REKLAMA

Koszulki #KiedyMyŻyjemy od czwartku w sprzedaży

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czwartek do sprzedaży trafią koszulki "#KiedyMyŻyjemy" - promujące akcję zainicjowaną przez Nieznanych Sprawców. Te będzie można nabyć w sklepie "Żyleta" w cenie 50 złotych. "Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów akcji #KIEDYMYŻYJEMY, która jest całkowicie finansowana z NaSzych środków" - informują Nieznani Sprawcy. Zachęcamy do zakupu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Wie(L)u nasz jest - 07.11.2018 / 18:09, *..dynamic.chello.pl

Świetne Akcja z tymi koszulkami. Chętnie kupie z kilka i wyślę na całą POLSKĘ po znajomych :) Oczywiście na Holandie też leci ADO Den Haag/.

odpowiedz
Bubu - 07.11.2018 / 17:29, *..164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Już niedługo i takie koszluki będą zakazane przez tą ,,,,,,,. Co wstydzi się Hymnu , ,Jeszcze trochę i flaga narodowa bedzie zakazana,

odpowiedz
Andrzej - 07.11.2018 / 07:52, *..centertel.pl

Będą koszulki do kupienia na allegro

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.