Konferencja trenera | Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sa Pinto: Czeka nas trudny mecz

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Atmosfera w drużynie jest cały czas bardzo dobra. Trenujemy ciężko, jesteśmy skupieni i wszyscy w klubie pracują na sukces pierwszej drużyny. Mamy teraz ważny mecz przeciwko Pogoni, która jest mocną drużyną - dużo biega i walczy. Na pewno będą zrobić wszystko by osiągnąć dobry rezultat. Będzie to trudny mecz - mówi Ricardo Sa Pinto.

- Na pięć ostatnich meczów wygrali cztery. Są bardzo silni u siebie, więc nie możemy być skupieni w 95% a w 100%. Musimy dać z siebie maksimum, by osiągnąć dobry rezultat i zdobyć trzy punkty.

- Okres reprezentacyjny jest dla mnie bardzo istotny. Cieszę się, że będę miał większość zawodników do dyspozycji, choć z drugiej strony powołania do kadry także cieszą, bo to wyróżnienia dla zawodników i dla klubu. Cieszę się z każdego powołania swoich zawodników. W reprezentacji Polski wystąpi tylko Artur Jędrzejczyk, ale powołani są także Vesović, Szymański, Nagy i też będą nieobecni. W tych ciągu tych dwóch tygodni będziemy robili rzeczy, które będą bardzo istotne, ale najważniejsze, że nawet ci nieobecni będą w rytmie meczowym.

Szkoleniowiec zapytany o, czy Majecki na stałe będzie pierwszym bramkarzem odpowiedział: - Zobaczymy. Obecnie mamy dwie opcje, zarówno Radek i Arek są gotowi do gry.

Philipps, Remy i Niezgoda zagrają w rezerwach

- Zawodnicy, którzy na pewno nie zagrają w piątek z Pogonią to Hołownia, Pazdan i Cierzniak. Jest też grupa piłkarzy, która wraca do pełnej dyspozycji. Philipps, Remy i Niezgoda zagrają w rezerwach, by złapać rytm meczowy i być bliżej powrotu do pierwszej drużyny.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
eduardo - 09.11.2018 / 22:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

hlousek to nic nie gra. caly sezon jedzie jak blanco albo ojamaa

odpowiedz
Hiszpan - 09.11.2018 / 22:15, *..play-internet.pl

Nic te leniuchy nie grają.

odpowiedz
Filip - 09.11.2018 / 22:14, *..202

Znowu wygrana fortuna. Juz jeden trener w Legii byl co mowil to bedzie trudny mecz hehe. Dziekuje

odpowiedz
Szala90 - 09.11.2018 / 22:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sa Pinto I hope you ride this mesage. You are loser. To walk away.!!

odpowiedz
KRZYSIEK - 09.11.2018 / 14:08, *..centertel.pl

Doredakcji....To jak z tymi bramkarzami dwie opcje czy trzy.
Radek jest gotow czy napewno nie zagra.

odpowiedz
kot - 09.11.2018 / 13:23, *..static.espol.com.pl

hej legia dzisiaj porażka

odpowiedz
kibic(L) - 09.11.2018 / 10:46, *..pl

A co się dzieje z Radovicem?

odpowiedz
LW - 09.11.2018 / 09:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pogon 1 - 3 LEGIA ! "L" !!!

odpowiedz
Ari - 09.11.2018 / 00:20, *..itcomp.pl

W Szczecinie Legia zawsze będzie szanowana bez względu na obecną sytuacje w świecie kibolskim. BSNT !

odpowiedz
eLo - 08.11.2018 / 22:00, *..play-internet.pl

W Szczecinie mają trochę inne zdanie co do wielkiej przyjaźni...

odpowiedz
oLaf - 08.11.2018 / 21:52, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

to były zawsze super mecze przyjaźni - i oby znowu tak kiedyś było!

odpowiedz
Janek Urban trener tysiącLecia - 08.11.2018 / 20:38, *..dynamic.chello.pl

Janek, to ty??

odpowiedz
L - 08.11.2018 / 19:56, *..169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pogoń Legia...jakoś tak ciepło na sercu się robi jak jest mecz miedzy nami;)Dozobaczenia w Szczecinie.

odpowiedz
sopel - 08.11.2018 / 15:05, *..dynamic.chello.pl

hej mks hej cwks nasza zgoda najlepsza w polsce jest

odpowiedz
olew - 08.11.2018 / 14:46, *..warszawa.vectranet.pl

Będzie fajny meczyk, Pogoń gra dobrze, my zaś efektownie, w tym sezonie będziemy z Pogonią grać jeszcze dwa razy. Mogą być nawet wicemistrzem

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 08.11.2018 / 13:18, *..100

Do Szczecina po 3 pkt. Tylko LEGIA !

odpowiedz
Gienek - 08.11.2018 / 12:41, *..8.101.19

Jeśli Legia zagra na swoim dobrym poziomie, czyli tak jak w pierwszych połowach meczy z Wisłą, Śląskiem czy Górnikiem to jestem spokojny o wygraną. Pogoń to zgrany kolektyw, ale spokojnie do zatrzymania.

odpowiedz