski, 8. Grzegorz Skowroński, 23. Filip Dzielak (68' 15. Patryk Zych)

Legia II: 1. Vjaceslav Kudrjavcevs - 2. Mateusz Leleno, 5. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski - 18. Piotr Cichocki (75' 6. Oskar Wojtysiak), 15. Radosław Pruchnik, 14. Michał Karbownik, 7. Mateusz Praszelik (88' 21. Bartosz Gęsior), 16. Michał Bajdur (65' 20. Kamil Orlik) - 11. Kacper Wełniak (55' 9. Łukasz Zjawiński)

żółte kartki: Skowroński (Ursus) - Cichocki (Legia II)