fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pogoń przygotuje kanapki z paprykarzem dla kibiców gości

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na piątkowym meczu z Legią Pogoń Szczecin przygotuje darmowe kanapki z paprykarzem szczecińskim dla kibiców z Łazienkowskiej. Te będą przekazywane legionistom przy wchodzeniu na sektor 23. "Chcemy, by goście mieli szansę zasmakować w jednym z lokalnych przysmaków" - poinformował klub ze Szczecina, który po raz pierwszy bezpłatne kanapki z paprykarzem rozdawał przed tygodniem fanom Lecha.

W ostatnich dniach klub poinformował, że podobnie witani będą wszyscy kibice gości na stadionie w Szczecinie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
LP7 - 12.11.2018 / 22:57, *..play-internet.pl

Pierwszy wyjazd to Szczecin w 2004, byłem tam z tatą. Dziś ojciec już nie żyje, a zgody nie ma, ale mam nadzieję że zgoda wróci. BSNT MKS&CWKS

odpowiedz
Legionistka - 09.11.2018 / 08:38, *..play-internet.pl

Wy Portowcy Wy Portowcy granatowo bordowa krew.W waszych srecach zawsze Pogoń jest Pogoń Szczecin MKS.
LEGIA POGOŃ ZAWSZE RAZEM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ SIE NIGDY NIE TRACI.

odpowiedz
Kinga - 08.11.2018 / 20:35, *..play-internet.pl

Pogoń Legia szacunek na zawsze do zobaczenia jutro .

odpowiedz
@Piotrek - 08.11.2018 / 15:53, *..static.ip.netia.com.pl

Bo to niestety tak jest.
Pamiętaj, że są równi i równiejsi.
Jak coś potrzeba to sobie wtedy przypominają o zwykłych kibicach

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 08.11.2018 / 13:37, *..100

Zupełnie sztuczna sytuacja że nie ma oficjalnej zgody . MKS & CWKS .

odpowiedz
pogoniarz 1967 - 08.11.2018 / 12:36, *..static.chello.pl

Bardzo ładne i zaskakujące słowa oraz deklaracje. Dziękuję i do zobaczenia w Szczecinie.

odpowiedz
Legia⚽️News - 08.11.2018 / 02:48, *..219

Pogoń!Legia!Legia!Pogoń!Legia!Legia!Pogoń!Pogoń! Zawsze dobry był razem doping ,I imprezy... Warszawa Szczecin Szczecin Warszawa!

odpowiedz
Rav - 08.11.2018 / 00:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Krzysztof Jeżdżą że Szczecina o (L)egji nie zapomina

odpowiedz
MKS&CWKS - 07.11.2018 / 22:59, *..play-internet.pl

Jako szczecinianin wychowany na tej zgodzie milo czyta sie Wasze komentarze Panowie, zgoda zawsze w moim sercu.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2018 / 20:25, *..play-internet.pl

Tom(Pogoń).Akurat Grzesiu Rouen to opcja Gdańska,tak jak i Alchim zresztą.A Bosman to serducho ma w barwach granatowo-bordowych,tak jak i ja m.in.Mam przyjaciół (tak tak,przyjaciół) na Szczecinie od 25 lat,bo mój pierwszy wyjazd na Pogoń Legia to 1994 r.Te race na głównym,te melanże na Słonku z Kazikiem,Maradoną,Kaszą,Baslerem.Te imprezy u ś.p.Arasia,te balety w Kołobrzegu u El-zgredos i Kotwicy.Ech,takiej zgody już nigdy nie będzie,bo Radomiak mimo wszystko to jest jakiś układ,a nie zgoda,bo zgoda powinna być przybijana przy suto zastawionym stole,a nie na siłowni.

odpowiedz
Dawid Pogon! - 07.11.2018 / 18:54, *..static.gprs.plus.pl

Zapraszamy Bracia!

Mam nadzieję, że wrócimy do tego co kiedyś było między Nami!

Pogoń&Legia! <3

odpowiedz
1916&1948 - 07.11.2018 / 18:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Takich braci się nie traci...
Jak to w rodzinie czasami różnie bywa.
Jednak moje szczecińskie serce od początku lat 90-tych bije dla Was bracia jaki i ukochanej Pogoni Szczecin.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2018 / 18:19, *..play-internet.pl

Pomorzany-Ochota-nasza zgoda jest złota........A melanż trwa,Terespol,Gałczyński,Mewa.Pozdrawiam serdecznie braci z Pogoni.

odpowiedz
Marce(L) - 07.11.2018 / 17:49, *..dynamic.chello.pl

Jestem starym kibicem Legiii - zawsze cieszyłem się ze zgody z Pogonią. Mam nadzieję,że swoim dopingowaniem na innych niz nasze stadiony kiedyś znowu będziemy razem wspomagac nasze ukochane kluby.Tego sobie i Wam bracia ze Szczecina życzę.I Jeszcze jedno - do dziś z pietyzmem przechowuję szal kibicowski na którym są umieszczone razem barwy i herby naszych ukochanych klubów.Chciałbym znowu pokazac się z tym szalem na Ł-3 lub na ul Twardowskiego w Szczecinie. Pozdrawiam.

odpowiedz
BabyFaceKiller - 07.11.2018 / 16:15, *..handelsbanken.se

Całe życie kibicowałem Legii i Pogoni, jak się wreszcie Pogoń dostała do Ekstraklasy to zgoda padła:) Super że doładowli Amice i Pogoń Legia - razem!

odpowiedz
olew - 07.11.2018 / 12:27, *..warszawa.vectranet.pl

Tu trudno być oryginalnym, lubię Pogoń i szanuję .

odpowiedz
Pan C - 07.11.2018 / 12:17, *..33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zachodniopomorskie tylko Pogoń i Legia!

odpowiedz
Piotrek (L) - 07.11.2018 / 11:36, *..centertel.pl

Chciałbym się dowiedzieć by ktoś z Braci szanownych udzielił mi konkretnej informacji dlaczego nie ma żadnej informacji o zapisach do Szczecina na stronie czy znowu zapisy były dla grup jak w przypadku do Jagi jeśli tak to bym chciał do tej grupy należeć i czemu raz są zapisy otwarte a raz dla grup

odpowiedz
WO(L)A - 07.11.2018 / 11:10, *..ncbj.gov.pl

Ta zgoda wcześniej, czy później wróci na nowo, a jak nie zgoda, to chociaż oficjalny układ (pakt o nie agresji)! Czy się to jakimś cwaniaczkom podoba, czy nie!

odpowiedz
Jimmy L - 07.11.2018 / 10:22, *..dip0.t-ipconnect.de

Pamietam Szczecin moj pierwszy Wyjazd,bylem bardzo mlody,Bosman mial zlamana noge nosilem jego kule,bylem na gigancie bo rodzice nie kazali mi jechac na mecz.Legia to byla Potega,Bali sie nas wszyscy,to byla Ekipa.teraz spotykamy Sie raz w roku na Marszu 11 11 ,

odpowiedz
och (L) ota - 07.11.2018 / 10:00, *..dynamic.chello.pl

kto sie na tej przyjazni wychowal ,kto wypil hekto litry alkoholu za ta zgode,kto ma przyjaciol z Pogoni...dajmy na to 20 lat ten zgode bedzie nosil w sercu do konca zycia..

odpowiedz
antek - 07.11.2018 / 09:03, *..hvc.res.rr.com

odgrzewany kotlet nie smakuje

odpowiedz
Rafał - 07.11.2018 / 02:24, *..dynamic.chello.pl

Pozdrowienia bracia ze Szczecina!

odpowiedz
MarcinPOGOŃ - 06.11.2018 / 23:42, *..dynamic.chello.pl

Teksknie za ta zgoda. Jestem ze Szczecina, pracuje i mieszkam w Warszawie. Mecze moich dwoch ulubionych druzyn to dla mnie swieto lasu. Chcialbym zeby czasy zgody plwrocily.

odpowiedz
1916&1948 - 06.11.2018 / 23:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szykuje się zgodowy melanż, a w niedzielę razem w Szczecińskim Marszu Niepodległości :)

odpowiedz
Remas - 06.11.2018 / 22:31, *..dynamic.chello.pl

Hm naprawdę miło się to czyta koledzy ,naprawdę klasa !!!!
Nie sądziłem że wy też tęsknocie za zgodą

odpowiedz
Okęcie Warszawa - 06.11.2018 / 21:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W Warszawie na zawsze szacunek dla Portowców! Pozdro bracia!

odpowiedz
do Tom(pogon) - 06.11.2018 / 21:17, *..19-1.cable.virginm.net

kibicowska emerytura...
Rouen powiadasz? mi sie wydawalo ze on bardziej celowal w LG niz mks

odpowiedz
Tom(pogon) - 06.11.2018 / 20:46, *..248

Tez tak uwazam ze zgoda powinna byc a jest ku temu okazja!

odpowiedz
Legia⚽️News do Tom - 06.11.2018 / 20:29, *..119

Zgoda powinna być I tyke! i 11 listopad to dobry czas 100lat Wolnej Polski I Legii ,Friends Forever!

odpowiedz
Tom(pogon) - 06.11.2018 / 20:10, *..248

Witam
Pamietam ta zgode nie bylo na Nas mocnych w Polsce.
Szkoda ze teraz nie ma sztamy.Ta zgoda sie utrzymywala dzieki taki postacia jak Bosman Ruen Sitek Alhim z Warszawy.Gdzie oni sa? To byly glowne postacie polswiatka kibicowskiego Warszawy.Co z wami chlopaki???

odpowiedz
Pogoń - 06.11.2018 / 19:02, *..dynamic.chello.pl

I tylko Pogoń Pogoń Szczecińska:) Tak jak nas nie zgermanizowali tak nas nie nauczą nienawiści do Pogoni. Szacunek zawsze będzie a gimbazotrolom kij w oko.

odpowiedz
Rurek - 06.11.2018 / 18:35, *..warszawa.vectranet.pl

Czy chcecie czy nie - ja dalej darzę Pogoń sympatią.

odpowiedz
Portowcy(L) - 06.11.2018 / 18:02, *..play-internet.pl

Legia&Olimpia&Zagłębie&Pogoń&Den Haag! Na zawsze!!

odpowiedz
Michu - 06.11.2018 / 17:47, *..static.ip.netia.com.pl

Zapisy były zaraz po zapisach do Białegostoku

odpowiedz
Legia⚽️News - 06.11.2018 / 17:21, *..59

Friends!Forever!

odpowiedz
Bear - 06.11.2018 / 17:07, *..224.ipv4.supernova.orange.pl

Powiem trochę sentymentalnie, szkoda tej zgody.
Do dzisiaj mam kontakt z wieloma chłopakami z Pogoni , jak zapewne wielu z nas.
Ważne żeby pozostał szacunek.

odpowiedz
Afro - 06.11.2018 / 17:05, *..dynamic.chello.pl

Najlepszy z firmy D**a. Klasyka smaku.

odpowiedz
do do xXx - 06.11.2018 / 17:05, *..axaubezpieczenia.pl

Jakie podwórko, jakie pod blokiem. U niego najwyższy budynek w okolicy to stodoła.

odpowiedz
do xXx - 06.11.2018 / 15:55, *..play-internet.pl

Najpierw to odrób chłopcze lekcje bo mama z tatą cie na podwórko pod blokiem nie puszczą,a dopiero potem fantazjuj o wyjazdach i rzucaniu jedzeniem.

odpowiedz
yyy - 06.11.2018 / 15:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Hej MKS, hej CWKS... :(

odpowiedz
Rdzenny - 06.11.2018 / 15:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Na zawsze pozostanie mi w pamięci ta zgoda, choć oficjalnie jej już nie ma...

odpowiedz
Carlitos - 06.11.2018 / 14:47, *..play-internet.pl

Legia&Pogoń 4EVER!!

odpowiedz
Lutek - 06.11.2018 / 14:35, *..play-internet.pl

Legia i Pogoń zawsze Szacunek w Warszawie

odpowiedz
oLaf - 06.11.2018 / 14:33, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Pogoń to była fajna zgoda, dobrze, że jest jeszcze szacunek.

Zawsze to 100x lepiej mieć Pogoń w ''górnej 8-mce" niż Arkę, Craxę czy ten sprzedajny Górnik, który oddałby znowu mecz Lechowi.... poza tym mecze Pogoń-lech zawsze fajnei się ogląda - spinka jest! : )

odpowiedz
Pawel - 06.11.2018 / 14:31, *..play-internet.pl

Do XxX:
Mam dobra rade - wez ta kanapke i poczestuj kogos obok. Ale przypuszczam ze i tak nie pojedziesz bo Cie rodzice w wieku gimnazjalnym nie puszcza.
Skoro nie potrafisz szanowac zywnosci to tym bardziej nie bedziesz szanowal samego siebie...

odpowiedz
do a zapisy - 06.11.2018 / 14:24, *..play-internet.pl

Już były

odpowiedz
Carlitos - 06.11.2018 / 13:56, *..play-internet.pl

Legia&Pogoń 4EVER!!

odpowiedz
a zapisy - 06.11.2018 / 13:36, *..centertel.pl

A zapisy kiedy będą

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.11.2018 / 13:32, *..15

Ale tam kanapki,troche wiécej kreatywnych działań kibice gości powinni dostać małe flagi patriotyczne ,tak aby przy wejściu cały stadion był Narodowy w świéto Niepodległości!

odpowiedz
L do xxx - 06.11.2018 / 13:09, *..play-internet.pl

Ty nie pomyliłeś stron? Już widzę ciebie kolego na wyjeździe jak bombardujesz kanapkami pobliski sektor w Szczecinie. Internetowi kibole do boju!

odpowiedz
szczecin - 06.11.2018 / 12:57, *..adsl.inetia.pl

takich braci sie nie traci

odpowiedz
Darek - 06.11.2018 / 12:57, *..dip0.t-ipconnect.de

Najwazniejsze zeby byl dwustronny szacunek dla siebie.Legia i Pogon na zawsze.

odpowiedz
Darce(L)i - 06.11.2018 / 12:49, *..dynamic.chello.pl

Legia & Pogon może oficjalnej zgody "h" już nie ma ale % zawsze będzie!!!

odpowiedz
Jacek (L) - 06.11.2018 / 12:47, *..adsl.inetia.pl

Bracia napiszcie co z biletami na mecz w Szczecinie?
Pod stadionem będą? Pozdro (L)

odpowiedz
xXx - 06.11.2018 / 12:41, *..unknown.vectranet.pl

Niech dają to poczęstujemy nimi pobliski sektor jak się znów nie będą potrafili zachować

odpowiedz
olo - 06.11.2018 / 12:31, *..pl

I to taka mała różnica miedzy Szczecinem, a Biedastokiem...

odpowiedz
Gienek - 06.11.2018 / 11:52, *..8.101.19

O ile wiem, to tydzień temu na meczu z amiką krzesełka gości były wysmarowane paprykarzem...

odpowiedz
emanko - 06.11.2018 / 11:52, *..itsa.net.pl

A poznańskie słowiki zamiast to docenić, to rzucały chlebem/bułkami w swoje dziewczyny...

p.s. do zobaczenia bracia w Szczecinie!

odpowiedz