Był Raków, będzie... | fot. PZPN
REKLAMA

Chrobry Głogów rywalem Legii w 1/8 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com

W czwartek odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. W tej fazie rozgrywek rywalem Legii Warszawa miał być Raków Częstochowa, jednakże z przyczyn technicznych losowanie zostało powtórzone. Legia zagra więc na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Mecze 1/8 finału zaplanowano na dni 4-6 grudnia.

Co ciekawe, Miedź Legnica, która w pierwotnym losowaniu z przyczyn technicznych z automatu została sparowana ze Śląskiem Wrocław, podczas powtórzonego losowania również trafiła na ten zespół.

Pary 1/8 finału Pucharu Polski:

Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk
Wisła Sandomierz - Odra Opole
Rozwój Katowice - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Wigry Suwałki - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock
Chrobry Głogów - Legia Warszawa

Puchar Polski 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
kibic emeryt - 09.11.2018 / 10:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zobaczyłem Raków to się zmartwiłem bo ta drużyna na dzień dzisiejszy gra jak na tą ligę naprawdę dobrze o czym przekonał się o tym Lech i nie chodzi tylko o wynik ale o to że oni ich zdominowali .Wieczorem patrze inny rywal ( powiem dużo łatwiejszy ) to jedna wielka kompromitacja !!!! W tym kraju wszystko jest możliwe .

odpowiedz
martingun - 09.11.2018 / 09:52, *..dolsat.pl

Chrobry Głogów to niegdysiejsza zgoda"czerwonej"części Łodzi więc nie wiem czy to takie 100%Legia...!

odpowiedz
do totek - 09.11.2018 / 08:44, *..alior.pl

jak chcesz to moge palnac w twoj

odpowiedz
Tagi - 09.11.2018 / 08:23, *..dynamic.chello.pl

Kilku zakompleksionych frajerów z powodu bólu dupska musiało wylać swoje frustracje na tym forum , ale cóż tylko można się cieszyć że jesteśmy czyimś koszmarem :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.11.2018 / 00:20, *..play-internet.pl

Po primo Heheszki.Głogów to raczej widzew ,a nie 100% Legia.A po secundo do heheszki-popieprzyło Ci się,bo Głogów i Gorzów to zupełnie inne miasta.

odpowiedz
(L). - 09.11.2018 / 00:09, *..21

Mateusz, Tadeo, Legionista, ja również z San do. więc liczyłem,że Przyjadą do nas. :)

odpowiedz
Hugon - 08.11.2018 / 23:04, *..warszawa.vectranet.pl

W 1 losowaniu wylosowali Legia -Real i dla tego 2 losowanie.

odpowiedz
do heheszki - 08.11.2018 / 22:06, *..play-internet.pl

myślisz że w Gorzowie i na chrobrym, nie ma ludzi w szalach Legii ?
To wiedzę masz małą.


z chęcią do układu by przystąpili

odpowiedz
oLaf - 08.11.2018 / 21:10, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

nie róbcie jaj, im łatwiejszy rywal tym lepiej bo jak jest tylko 1 mecz to czasami po 1 kontrze można już się nie podnieść... takze jest dobrze.

odpowiedz
TK - 08.11.2018 / 20:42, *..196

Wigry rozjedziemy.
Potem zapraszamy do Cz-wy.

odpowiedz
TK - 08.11.2018 / 20:33, *..196

Do Darek.
Nie będzie finału Pruszcza - Wigry

odpowiedz
Zlb82 - 08.11.2018 / 20:22, *..37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Właśnie co Wy kur...z tymi medalikami? Że Legia sie miala zesrac itd...W jakim Świecie żyjecie ludki? Po niektórych komentarzach widać że tylko w internetowym!Ruszyc dupe na mecz,a nie zza monitora tylko krytykować itd...POZDRO DLA NORMALNYCH!P.S.SZKODA ZE MOCNIEJSZYCH SŁÓW NIE MOZNA UŻYĆ CO DO TYCH WSZYSTKICH WYNALAZKÓW!

odpowiedz
gazza - 08.11.2018 / 18:05, *..adsl.inetia.pl

Boniek - Ty jesteś jedna wielka kompromitacja !!!

odpowiedz
Arek - 08.11.2018 / 17:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co Wy z tym Rakowem? My to jakiś łach, czy jak? @dilo, wygląda, że wiosnę, lato i kawałek jesieni przespałeś. Musiałeś grubo spać, bo drabinki od tego sezonu nie ma.

odpowiedz
e(L)o - 08.11.2018 / 17:09, *..play-internet.pl

Głogów 100% Legia!

odpowiedz
@Legionista z Sandomierza - 08.11.2018 / 17:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wygracie z Odrą to do was przyjedziemy :)

odpowiedz
Legionista z Sandomierza - 08.11.2018 / 16:57, *..play-internet.pl

Proszę o trzecie głosowanie i Legia do Sandomierza.To byłoby coś

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2018 / 16:45, *..dynamic.mm.pl

Szkoda, że pierwotna para nie została. Ale co się odwlecze...Jak obie ekipy nie dadzą ciała, to w końcu do tego meczu dojdzie :).

odpowiedz
yyy - 08.11.2018 / 16:17, *..dynamic.chello.pl

@SŁAWEK(L) no oczywiście że tak!
W końcu to oni odpadli z Rakowem :DDD

odpowiedz
Tadeo - 08.11.2018 / 15:54, *..8.101.19

W województwie sandomierskim 100% Legia!

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 08.11.2018 / 15:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do yyy: kolejorza?

odpowiedz
DawidL - 08.11.2018 / 14:09, *..play-internet.pl

Fajnie liczyłem że trafimy na Chrobrego zawsze jakaś odmiana (L)

odpowiedz
yyy - 08.11.2018 / 14:08, *..dynamic.chello.pl

na 90minut jest już ból du*y xDDDD
http://www.90minut.pl/news/291/news2914573-PP-Wylosowano-pary-1-8-finalu.html

"LEGJA SIEM PSZESTRASZYUA RAKOWA, WIENC USTAWILI LOSOWANJE!!11!!!1"
XDDDD
Zgadnijcie czyi kibice to mogą pisać :)

odpowiedz
MATEUSZ do (L) - 08.11.2018 / 14:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Widzę że też kolega z Sandomierskiego (L)

odpowiedz
Heheszki - 08.11.2018 / 13:24, *..play-internet.pl

Głogów 100% Legia widzę humorek dopisuje

odpowiedz
SEBO(L) - 08.11.2018 / 13:24, *..play-internet.pl

Kto wylosował sierotę do tego losowania... ?

odpowiedz
1916 - 08.11.2018 / 13:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

kiedy będzie znany dokładny termin?

odpowiedz
Dilo - 08.11.2018 / 13:15, *..play-internet.pl

O co chodzi z tym losowaniem co runde? Przeciez mieli losowac cala drabinke od razu. Przegapilem cos?

odpowiedz
(L) - 08.11.2018 / 13:05, *..21

Mateusz. Też na to liczyłem :)

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.11.2018 / 13:04, *..202

Głogów Śniadeckich ! dostojnie przywitajcie Braci Legijnych!

odpowiedz
MATEUSZ - 08.11.2018 / 13:02, *..centertel.pl

Szkoda ze nie Sandomierz..

odpowiedz
arnold szwarceneger - 08.11.2018 / 12:47, *..centertel.pl

kurnia liczylem na Miedz, stadion glogowa to kurnik , biletu sie nie dostanie. Legiunia 4 raz w tym sezonie na dolnym ;p Legn ,Wro, Lub i Glogow

odpowiedz
Władeczek - 08.11.2018 / 12:45, *..8.101.19

Głogów łatwiejszy od Rakowa. Dobre losowanie!

odpowiedz
maniek - 08.11.2018 / 12:45, *..dynamic.chello.pl

Kompromitacja PZPN-u dno i jeszcze raz dno

odpowiedz
Qbafan - 08.11.2018 / 12:42, *..internetdsl.tpnet.pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.

odpowiedz
roben66 - 08.11.2018 / 12:42, *..87.ipv4.supernova.orange.pl

do mati
ale jesteś frajer , wypad do huty posrańcu , Legia to nie amica :)

odpowiedz
Głogów Śniadeckich - 08.11.2018 / 12:41, *..171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Głogów 100% Legia !!
Stara ekipa głogowska dalej jest Legijna

odpowiedz
Mati - 08.11.2018 / 12:37, *..skybroadband.com

Całe szczęście, że powtórzą losowanie. Może się ktoś łatwiejszy trafi. Z rakowem to byśmy nieźle w dupę dostali.

odpowiedz
Darek - 08.11.2018 / 12:35, *..dip0.t-ipconnect.de

O ktorej trzecie losowanie?

odpowiedz
Gienek - 08.11.2018 / 12:30, *..8.101.19

Ja pitole jaka kompromitacja podczas losowania. Tylko w Polsce takie numery. Szkoda, bo ciekawe jakby Legia zaprezentowała się na tle solidnego I-ligowca, który z palcem w d... wyeliminował amikę.

odpowiedz
Darek - 08.11.2018 / 12:29, *..dip0.t-ipconnect.de

Brakowało jednej kulki haha.Gamonie nie potrafia nawet losowania prawidlowo przeprowadzic.Nauczcie sie liczyc do 16.

odpowiedz
eth - 08.11.2018 / 12:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To teraz albo niech będzie ogór w postaci Rozwoju, na przykład, albo mecz u siebie.

odpowiedz
Thomas123 - 08.11.2018 / 12:25, *..stormmedia.pl

Będzie powtórzenie losowania.

odpowiedz
tolek - 08.11.2018 / 12:25, *..222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piękne losowanie. jeden z najtrudniejszych rywali, wyjazd i potencjala kompromitacja.
Wszystkich co uważają że to luzik nie palną się w łeb... obejrzyjcie lecha

odpowiedz
roben66 - 08.11.2018 / 12:16, *..87.ipv4.supernova.orange.pl

Zajebisty wyjazd , rywal spokojnie do ogrania ..ps. kurva co to ma być , Śląska Wrocław w ogóle nie było podczas losowania
, kula wyparowała haha ....

odpowiedz
eth - 08.11.2018 / 12:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj, chyba nie :D

odpowiedz
Fryz - 08.11.2018 / 12:14, *..centertel.pl

Farsa zgubili pileczke z Miedzia i nie uczestniczyła w losowaniu haha

odpowiedz
Darek - 08.11.2018 / 12:14, *..dip0.t-ipconnect.de

Dziwne to losowanie.Zespoly z ekstraklasy trafiaja na siebie w 1/8.Ciekawe jak by do finalu awansowala Puszcza i Wigry.To by mial Boniek frekwencje na narodowym.

odpowiedz
M3 - 08.11.2018 / 12:14, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Przypominają się stare czasu :) Wynik nie powinien wyglądać inaczej niż 0:3.

odpowiedz
miecik83 - 08.11.2018 / 12:12, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kompromitacja podczas losowania, otworzyła się kula z nazwą drużyny a SIEROTKA LOSUJĄCA wyrzuciła do kosza. Na koniec losowania została tylko jedna drużyna.

odpowiedz