Był Raków, będzie... | fot. PZPN
REKLAMA

Chrobry Głogów rywalem Legii w 1/8 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com

W czwartek odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. W tej fazie rozgrywek rywalem Legii Warszawa miał być Raków Częstochowa, jednakże z przyczyn technicznych losowanie zostało powtórzone. Legia zagra więc na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Mecze 1/8 finału zaplanowano na dni 4-6 grudnia.

Co ciekawe, Miedź Legnica, która w pierwotnym losowaniu z przyczyn technicznych z automatu została sparowana ze Śląskiem Wrocław, podczas powtórzonego losowania również trafiła na ten zespół.

Pary 1/8 finału Pucharu Polski:

Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk
Wisła Sandomierz - Odra Opole
Rozwój Katowice - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Wigry Suwałki - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock
Chrobry Głogów - Legia Warszawa

Puchar Polski 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

miecik83 - 08.11.2018 12:12:17, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kompromitacja podczas losowania, otworzyła się kula z nazwą drużyny a SIEROTKA LOSUJĄCA wyrzuciła do kosza. Na koniec losowania została tylko jedna drużyna.

M3 - 08.11.2018 12:14:03, *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Przypominają się stare czasu :) Wynik nie powinien wyglądać inaczej niż 0:3.

Darek - 08.11.2018 12:14:28, *.dip0.t-ipconnect.de

Dziwne to losowanie.Zespoly z ekstraklasy trafiaja na siebie w 1/8.Ciekawe jak by do finalu awansowala Puszcza i Wigry.To by mial Boniek frekwencje na narodowym.

Fryz - 08.11.2018 12:14:58, *.centertel.pl

Farsa zgubili pileczke z Miedzia i nie uczestniczyła w losowaniu haha

eth - 08.11.2018 12:16:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj, chyba nie :D

roben66 - 08.11.2018 12:16:52, *.87.ipv4.supernova.orange.pl

Zajebisty wyjazd , rywal spokojnie do ogrania ..ps. kurva co to ma być , Śląska Wrocław w ogóle nie było podczas losowania
, kula wyparowała haha ....

tolek - 08.11.2018 12:25:04, *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piękne losowanie. jeden z najtrudniejszych rywali, wyjazd i potencjala kompromitacja.
Wszystkich co uważają że to luzik nie palną się w łeb... obejrzyjcie lecha

Thomas123 - 08.11.2018 12:25:19, *.stormmedia.pl

Będzie powtórzenie losowania.

eth - 08.11.2018 12:29:12, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To teraz albo niech będzie ogór w postaci Rozwoju, na przykład, albo mecz u siebie.

Darek - 08.11.2018 12:29:24, *.dip0.t-ipconnect.de

Brakowało jednej kulki haha.Gamonie nie potrafia nawet losowania prawidlowo przeprowadzic.Nauczcie sie liczyc do 16.

Gienek - 08.11.2018 12:30:27, *.8.101.19

Ja pitole jaka kompromitacja podczas losowania. Tylko w Polsce takie numery. Szkoda, bo ciekawe jakby Legia zaprezentowała się na tle solidnego I-ligowca, który z palcem w d... wyeliminował amikę.

Darek - 08.11.2018 12:35:16, *.dip0.t-ipconnect.de

O ktorej trzecie losowanie?

Mati - 08.11.2018 12:37:17, *.skybroadband.com

Całe szczęście, że powtórzą losowanie. Może się ktoś łatwiejszy trafi. Z rakowem to byśmy nieźle w dupę dostali.

Głogów Śniadeckich - 08.11.2018 12:41:16, *.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Głogów 100% Legia !!
Stara ekipa głogowska dalej jest Legijna

roben66 - 08.11.2018 12:42:29, *.87.ipv4.supernova.orange.pl

do mati
ale jesteś frajer , wypad do huty posrańcu , Legia to nie amica :)

Qbafan - 08.11.2018 12:42:37, *.internetdsl.tpnet.pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.

maniek - 08.11.2018 12:45:23, *.dynamic.chello.pl

Kompromitacja PZPN-u dno i jeszcze raz dno

Władeczek - 08.11.2018 12:45:48, *.8.101.19

Głogów łatwiejszy od Rakowa. Dobre losowanie!

arnold szwarceneger - 08.11.2018 12:47:08, *.centertel.pl

kurnia liczylem na Miedz, stadion glogowa to kurnik , biletu sie nie dostanie. Legiunia 4 raz w tym sezonie na dolnym ;p Legn ,Wro, Lub i Glogow

MATEUSZ - 08.11.2018 13:02:39, *.centertel.pl

Szkoda ze nie Sandomierz..

News⚽️Legia - 08.11.2018 13:04:10, *.202

Głogów Śniadeckich ! dostojnie przywitajcie Braci Legijnych!

(L) - 08.11.2018 13:05:11, *.21

Mateusz. Też na to liczyłem :)

Dilo - 08.11.2018 13:15:47, *.play-internet.pl

O co chodzi z tym losowaniem co runde? Przeciez mieli losowac cala drabinke od razu. Przegapilem cos?

1916 - 08.11.2018 13:21:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kiedy będzie znany dokładny termin?

SEBO(L) - 08.11.2018 13:24:32, *.play-internet.pl

Kto wylosował sierotę do tego losowania... ?

Heheszki - 08.11.2018 13:24:42, *.play-internet.pl

Głogów 100% Legia widzę humorek dopisuje

MATEUSZ do (L) - 08.11.2018 14:05:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widzę że też kolega z Sandomierskiego (L)

yyy - 08.11.2018 14:08:41, *.dynamic.chello.pl

na 90minut jest już ból du*y xDDDD
http://www.90minut.pl/news/291/news2914573-PP-Wylosowano-pary-1-8-finalu.html

"LEGJA SIEM PSZESTRASZYUA RAKOWA, WIENC USTAWILI LOSOWANJE!!11!!!1"
XDDDD
Zgadnijcie czyi kibice to mogą pisać :)

DawidL - 08.11.2018 14:09:49, *.play-internet.pl

Fajnie liczyłem że trafimy na Chrobrego zawsze jakaś odmiana (L)

SŁAWEK(L) - 08.11.2018 15:48:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do yyy: kolejorza?

Tadeo - 08.11.2018 15:54:01, *.8.101.19

W województwie sandomierskim 100% Legia!

yyy - 08.11.2018 16:17:14, *.dynamic.chello.pl

@SŁAWEK(L) no oczywiście że tak!
W końcu to oni odpadli z Rakowem :DDD

Wolfik - 08.11.2018 16:45:50, *.dynamic.mm.pl

Szkoda, że pierwotna para nie została. Ale co się odwlecze...Jak obie ekipy nie dadzą ciała, to w końcu do tego meczu dojdzie :).

Legionista z Sandomierza - 08.11.2018 16:57:26, *.play-internet.pl

Proszę o trzecie głosowanie i Legia do Sandomierza.To byłoby coś

@Legionista z Sandomierza - 08.11.2018 17:02:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wygracie z Odrą to do was przyjedziemy :)

e(L)o - 08.11.2018 17:09:45, *.play-internet.pl

Głogów 100% Legia!

Arek - 08.11.2018 17:11:50, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co Wy z tym Rakowem? My to jakiś łach, czy jak? @dilo, wygląda, że wiosnę, lato i kawałek jesieni przespałeś. Musiałeś grubo spać, bo drabinki od tego sezonu nie ma.

gazza - 08.11.2018 18:05:32, *.adsl.inetia.pl

Boniek - Ty jesteś jedna wielka kompromitacja !!!

Zlb82 - 08.11.2018 20:22:31, *.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Właśnie co Wy kur...z tymi medalikami? Że Legia sie miala zesrac itd...W jakim Świecie żyjecie ludki? Po niektórych komentarzach widać że tylko w internetowym!Ruszyc dupe na mecz,a nie zza monitora tylko krytykować itd...POZDRO DLA NORMALNYCH!P.S.SZKODA ZE MOCNIEJSZYCH SŁÓW NIE MOZNA UŻYĆ CO DO TYCH WSZYSTKICH WYNALAZKÓW!

TK - 08.11.2018 20:33:43, *.196

Do Darek.
Nie będzie finału Pruszcza - Wigry

TK - 08.11.2018 20:42:24, *.196

Wigry rozjedziemy.
Potem zapraszamy do Cz-wy.

oLaf - 08.11.2018 21:10:11, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

nie róbcie jaj, im łatwiejszy rywal tym lepiej bo jak jest tylko 1 mecz to czasami po 1 kontrze można już się nie podnieść... takze jest dobrze.

do heheszki - 08.11.2018 22:06:34, *.play-internet.pl

myślisz że w Gorzowie i na chrobrym, nie ma ludzi w szalach Legii ?
To wiedzę masz małą.


z chęcią do układu by przystąpili

Hugon - 08.11.2018 23:04:17, *.warszawa.vectranet.pl

W 1 losowaniu wylosowali Legia -Real i dla tego 2 losowanie.

(L). - 09.11.2018 00:09:42, *.21

Mateusz, Tadeo, Legionista, ja również z San do. więc liczyłem,że Przyjadą do nas. :)

FOREVER LEGIA - 09.11.2018 00:20:04, *.play-internet.pl

Po primo Heheszki.Głogów to raczej widzew ,a nie 100% Legia.A po secundo do heheszki-popieprzyło Ci się,bo Głogów i Gorzów to zupełnie inne miasta.

Tagi - 09.11.2018 08:23:28, *.dynamic.chello.pl

Kilku zakompleksionych frajerów z powodu bólu dupska musiało wylać swoje frustracje na tym forum , ale cóż tylko można się cieszyć że jesteśmy czyimś koszmarem :)

do totek - 09.11.2018 08:44:20, *.alior.pl

jak chcesz to moge palnac w twoj

martingun - 09.11.2018 09:52:37, *.dolsat.pl

Chrobry Głogów to niegdysiejsza zgoda"czerwonej"części Łodzi więc nie wiem czy to takie 100%Legia...!

kibic emeryt - 09.11.2018 10:22:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zobaczyłem Raków to się zmartwiłem bo ta drużyna na dzień dzisiejszy gra jak na tą ligę naprawdę dobrze o czym przekonał się o tym Lech i nie chodzi tylko o wynik ale o to że oni ich zdominowali .Wieczorem patrze inny rywal ( powiem dużo łatwiejszy ) to jedna wielka kompromitacja !!!! W tym kraju wszystko jest możliwe .