fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Idź dziś na mecz!

Konkurs: 10 biletów na mecz z Górnikiem!

Redakcja

Mamy dla Was aż 10 biletów na dzisiejsze spotkanie Legia Warszawa - Górnik Zabrze. Do tej pory sprzedano około 20 tysięcy wejściówek na ten mecz, który zapowiada się wyjątkowo ze względu na obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy na Ł3! Co trzeba zrobić by wygrać bilet? Odpowiedzieć prawidłowo na poniższe pytania. Tradycyjnie wygrywają najszybsi.
UWAGA! Przy wstawianiu odpowiedzi należy wypełnić pole e-mail - tylko w ten sposób skontaktujemy się ze zwycięzcami. Liczy się pierwsza odpowiedź, nie można odpowiadać więcej niż raz. Komentarze publikowane są z niewielkim opóźnieniem, natomiast o czasie udzielenia odpowiedzi decyduje moment wciśnięcia przycisku DODAJ.

Skorzystaj z oferty sponsora Legii - zgarnij bonus powitalny!


Pytanie 1. Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Legii z Górnikiem Zabrze rozegrany przy Łazienkowskiej 3?
a) 2-0
b) 2-1
c) 1-0

Pytanie 2. Które miejsce w tabeli Ekstraklasy na koniec sezonu 2017/18 zajął Górnik Zabrze?
a) 3.
b) 4.
c) 5.

O wygranej decydują kolejno:
- liczba prawidłowych odpowiedzi
- dokładny czas wysłania odpowiedzi (kto pierwszy, ten lepszy)

Nagrody:
1. miejsce - 2 bilety
2. miejsce - 2 bilety
3. miejsce - 2 bilety
4. miejsce - 1 bilet
5. miejsce - 1 bilet
6. miejsce - 1 bilet
7. miejsce - 1 bilet

Wyniki konkursu opublikujemy w tym miejscu do godziny 12:30, a do godziny 13:00 wyślemy bilety do zwycięzców.

Powodzenia!

Tych, którym się nie uda wygrać zapraszamy do kas :)

Aktualizacja 12:02

KONKURS ZAKOŃCZONY


Prawidłowe odpowiedzi:
1. a) 2-0
2. b) 4.


Osoby nagrodzone to:
1. piter65734
2. mi
3. ryba
4. paulus71
5. ddd
6. Adamas Kostelikas
7. Raf

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Maciek - 03.11.2018 / 12:07, *..centertel.pl

1. 2-0
2. 4

odpowiedz
Kuki - 03.11.2018 / 12:03, *..centertel.pl

1 a
2b

odpowiedz
Kamil - 03.11.2018 / 12:02, *..play-internet.pl

1.a
2.b

odpowiedz
duchu85 - 03.11.2018 / 12:01, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1-a
2-b

odpowiedz
Przypadek85 - 03.11.2018 / 11:59, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1-a
2-b

odpowiedz
piter - 03.11.2018 / 11:59, *..stansat.pl

1 -a); 2- b)

odpowiedz
BEDEK - 03.11.2018 / 11:55, *..56.ipv4.supernova.orange.pl

1 a 2 b

odpowiedz
Daniel - 03.11.2018 / 11:54, *..centertel.pl

2-0
4miejsce

odpowiedz
LW1916 - 03.11.2018 / 11:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

1.a 2.b

odpowiedz
Hjubi - 03.11.2018 / 11:52, *..118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1. a)
2. b)

odpowiedz
Jankeswilga - 03.11.2018 / 11:50, *..ip.mgk.pl

2-0
4 miejsce

odpowiedz
dezet - 03.11.2018 / 11:50, *..dynamic.chello.pl

1 A
2 B

odpowiedz
Domin - 03.11.2018 / 11:50, *..play-internet.pl

1-a
2-b

odpowiedz
Kzls - 03.11.2018 / 11:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A
B

odpowiedz
Bartek - 03.11.2018 / 11:50, *..207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1.a
2.b

odpowiedz
kem88 - 03.11.2018 / 11:49, *..253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1 a
2 b

odpowiedz
Raf - 03.11.2018 / 11:49, *..centertel.pl

1a 2b

Redakcja (LL!): Gratulacje! Wygrywasz 1 bilet. Wyślemy go na maila podanego w komentarzu.

odpowiedz
Adamas Kostelikas - 03.11.2018 / 11:49, *..centertel.pl

2-0
Oraz
4

Redakcja (LL!): Gratulacje! Wygrywasz 1 bilet. Wyślemy go na maila podanego w komentarzu.

odpowiedz
ddd - 03.11.2018 / 11:48, *..21

a) 2-0
b) 4.

Redakcja (LL!): Gratulacje! Wygrywasz 1 bilet. Wyślemy go na maila podanego w komentarzu.

odpowiedz
paulus71 - 03.11.2018 / 11:48, *..centertel.pl

Ab

Redakcja (LL!): Gratulacje! Wygrywasz 1 bilet. Wyślemy go na maila podanego w komentarzu.

odpowiedz
ryba - 03.11.2018 / 11:48, *..ssp.dialog.net.pl

1 pyt. a)
2pyt. b)

Redakcja (LL!): Gratulacje! Wygrywasz 2 bilety. Wyślemy je na maila podanego w komentarzu.

odpowiedz
Mi - 03.11.2018 / 11:48, *..dynamic.chello.pl

1a 2b

Redakcja (LL!): Gratulacje! Wygrywasz 2 bilety. Wyślemy je na maila podanego w komentarzu.

odpowiedz
piter65734 - 03.11.2018 / 11:48, *..dynamic.chello.pl

1a
2b

Redakcja (LL!): Gratulacje! Wygrywasz 2 bilety. Wyślemy je na maila podanego w komentarzu.

odpowiedz
A - 03.11.2018 / 11:48, *..static.ip.netia.com.pl

1. 2-1
2. 4

odpowiedz