Łukasz Załuska, Andre Martins i Cafu po bramce na 1-2 - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Pogonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Statystyki meczu Pogoń - Legia są dosyć wyrównane, ale po końcowym gwizdku sędziego chyba mało kto - poza Ricardo SaPinto - miał wątpliwości, że to "Portowcy" zasłużyli na zdobycie trzech punktów. Obie drużyny bardzo dużo biegali, ale zdecydowanie z większym sensem biegali gospodarze. Poniżej prezentujemy szczegółowe liczby z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. Mishka / Legionisci.com

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. Instat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. Instat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. Instat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Andrew - 11.11.2018 / 10:30, *..centertel.pl

Po pierwsze nikt Kucharczyka nie kupi. Nikt nie jest az tak głupi.
Po drugie Hlousek akurat duzo biega i podlacza sie do akcji. Ostatnio nawet asyste zaliczyl

odpowiedz
AntyAntolić - 11.11.2018 / 03:57, *..dynamic.chello.pl

Statystyki naszego rozgrywającego środkowego pomocnika Antolicia : ani jednego wykonanego sprintu, ani jednej próby odbioru piłki i najciekawsze..... zmierzono mu mniejszą maksymalną prędkość biegu (choć akurat w jego przypadku nie biegu tylko chodu) niż naszego BRAMKARZA Majeckiego....... Temu panu już podziękujemy nie będę płacił grubej kasy za karnety żeby patrzeć na kolejnego anemicznego tuptusia wystarczy że patrzę na kuchego wieteske jędze veso czy hlouska....

odpowiedz
Hugon - 11.11.2018 / 00:26, *..warszawa.vectranet.pl

Wszyscy wiedzą jaki drewniany jest Kucharczyk ,ale musi grać bo to legenda.Gra bo chcą go sprzedać tylko nie ma kupca.Ja też wolał bym iść do lasu po drewno.

odpowiedz
Tomekc - 10.11.2018 / 16:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

Potrzebyn jest zawodnik typu gilerme ( nazwisko napisane fonetyczne ) szybki, kreatywny, umiejący wygrywać pojedynki 1 na 1 na skrzydle z inklinacjami do małej gry...

odpowiedz
@Tomekc - 10.11.2018 / 10:23, *..static.ip.netia.com.pl

Jest zawodnik za niego, np. Pasquato, gorszy na pewno nie jest a przynajmniej chce biegać, stara się, walczy i zależy mu na zwycięstwach i na drużynie.

odpowiedz
Tomekc - 10.11.2018 / 10:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Patrząc tylko na statystyki to legia zagrała bardzo dobry mecz. Była na pewno lepsza w najgorszym przypadku rownorzędnym przeciwnikiem. O porażce zadecydowały indywidualny błąd przy pierwszej bramce oraz cudowny strzał w drugiej połowie. Po za tym personalnie cafu daje dużo więcej niż Antolić. No i trzeba szukać zawodnika za Kucharczyka...

odpowiedz
Michu - 10.11.2018 / 09:06, *..centertel.pl

Kolejny raz najgorszym zawodnikiem byl nasz wiecznie poszkodowany Michalek. Po co on w ogole jest wystawiany na boisko jak nic na nim nie robi

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.