Vamara Sanogo - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Sanogo. Moneta trafia w rezerwach

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Vamara Sanogo dogonił Carlitosa w klasyfikacji najlepszych strzelców ekstraklasy. Napastnik wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec zdobył jedną bramkę w potyczce z Jagiellonią Białystok. Do siatki trafił również Łukasz Moneta występując w rezerwach Zagłębia Lubin. Bolesną lekcję od Slovana Bratysława odebrali Sadam Sulley i spółka.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Kraków
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce. Zagrał w wygranym 4-0 meczu rezerw do 74. minuty przeciwko Warcie Gorzów Wielkopolski. Strzelił bramkę na 3-0 w 48. minucie.
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - od 59. minuty w przegranym 1-4 meczu z Jagiellonią Białystok. Strzelec bramki na 1-3 w 77. minucie spotkania.
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Cracovią

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-4 meczu ze Stalą Mielec

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 5-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Ruchem Chorzów

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Sołą Oświęcim
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Ukarany żółtą kartką.

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z NK Osijek II

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Western Sydney Wanderers (liga australijska). Nie zagrał także w przegranym 1-5 meczu rezerw Wellington Phoenix z Waitakere United (liga nowozelandzka)

Słowacja
Zemplin Michalovce
Brian Iloski - do 46. minuty w przegranym 0-6 meczu ze Slovanem Bratysława
Tomasz Nawotka - 90 minut w przegranym 0-6 meczu ze Slovanem Bratysława. Ukarany żółtą kartką.
Sadam Sulley - do 46. minuty w przegranym 0-6 meczu ze Slovanem Bratysława