Marko Vesović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović i Philipps powołani do reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Marko Vešović został powołany do reprezentacji Czarnogóry na listopadowe mecze Ligi Narodów. Czarnogóra zagra 17 listopada o 15:00 w Belgradzie z Serbią, a trzy dni później o 20:45 w Podgoricy z Rumunią.

Powołanie do reprezentacji Luksemburga otrzymał Chris Philipps. Luksemburg zagra z Białorusią (15 listopada, 20:45, Luksemburg) i Mołdawią (18 listopada, 18:00, Kiszyniów).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
m__b - 08.11.2018 / 21:53, *..dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, że Philips się dobrze pokaże i dostaniemy za niego więcej, bo to, że nie ma tu przyszłości jest raczej pewne.

odpowiedz
Hehe - 08.11.2018 / 15:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

Widze ze nie tylko nasz orzel powoluje tych ktorzy nie graja... (:

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.