Nie zwalniają tempa! | MOS Wola Warszawa - Legia Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

MOS Wola Warszawa 1-3 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 7. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa pokonała na wyjeździe MOS Wola Warszawa 3-1. Legioniści wygrali pierwszego seta do 19. W drugim przeważali gospodarze i zwyciężyli 25-20. Jednak tego wieczora lepiej prezentowała się Legia. Trzeci set zakończył się wynikiem 25-22, a w czwartym "Wojskowi" zdeklasowali rywala i wygrali do 15.

Fotoreportaż z meczu - 25 zdjęć Hugollka

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.