fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pogoń przygotuje kanapki z paprykarzem dla kibiców gości

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na piątkowym meczu z Legią Pogoń Szczecin przygotuje darmowe kanapki z paprykarzem szczecińskim dla kibiców z Łazienkowskiej. Te będą przekazywane legionistom przy wchodzeniu na sektor 23. "Chcemy, by goście mieli szansę zasmakować w jednym z lokalnych przysmaków" - poinformował klub ze Szczecina, który po raz pierwszy bezpłatne kanapki z paprykarzem rozdawał przed tygodniem fanom Lecha.

W ostatnich dniach klub poinformował, że podobnie witani będą wszyscy kibice gości na stadionie w Szczecinie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

emanko - 06.11.2018 11:52:03, *.itsa.net.pl

A poznańskie słowiki zamiast to docenić, to rzucały chlebem/bułkami w swoje dziewczyny...

p.s. do zobaczenia bracia w Szczecinie!

Gienek - 06.11.2018 11:52:37, *.8.101.19

O ile wiem, to tydzień temu na meczu z amiką krzesełka gości były wysmarowane paprykarzem...

olo - 06.11.2018 12:31:04, *.pl

I to taka mała różnica miedzy Szczecinem, a Biedastokiem...

xXx - 06.11.2018 12:41:04, *.unknown.vectranet.pl

Niech dają to poczęstujemy nimi pobliski sektor jak się znów nie będą potrafili zachować

Jacek (L) - 06.11.2018 12:47:50, *.adsl.inetia.pl

Bracia napiszcie co z biletami na mecz w Szczecinie?
Pod stadionem będą? Pozdro (L)

Darce(L)i - 06.11.2018 12:49:10, *.dynamic.chello.pl

Legia & Pogon może oficjalnej zgody "h" już nie ma ale % zawsze będzie!!!

Darek - 06.11.2018 12:57:16, *.dip0.t-ipconnect.de

Najwazniejsze zeby byl dwustronny szacunek dla siebie.Legia i Pogon na zawsze.

szczecin - 06.11.2018 12:57:54, *.adsl.inetia.pl

takich braci sie nie traci

L do xxx - 06.11.2018 13:09:05, *.play-internet.pl

Ty nie pomyliłeś stron? Już widzę ciebie kolego na wyjeździe jak bombardujesz kanapkami pobliski sektor w Szczecinie. Internetowi kibole do boju!

Cult⚽️Legia - 06.11.2018 13:32:06, *.15

Ale tam kanapki,troche wiécej kreatywnych działań kibice gości powinni dostać małe flagi patriotyczne ,tak aby przy wejściu cały stadion był Narodowy w świéto Niepodległości!

a zapisy - 06.11.2018 13:36:17, *.centertel.pl

A zapisy kiedy będą

Carlitos - 06.11.2018 13:56:04, *.play-internet.pl

Legia&Pogoń 4EVER!!

do a zapisy - 06.11.2018 14:24:00, *.play-internet.pl

Już były

Pawel - 06.11.2018 14:31:02, *.play-internet.pl

Do XxX:
Mam dobra rade - wez ta kanapke i poczestuj kogos obok. Ale przypuszczam ze i tak nie pojedziesz bo Cie rodzice w wieku gimnazjalnym nie puszcza.
Skoro nie potrafisz szanowac zywnosci to tym bardziej nie bedziesz szanowal samego siebie...

oLaf - 06.11.2018 14:33:29, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Pogoń to była fajna zgoda, dobrze, że jest jeszcze szacunek.

Zawsze to 100x lepiej mieć Pogoń w ''górnej 8-mce" niż Arkę, Craxę czy ten sprzedajny Górnik, który oddałby znowu mecz Lechowi.... poza tym mecze Pogoń-lech zawsze fajnei się ogląda - spinka jest! : )

Lutek - 06.11.2018 14:35:41, *.play-internet.pl

Legia i Pogoń zawsze Szacunek w Warszawie

Carlitos - 06.11.2018 14:47:11, *.play-internet.pl

Legia&Pogoń 4EVER!!

Rdzenny - 06.11.2018 15:39:57, *.dynamic.gprs.plus.pl

Na zawsze pozostanie mi w pamięci ta zgoda, choć oficjalnie jej już nie ma...

yyy - 06.11.2018 15:43:06, *.dynamic.gprs.plus.pl

Hej MKS, hej CWKS... :(

do xXx - 06.11.2018 15:55:03, *.play-internet.pl

Najpierw to odrób chłopcze lekcje bo mama z tatą cie na podwórko pod blokiem nie puszczą,a dopiero potem fantazjuj o wyjazdach i rzucaniu jedzeniem.

do do xXx - 06.11.2018 17:05:22, *.axaubezpieczenia.pl

Jakie podwórko, jakie pod blokiem. U niego najwyższy budynek w okolicy to stodoła.

Afro - 06.11.2018 17:05:38, *.dynamic.chello.pl

Najlepszy z firmy D**a. Klasyka smaku.

Bear - 06.11.2018 17:07:20, *.224.ipv4.supernova.orange.pl

Powiem trochę sentymentalnie, szkoda tej zgody.
Do dzisiaj mam kontakt z wieloma chłopakami z Pogoni , jak zapewne wielu z nas.
Ważne żeby pozostał szacunek.

Legia⚽️News - 06.11.2018 17:21:19, *.59

Friends!Forever!

Michu - 06.11.2018 17:47:45, *.static.ip.netia.com.pl

Zapisy były zaraz po zapisach do Białegostoku

Portowcy(L) - 06.11.2018 18:02:09, *.play-internet.pl

Legia&Olimpia&Zagłębie&Pogoń&Den Haag! Na zawsze!!

Rurek - 06.11.2018 18:35:28, *.warszawa.vectranet.pl

Czy chcecie czy nie - ja dalej darzę Pogoń sympatią.

Pogoń - 06.11.2018 19:02:25, *.dynamic.chello.pl

I tylko Pogoń Pogoń Szczecińska:) Tak jak nas nie zgermanizowali tak nas nie nauczą nienawiści do Pogoni. Szacunek zawsze będzie a gimbazotrolom kij w oko.

Tom(pogon) - 06.11.2018 20:10:20, *.248

Witam
Pamietam ta zgode nie bylo na Nas mocnych w Polsce.
Szkoda ze teraz nie ma sztamy.Ta zgoda sie utrzymywala dzieki taki postacia jak Bosman Ruen Sitek Alhim z Warszawy.Gdzie oni sa? To byly glowne postacie polswiatka kibicowskiego Warszawy.Co z wami chlopaki???

Legia⚽️News do Tom - 06.11.2018 20:29:20, *.119

Zgoda powinna być I tyke! i 11 listopad to dobry czas 100lat Wolnej Polski I Legii ,Friends Forever!

Tom(pogon) - 06.11.2018 20:46:35, *.248

Tez tak uwazam ze zgoda powinna byc a jest ku temu okazja!

do Tom(pogon) - 06.11.2018 21:17:15, *.19-1.cable.virginm.net

kibicowska emerytura...
Rouen powiadasz? mi sie wydawalo ze on bardziej celowal w LG niz mks

Okęcie Warszawa - 06.11.2018 21:33:48, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W Warszawie na zawsze szacunek dla Portowców! Pozdro bracia!

Remas - 06.11.2018 22:31:41, *.dynamic.chello.pl

Hm naprawdę miło się to czyta koledzy ,naprawdę klasa !!!!
Nie sądziłem że wy też tęsknocie za zgodą

1916&1948 - 06.11.2018 23:09:07, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szykuje się zgodowy melanż, a w niedzielę razem w Szczecińskim Marszu Niepodległości :)

MarcinPOGOŃ - 06.11.2018 23:42:03, *.dynamic.chello.pl

Teksknie za ta zgoda. Jestem ze Szczecina, pracuje i mieszkam w Warszawie. Mecze moich dwoch ulubionych druzyn to dla mnie swieto lasu. Chcialbym zeby czasy zgody plwrocily.

Rafał - 07.11.2018 02:24:33, *.dynamic.chello.pl

Pozdrowienia bracia ze Szczecina!

antek - 07.11.2018 09:03:34, *.hvc.res.rr.com

odgrzewany kotlet nie smakuje

och (L) ota - 07.11.2018 10:00:53, *.dynamic.chello.pl

kto sie na tej przyjazni wychowal ,kto wypil hekto litry alkoholu za ta zgode,kto ma przyjaciol z Pogoni...dajmy na to 20 lat ten zgode bedzie nosil w sercu do konca zycia..

Jimmy L - 07.11.2018 10:22:49, *.dip0.t-ipconnect.de

Pamietam Szczecin moj pierwszy Wyjazd,bylem bardzo mlody,Bosman mial zlamana noge nosilem jego kule,bylem na gigancie bo rodzice nie kazali mi jechac na mecz.Legia to byla Potega,Bali sie nas wszyscy,to byla Ekipa.teraz spotykamy Sie raz w roku na Marszu 11 11 ,

WO(L)A - 07.11.2018 11:10:53, *.ncbj.gov.pl

Ta zgoda wcześniej, czy później wróci na nowo, a jak nie zgoda, to chociaż oficjalny układ (pakt o nie agresji)! Czy się to jakimś cwaniaczkom podoba, czy nie!

Piotrek (L) - 07.11.2018 11:36:47, *.centertel.pl

Chciałbym się dowiedzieć by ktoś z Braci szanownych udzielił mi konkretnej informacji dlaczego nie ma żadnej informacji o zapisach do Szczecina na stronie czy znowu zapisy były dla grup jak w przypadku do Jagi jeśli tak to bym chciał do tej grupy należeć i czemu raz są zapisy otwarte a raz dla grup

Pan C - 07.11.2018 12:17:26, *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zachodniopomorskie tylko Pogoń i Legia!

olew - 07.11.2018 12:27:33, *.warszawa.vectranet.pl

Tu trudno być oryginalnym, lubię Pogoń i szanuję .

BabyFaceKiller - 07.11.2018 16:15:30, *.handelsbanken.se

Całe życie kibicowałem Legii i Pogoni, jak się wreszcie Pogoń dostała do Ekstraklasy to zgoda padła:) Super że doładowli Amice i Pogoń Legia - razem!

Marce(L) - 07.11.2018 17:49:47, *.dynamic.chello.pl

Jestem starym kibicem Legiii - zawsze cieszyłem się ze zgody z Pogonią. Mam nadzieję,że swoim dopingowaniem na innych niz nasze stadiony kiedyś znowu będziemy razem wspomagac nasze ukochane kluby.Tego sobie i Wam bracia ze Szczecina życzę.I Jeszcze jedno - do dziś z pietyzmem przechowuję szal kibicowski na którym są umieszczone razem barwy i herby naszych ukochanych klubów.Chciałbym znowu pokazac się z tym szalem na Ł-3 lub na ul Twardowskiego w Szczecinie. Pozdrawiam.

FOREVER LEGIA - 07.11.2018 18:19:36, *.play-internet.pl

Pomorzany-Ochota-nasza zgoda jest złota........A melanż trwa,Terespol,Gałczyński,Mewa.Pozdrawiam serdecznie braci z Pogoni.

1916&1948 - 07.11.2018 18:39:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Takich braci się nie traci...
Jak to w rodzinie czasami różnie bywa.
Jednak moje szczecińskie serce od początku lat 90-tych bije dla Was bracia jaki i ukochanej Pogoni Szczecin.

Dawid Pogon! - 07.11.2018 18:54:31, *.static.gprs.plus.pl

Zapraszamy Bracia!

Mam nadzieję, że wrócimy do tego co kiedyś było między Nami!

Pogoń&Legia! <3

FOREVER LEGIA - 07.11.2018 20:25:44, *.play-internet.pl

Tom(Pogoń).Akurat Grzesiu Rouen to opcja Gdańska,tak jak i Alchim zresztą.A Bosman to serducho ma w barwach granatowo-bordowych,tak jak i ja m.in.Mam przyjaciół (tak tak,przyjaciół) na Szczecinie od 25 lat,bo mój pierwszy wyjazd na Pogoń Legia to 1994 r.Te race na głównym,te melanże na Słonku z Kazikiem,Maradoną,Kaszą,Baslerem.Te imprezy u ś.p.Arasia,te balety w Kołobrzegu u El-zgredos i Kotwicy.Ech,takiej zgody już nigdy nie będzie,bo Radomiak mimo wszystko to jest jakiś układ,a nie zgoda,bo zgoda powinna być przybijana przy suto zastawionym stole,a nie na siłowni.

MKS&CWKS - 07.11.2018 22:59:43, *.play-internet.pl

Jako szczecinianin wychowany na tej zgodzie milo czyta sie Wasze komentarze Panowie, zgoda zawsze w moim sercu.

Rav - 08.11.2018 00:49:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

Krzysztof Jeżdżą że Szczecina o (L)egji nie zapomina

Legia⚽️News - 08.11.2018 02:48:26, *.219

Pogoń!Legia!Legia!Pogoń!Legia!Legia!Pogoń!Pogoń! Zawsze dobry był razem doping ,I imprezy... Warszawa Szczecin Szczecin Warszawa!

pogoniarz 1967 - 08.11.2018 12:36:03, *.static.chello.pl

Bardzo ładne i zaskakujące słowa oraz deklaracje. Dziękuję i do zobaczenia w Szczecinie.

FC_ŻYRARDÓW - 08.11.2018 13:37:41, *.100

Zupełnie sztuczna sytuacja że nie ma oficjalnej zgody . MKS & CWKS .

@Piotrek - 08.11.2018 15:53:07, *.static.ip.netia.com.pl

Bo to niestety tak jest.
Pamiętaj, że są równi i równiejsi.
Jak coś potrzeba to sobie wtedy przypominają o zwykłych kibicach

Kinga - 08.11.2018 20:35:43, *.play-internet.pl

Pogoń Legia szacunek na zawsze do zobaczenia jutro .

Legionistka - 09.11.2018 08:38:22, *.play-internet.pl

Wy Portowcy Wy Portowcy granatowo bordowa krew.W waszych srecach zawsze Pogoń jest Pogoń Szczecin MKS.
LEGIA POGOŃ ZAWSZE RAZEM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ SIE NIGDY NIE TRACI.

LP7 - 12.11.2018 22:57:27, *.play-internet.pl

Pierwszy wyjazd to Szczecin w 2004, byłem tam z tatą. Dziś ojciec już nie żyje, a zgody nie ma, ale mam nadzieję że zgoda wróci. BSNT MKS&CWKS