Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Runjaić: To dla nas super piątek

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Pogoni): To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, wszyscy zawodnicy spisali się świetnie. Można powiedzieć, że to był dla nas super piątek. Wiemy, że Kolzulj ma bardzo dobre uderzenie, pokazuje to na treningach. Żartowaliśmy sobie nawet na ten temat, bo na treningach równie często trafia do bramki, jak pudłuje. To była taka faza meczu, że moi zawodnicy dużo biegali i nieco się zagubili, ale nie ma sensu teraz tego analizować. Co było kluczem do zwycięstwa? Przede wszystkim koncentracja.
To jest sukces zespołowy. Zagęściliśmy dziś środek pola i nie pozwalaliśmy Legii na zbyt wiele w tej strefie. Przede wszystkim w pierwszej połowie udało nam się zrealizować swoje założenia. Legia musiała dużo biegać i mocno pracować w defensywie, do czego nie jest przyzwyczajona.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

Jack - 10.11.2018 00:40:48, *.dynamic.chello.pl

Do Legii go!

Wolfik - 10.11.2018 11:04:55, *.dynamic.mm.pl

@Jack: A w jakim charakterze?

O(L)kusz - 10.11.2018 12:58:45, *.play-internet.pl

Póki co to w charakterze gońca

towicz - 10.11.2018 15:34:05, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Nie stać Was na niego nawet w charakterze gońca . Póki co

Tagi - 10.11.2018 15:39:03, *.dynamic.chello.pl

towicz , nie stać cię na coś bardziej konstruktywnego ?
Pogoń , to kolejny meteor , co sezon jakiś się objawia. Zobaczymy jaką będą mieli wiosnę ?:)

towicz - 10.11.2018 15:44:14, *.dynamic.kabel-deutschland.de

@Tagi
Chcesz coś konstruktywnego to przeczytaj mój post w artykule głównym na tę chwilę ostatni . Myślę , że jestem obiektywnym kibicem ale trafia mnie jak ktoś wypisuje , że nasz naprawdę dobry trener nie nadaje się u Was nawet na gońca dlatego popełniłem taki wpis.

Mks - 10.11.2018 17:29:47, *.play-internet.pl

Co legia latwa wygrana w Szczecinie Luksemburgu i innych miastach buhhhahhha

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.