Komisja Ligi karze | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Trzy zakazy wyjazdowe dla legionistów

Redakcja

Na środowym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy SA podjęła decyzję o nałożeniu zakazu wyjazdowego dla zorganizowanej grupy kibiców Legii na trzy najbliższe mecze, które rozgrywane będą poza Warszawą. Oznacza to, że legioniści nie pojadą do Szczecina, Lubina i Gdańska. Ponadto klub z Łazienkowskiej musi zapłacić 50 tys. zł.

Spotkanie Legii z Górnikiem zostało przerwane w 3. minucie z powodu zadymienia, które spowodowane zostało oprawą #KiedyMyŻyjemy zaprezentowaną na Żylecie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Do mateusza - 09.11.2018 / 11:40, *..centertel.pl

Głupoty piszesz że dzieci nie. Widać nie chodzisz na zylete. Moj syn który na 9 od dwóch lat jest ze mna zylecie. I bardzo dużo jest dzieci

odpowiedz
Do Mateusz z pagórków - 09.11.2018 / 09:09, *..218

Dzieci się nie podusily bo na Deyny albo rodzinnej nikt nic nie odpalal...

A na Żylecie dzieci nie ma

odpowiedz
L - 08.11.2018 / 15:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Śmieszą mnie łebki które są zdziwione karą. Wiadomo że jak przerwaliśmy mecz na kilkanaście minut to zawsze jest kara. Nie lepsze są łebki które narzekają że zadymiliśmy stadion - stadion Ł3 to nie teatr tu nie przychodzi sie obejrzeć spektaklu i do domu. Tu jest kibolska atmosfera czy to się jednemu z drugim podoba czy nie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.11.2018 / 13:37, *..adsl.inetia.pl

Oprawa patriotyczna czy nie, dzieci od dymu mogą podusić się jednakowo. Zawsze będą kary za race, mam nadzieję, że nigdy pokaz nie zbiegnie się z jakimś nieszczęśliwym wypadkiem na stadionie.

odpowiedz
do Darka - 08.11.2018 / 10:46, *..dynamic.chello.pl

co cie amikorze obchodza? dzisiaj co trzecia czy co czwarta ekipa z ekstra pierwszej ligi jezdzi na zakazie

odpowiedz
SEBO(L) - 08.11.2018 / 10:45, *..play-internet.pl

Oczywiście,najważniejszą w tytule sprawą jest zakaz wyjazdowy.Kolejne dziesiątki tysięcy złotych kary nikogo nie interesuje (?) .To może czas na ZBIÓRKĘ NA KARĘ ? Poza "achami" i "ochami" nad oprawą,nikomu nie przejdzie przez głowę,że klub traci znowu pieniądze?

odpowiedz
Andrew - 08.11.2018 / 09:31, *..centertel.pl

Zadna roznica i tak nie ma organizowanych wyjazdow...

odpowiedz
M3 - 08.11.2018 / 09:30, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Przypomnijcie mi ile jaga dostała kary za wszelkie naruszenia ludzkiej godności ??? PzPn,pzpn, je...ać, je...ać pzpn.

odpowiedz
jarekk - 08.11.2018 / 08:51, *..4

Czwarty zakaz dała hgw. Ktoś jedzie?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.11.2018 / 04:48, *..centertel.pl

Mnie dziwi, że kogoś to dziwi... W regulaminie są zapisy o karach za przerwanie meczu bez względu na wydźwięk oprawy. Co najwyżej za ew. zbyt wulgarną mozna dostać dodatkową karę...

Do Szczecina i Gdańska na zakazie i tyle...

Mnie bardziej interesuje teraz odpowiedź na zakaz Hajki na organizację Marszu Niepodległości...

PS.Może za opóźnienie rozpoczęcia meczu byłoby mniej?

odpowiedz
karolek - 08.11.2018 / 04:32, *..143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Skandaloza !!!

odpowiedz
Legia⚽️News - 08.11.2018 / 02:51, *..219

Gdańsk ⚽️ Warszawa-Jedna sprawa #KiedyMYŻyjemy !

odpowiedz
BiaLson - 07.11.2018 / 23:57, *..centertel.pl

Huu z zakazami hej Legioo jestesmy z wami!do zoba w Szczecinie

odpowiedz
Rafał - 07.11.2018 / 23:50, *..dynamic.chello.pl

Zawsze są jakieś plusy. Teraz będzie okazja zacieśnić nieco więzy z naszymi braćmi ze Szczecina. Nie wierzę, żeby nas mieli nie wpuścić na swoje sektory. Warto będzie taki gest docenić odpowiednio, jak przystało w rodzinie.

odpowiedz
Pogon Fan - 07.11.2018 / 23:42, *..20-3.cable.virginm.net

Zapraszamy Bracia !!!L..P!!

odpowiedz
Darek - 07.11.2018 / 22:49, *..dip0.t-ipconnect.de

Walic te zakazy.amilkorze wszedzie jezdza to my nie mozemy?Jezdzic wszedzie i osmieszac w ten sposob te smieszna komisje ligi.Niech se nakladaja te zakazy i tak kazdy ma je gleboko w d...e.

odpowiedz
Dentysta - 07.11.2018 / 22:00, *..dynamic.mm.pl

Noo dokładnie.Jak w tym dowcipie:Palisz?Gdybyś nie palił za zaoszczędzone pieniądze miałbyś Mercedesa...a Ty palisz?Nie.A masz Mercedesa? ;-)

odpowiedz
Do Marnowanie kasy na - 07.11.2018 / 21:45, *..73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nooo, a jakby tak więcej dymić to i na CR7

odpowiedz
Marnowanie kasy na bezsensowne kary - 07.11.2018 / 21:18, *..78

Biorąc to ile Legia musiała wydać na kary za swoich kibiców , to za tą całą kasę jakby podliczyć to ze 3 takich Ofoe spokojnie do Legii ściągnęłaby

odpowiedz
starszy - 07.11.2018 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

Jak długo cześki z komisji ligi będą nami pomiatać ? Zrobić bojkot ze 3 kolejki ligi bez publiczności to im się rozjaśni w głowach.

odpowiedz
Michu - 07.11.2018 / 20:37, *..centertel.pl

I tak nie ma organizowanych wyjazdów

odpowiedz
PPU - 07.11.2018 / 20:34, *..centertel.pl

Szkoda że KL nie odróżnia burd od świętowania gdzie nikomu nic się nie stało. Mogli ukarać symbolicznie. Zwykłe ku ...stwo.

odpowiedz
Pogoń - 07.11.2018 / 20:17, *..dynamic.chello.pl

Ch*j z zakazami. Czekamy na was na Twardowskiego (L)&P/

odpowiedz
blekotnik - 07.11.2018 / 20:12, *..ssp.dialog.net.pl

Je... PZPN, a oprawa była z NAJWYZSZEJ PÓŁKI i tak trzymać :-)

odpowiedz
WOJCIECH - 07.11.2018 / 20:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Warto było Kiedy My Źyjemy

odpowiedz
Do Komisji Ligi ... - 07.11.2018 / 19:53, *..centertel.pl

Wy dranie, za oprawę patriotyczną kara i zakazy???
Wy jesteście ruskie kacapskie młoty.
Zdrajcy Narodu i Ojczyzny.
Kula w łeb albo na szubienicę.
Komuna wiecznie żywa. Ale i na was kanalie przyjdzie czas ...

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 07.11.2018 / 19:39, *..31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przecież od początku było to pewne,że będzie kara. Ktoś się dziwi? Bo mnie dziwi tylko fakt,ze komuś podoba się zadymianie stadionu...

odpowiedz
I tak pojedziemy - 07.11.2018 / 19:31, *..dynamic.mm.pl

Muzeum paprykarza i Stadion im. Floriana Krygiera będziemy zwiedzać w Szczecinie a w Gdańsku Bolka ;)

odpowiedz
Czaro - 07.11.2018 / 19:26, *..93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dokładnie Kiedy My Żyjemy! Warto było Chód kara jest kosmos

odpowiedz
tomiacab - 07.11.2018 / 19:15, *..13

Jeb.ć komisję ligi i pzpn!!!

#KIEDYMYŻYJEMY

odpowiedz
Andrzej Buncol - 07.11.2018 / 19:10, *..centertel.pl

DO ZOBACZENIA W SZCZECINIE!!!!
:D

odpowiedz
Rafal - 07.11.2018 / 18:43, *..play-internet.pl

Komisja ligi to qrwy sprzedawczyki

odpowiedz
(L) - 07.11.2018 / 18:16, *..dynamic.gprs.plus.pl

Oprawa kozak! #KIEDYmyzyjemy

odpowiedz
Ronny - 07.11.2018 / 18:14, *..dynamic.chello.pl

Lecim na Szczecin!!

odpowiedz
Jimmy L - 07.11.2018 / 18:07, *..dip0.t-ipconnect.de

Poj...alo ich ,!!! Tak niewolno !! Co to ma Byc 50 kafli i 3 Mecze, Jestem w szoku.Prezes musi sie odwolac,to bandyckie podejscie . Ukarali na ostro i kibice i Klub. Wiedzialem ze ukaraja ale ze az Tak nikomu nic sie nie stalo,Klub i Tak ma problemy finansowe, Ktos sie napracowal zeby.tak fajnie to wyszlo z ta. Oprawa a. Oni. Kijem po. Plecach.

odpowiedz
Sbz - 07.11.2018 / 17:59, *..dynamic.chello.pl

Warto było! #KiedyMyŻyjemy

odpowiedz
Wie(L)u nasz jest - 07.11.2018 / 17:51, *..dynamic.chello.pl

#KiedyMyŻyjemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
1916&1948 - 07.11.2018 / 17:47, *..play-internet.pl

Nie zmieniamy planów! I tak jedziemy do Szczecina :)

odpowiedz
Arek - 07.11.2018 / 17:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Leśne dziady!

odpowiedz
Bear - 07.11.2018 / 17:40, *..23.ipv4.supernova.orange.pl

Szkoda szczególnie wyjazdu do Gdańska... Ale cóż, oprawa była super i trzeba było się z tym liczyć, coś za coś :)

odpowiedz