fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zapraszamy!

W sobotę dopingujemy koszykarzy na Bemowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 koszykarze Legii zagrają ligowe spotkanie na Bemowie z Polskim Cukrem Toruń. Gorąco zachęcamy do wspierania "Zielonych Kanonierów", którzy wygrli dwa ostatnie mecze i po pięciu kolejkach plasują się na 7. miejscu w tabeli PLK. Liczymy, że tak jak na poprzednich spotkaniach trybuna, na której wystawiany jest młyn, będzie wypełniona do ostatniego miejsca, a fanatyczny doping pozwoli naszym koszykarzom sprawić kolejną niespodziankę.

Bilety nabywać można w kasach przy Łazienkowskiej, przez Internet oraz w dniu meczu przy wejściu do hali od 17:30.

Przy okazji tego meczu, będzie możliwość dołączenia do akcji Dobrych Ludzi, którzy zbierają (nowe) zabawki na Święta dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka.

Termin meczu: Sobota, 10 listopada 2018 roku, g.19:00
Adres hali: ul. Obrońców Tobruku 40 (OSiR Bemowo)
Ceny biletów: 10 i 15 złotych (sektory B,C,D,F,G,H), 15 i 20 złotych (sektor E), 25 i 35 złotych (sektor I)

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Michu - 08.11.2018 / 19:43, *..static.ip.netia.com.pl

Na koszu lepiej niż na żylecie. Bo nie ma takiego cwaniakowania i nie ma lanserów i pozerów z petem w japie cały mecz.

odpowiedz
mocno kosz - 08.11.2018 / 11:12, *..warszawa.vectranet.pl

Fajnie, że znów zaczyna się dziać coś fajnego na koszykówce. Wszyscy na mecz!

odpowiedz
Och - 08.11.2018 / 10:27, *..centertel.pl

Dawajcie wszyscy na mecz ! Zakaz na Szczecin więc bez wymówek wszyscy na Bemowo !!! Mocno Legia !!!

odpowiedz
Kiedyś - 08.11.2018 / 00:11, *..ip-point.pl

Zabierajcie znajomych, małolatów z osiedli i wspieramy koszykarzy do kolejnego zwycięstwa

odpowiedz
Zabieramy znajomych - 08.11.2018 / 00:06, *..centertel.pl

Niech każdy kto ma zamiar przyjść na mecz kosza , niech zabierze znajomego i robimy piekło

odpowiedz
JoteF - 07.11.2018 / 22:08, *..centertel.pl

Były czasy, kiedy na "starej" hali na Bemowie robiliśmy istne piekło. Każdy z nas darł się tak bardzo, że w głowie się kręciło. Bawił się, skakał, "czuł te emocje", ten doping. Wszystko to robiliśmy MY. I zrobimy to znow już w sobotę! WSZYSCY NA BEMOWO !

odpowiedz
MocnoLegia - 07.11.2018 / 21:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wszyscy na Kosza i robimy piekło!!!

odpowiedz
Koszykadz - 07.11.2018 / 17:39, *..centertel.pl

Wszyscy do młyna!

odpowiedz
Wygrywamy razem - 07.11.2018 / 17:33, *..centertel.pl

Koszykarze zaczęli wygrywać, więc jest okazja im podziękować i pojawić się na hali

odpowiedz
Ochota - 07.11.2018 / 16:50, *..play-internet.pl

Ochota jak zawsze obecna!

odpowiedz
CAŁA ŻYLETA NA KOSZA! - 07.11.2018 / 16:48, *..66

Sami widzicie co się dzieje z ruchem ultras w Polsce... My oprócz piłki mamy jednak także kibolskie tradycje na sekcji kosza! Dalej to rozwijamy i będziemy to robić!! Bo My jesteśmy LEGIA WARSZAWA!!! WSZYSCY NA KOSZA!!!!

odpowiedz