Wybrane kursy na mecz Legia - Górnik
REKLAMA

Kursy bukmacherskie

Pewna i wysoka wygrana?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kiedy jak nie w sobotę? Z kim jak nie z Górnikiem? Wszyscy oczekujemy łatwego i wysokiego zwycięstwa Legii nad dołującymi zabrzanami. Kurs na "Wojskowych" w Fortunie to zaledwie 1,48.

Jeżeli więc wierzycie w podopiecznych Ricardo Sa Pinto. to możecie stawiać dwubramkowe zwycięstwo po kursie 2,16 lub trzybramkowe po kursie 4,0.

Sprawdź ponad 170 opcji zakładów na mecz Legia - Górnik


Ostatnie mecze Legii z Górnikiem:
13.05.2018 - Legia 2-0 Górnik
18.04.2018 - Legia 2-1 Górnik (PP)
03.04.2018 - Górnik 1-1 Legia (PP)
19.11.2017 - Legia 1-0 Górnik
15.07.2017 - Górnik 3-1 Legia

Wybrane kursy na mecz Legia - Górnik:

Legia 1,48 - remis 4,55 - Górnik 6,8

Padną więcej niż 3 bramki - 1,7

Legia wygra co najmniej 3 golami - 4

Dokładne wyniki:
1-0 - 6,7
2-0 - 6,6
3-0 - 8,9
3-1 - 10


Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LWL - 03.11.2018 / 08:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak bylo mozna stracic 2 pkt. z Wisla przy prowadzeniu 2 - 0 ktora ledwie remisuje z Zaglebiem S. bo karnego nie bylo a wczoraj przegrywa !

odpowiedz
@jarekk - 03.11.2018 / 07:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Prawda stara jak świat - 100% zespołów w Polsce traktuje mecz z Legią w kategorii: #mecz sezonu, #mecz honoru, #piłkarskie święto, #mecz życia itp itd... po meczu z nami to można już dostać baty po 3-0 w siedmiu kolejnych meczach a w danym mieście i tak dalej będą o meczu z Legią gadali... do następnego meczu z Legią.

odpowiedz
jarekk - 03.11.2018 / 06:32, *..46.rev.metrointernet.pl

Kiepska Wisła która przegrała z kiepskim Piastem na Łazienkowską przyjechała jak do siebie i robiła co chciała. Zresztą wszyscy przyjezdni robią tu co chcą. Magia stadionu?

odpowiedz
SEBO(L) - 03.11.2018 / 00:49, *..play-internet.pl

Żebyśmy 3 punkty zgarnęli,to będzie dobrze.Patriotyczna oprawa,podniosła atmosfera,4 zwrotki hymnu,dziko biegająca młodzież ze śląska,sędzia jakiś taki dziwny,my w czołówce- oni na dnie...Mając na uwadze nielogiczną logikę naszej ligi,niedziwnym będzie nasze wymęczone zwycięstwo 1:0,lub 2:1,po uprzednim odrabianiu straconego gola.Choć chętnie obejrzelibyśmy jakieś wyższe zwycięstwo,to czy w trzecim meczu w ciągu tygodnia (w tym sławetna,oczywiście męcząca podróż autokarem) możemy oczekiwać lub wymagać czegoś wiecej...??

odpowiedz
(L)egia - 02.11.2018 / 23:45, *..12-4.cable.virginm.net

Te bukmacherskie typy to pic na wodę. Co z tego, że Górnik okupuje dolne rejony tabeli i jest bez formy? Jako że to będzie mecz z Legią, przyjadą pewnie podwójnie zmotywowani i ciężkie warunki naszym postawią. Ile razy już przekonaliśmy się, że w naszej ekstraklasie każdy może wygrać z każdym? Po meczu się wszystko okaże.

odpowiedz
jim - 02.11.2018 / 22:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak nasza drużyna to pokazuje w tym sezonie prawie w każdym meczu, pogrom goni pogrom, tyle że po meczu Pinto znowu będzie mówił że zasługiwaliśmy na wygraną ale znowu nie wygraliśmy

odpowiedz
Kobolt - 02.11.2018 / 21:42, *..dynamic.mm.pl

Pewna wygrana brzmi jak murowany wpier...l. Wygrajmy, a potem oceniajmy.

odpowiedz
Darek - 02.11.2018 / 21:30, *..26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pewna i wysoka wygrana?
W tym sezonie u siebie to brzmi jak opowiesci z mchu i paproci.

odpowiedz