REKLAMA

1/16 finału Pucharu Polski. Lech za burtą

Mishka, źródło: Legionisci.com

Trwają mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Niespodziewanie z rozgrywkami pożegnał się Lech Poznań. Legia wyeliminowała zespół Piasta Gliwice, ale potrzebowała do tego rzutów karnych. 3 spotkania odbędą się dopiero 7 listopada. Kolejna runda rozegrana zostanie w dniach 4-6 grudnia.

1/16 finału:

Huragan Morąg 0-1 Arka Gdynia
Bytovia Bytów 0-3 Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa 1-0 Lech Poznań
Pogoń Siedlce 1-2 Chrobry Głogów
Piast Gliwice 1-1, k. 2-4 Legia Warszawa
Wisła Sandomierz 3-2 pd Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legionovia Legionowo 0-1 Górnik Zabrze
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Odra Opole
Termalica Nieciecza 2-0 Cracovia
Wisła Puławy 0-1 Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz 2-7 Wisła Płock
GKS Bełchatów 0-1 Miedź Legnica
GKS Katowice 0-1 Jagiellonia Białystok

Środa 07.11.
godz. 13:00 Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk (Polsat Sport)
godz. 13:00 KP Starogard Gdański - Puszcza Niepołomice
godz. 18:00 Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
do Władeczek - 01.11.2018 / 08:53, *..play-internet.pl

Do Gliwic zapisy od dzisiaj

odpowiedz
arnold szwarceneger - 31.10.2018 / 18:13, *..centertel.pl

Raków pogoniłby kazdego z klapy , UWAGA ich piłkarze grali bardzo duzo 1 na 1 w polu karnym ,co rzadko sie zdarza w e-klapie. kiedys Kuchy tak robił ,5 sezonów temu

odpowiedz
Gienek - 31.10.2018 / 15:54, *..8.101.19

Tradycyjnie sędziowie próbowali pomóc Amice nie uznając prawidłowo zdobytego gola dla Rakowa. Tym razem się nie udało, ale Amiko - głowa do góry! W lidze dalej możesz liczyć na Musiałów, Złotków i innych Przybyłów.

odpowiedz
Echh - 31.10.2018 / 10:32, *..90

Kogo to interesuje ??????

odpowiedz
grzesiek - 31.10.2018 / 09:38, *..centertel.pl

Obronił karnego wow. Juź myslalem ze to malarz .

odpowiedz
Wolfik - 31.10.2018 / 09:22, *..dynamic.mm.pl

@Jack(L): Lech się nie ośmieszył. Lech w Częstochowie był bezradny. Zaprezentował znaną z ligowych boisk parodię piłki pod tytułem "nie umiem/nie chcę/ nie mogę biegać. Ciesząc się z w wygranej Rakowa przychodzi mi na myśl refleksja, że Legia grająca tak jak w Gliwicach prawdopodobnie również pożegnałaby się z pucharem gdyby grała z liderem 1-ej ligi.

Dwa mecze i dwa różne "podejścia" sędziów. Konia z rzędem temu, kto jest przekonany do faktu iż zawodnik Rakowa wyprzedzający Kostewycza na pełnym biegu uderzył go z premedytacją, dzięki czemu gol nie został uznany. Podobnie w Gliwicach. Nawet w powtórkach było widać gdzie jest piłka po strzale Carlitosa. Ale Musiał nie widział....

odpowiedz
Do Jacek(L) - 31.10.2018 / 09:05, *..38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Raków to aktualnie dobrze poukładana drużyna więc porażka Lecha wcale mnie nie dziwi.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.10.2018 / 08:46, *..play-internet.pl

Władeczku-Ty to jednak na wyjazdy jezdzisz.....w necie.Najpierw nie wiedziales,jak sie do Białej Białystok wybrać,a teraz chętnie byś do Gliwic pojechał,ale nikt Tobie nie powiedział,że żadna ekipa do Gliwic nie jeździ w ramach kibicowskiej solidarności,bo Piastunki mają protest.

odpowiedz
Grzesiek - 31.10.2018 / 08:44, *..centertel.pl

Kiedy będzie losowanie kolejnej rundy PP?

odpowiedz
Jack(L) - 31.10.2018 / 05:14, *..131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pyry śmiały się z nas po kompromitacji z,, amatorami'' a sami się teraz ośmieszyli. Wisła do kupienia za złotówkę, my z największym budżetem nie mamy kasy na pensje dla swoich gwiazdek nie mówiąc o transferach. Niby jest VAR a i tak pan sędzia bez problemu prubował drukować mecz. Potrzebny jest tu sponsor tytularny naszej ligi najlepiej właściciel cyrku i wtedy liga by funkcjonowała pod nazwą CYRK,, X'' LIGA. Patologia, a Boniek nic nie widzi i nie słyszy.

odpowiedz
vgh mokotów - 31.10.2018 / 01:05, *..dynamic.mm.pl

niespodziewanie medaliki odstrzeliły lecha? naprawdę? dla kogo?

odpowiedz
arnold szwarceneger - 30.10.2018 / 21:06, *..centertel.pl

poziom meczu skandal , 0/10

odpowiedz
@wladeczek - 30.10.2018 / 09:53, *..centertel.pl

Juz byly.

odpowiedz
Władeczek - 30.10.2018 / 09:34, *..play-internet.pl

Kiedy będą zapisy na wyjazd do Gliwic?

odpowiedz