Artur Jędrzejczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk powołany do reprezentacji

Woytek, źródło: Legionisci.com

Selekcjoner Jerzy Brzęczek ogłosił listę zawodników powołanych na listopadowe spotkania z Czechami i Portugalią. W 25-osobowej kadrze znalazł się jeden legionista - Artur Jędrzejczyk. Pierwszy mecz "Biało-czerwoni" rozegrają 15 listopada w Gdańsku z Czechami, a 20 listopada w Guimarães zmierzą się z Portugalią w ramach Ligi Narodów.

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Hubert Matynia, Paweł Olkowski, Rafał Pietrzak

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Przemysław Frankowski, Kamil Grosicki, Jacek Góralski, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Damian Szymański, Piotr Zieliński

Napastnicy: Adam Buksa, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Inowroc(L)aw - 06.11.2018 / 11:10, *..9

Panowie!!! Szymański nie został powołany do "dorosłej" reprezentacji, bo w tym czasie Nasza młodzieżówka U-21 gra baraże z młodą Portugalią. Z Legijnym pozdrowieniem.

odpowiedz
LWL - 05.11.2018 / 21:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Portugalia 2 - 0 Polska !

odpowiedz
LWL - 05.11.2018 / 21:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Trener pomylil Szymanskich !

odpowiedz
Szelka - 05.11.2018 / 21:28, *..dynamic.chello.pl

Skoro obecny selekcjoner naszej reprezentacji dokonuje "takich" wyborów, to chyba na eliminacjach do ME zakończy swoją przygodę z międzynarodowym futbolem. Oczywiście ma prawo, a nawet obowiązek wpuszczać świeżą krew do kadrowego obiegu, ale czy aby na pewno te wyselekcjonowane grupy krwi się zgadzają z aktualnym zapotrzebowaniem reprezentacyjnego organizmu?

odpowiedz
Książę Nocy - 05.11.2018 / 19:56, *..adsl.inetia.pl

Był na meczu. Widział co robił Sebek. Ktoś też musiał oglądać jego ostatnie mecze. Noż kur... jak można nie powołać tego chłopaka??? Dzbany.

odpowiedz
Zyga - 05.11.2018 / 19:55, *..76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chyba Szymanscy mu sie pomilili. Kiedy przychodzi krajowa mysl szkoleniowa to ukladziki z menadzerami na topie. I dlatego od lat nedza i brak medali.

odpowiedz
M3 - 05.11.2018 / 19:08, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Hahaha myślę że pan selekcjoner szybko zmieni pracę. Bednarek, Matynia, Olkowski, Pietrzak, Góralski, Grosicki, Kadzior, Buksa... Przecież ten gość robi 1 ligę z reprezentacji.

odpowiedz
powerkf - 05.11.2018 / 18:33, *..adsl.inetia.pl

niestety, powołania dla mniej znanych kadrowiczów jak Matynia itd są pokłoasiem zachowania we wczesnej fazie selekcji, która według mnie przebiegała według poprzednich powiązań niż rozeznania rynku,

prosty zabieg który na celu ma rozmycie tego co pisałem wcześniej i podpięcie się pod teorię powołań chociażby dla graczy Wisły,

jeżeli Szymek nie łapie się do tego składu, to jest to złośliwość lub brak rozeznania, co gorsze nie wiem,

pozdro dal kumatych,

odpowiedz
jano - 05.11.2018 / 17:35, *..adsl.inetia.pl

co Bednarek robi w tej kadrze??? co mecz to babole takie sadzi że w klubie na ławie siedzi albo na trybunach a w kadrze do gry???

odpowiedz