fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Dzieci z Błonia i Płochocina na meczu z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na meczu Legii z Górnikiem Zabrze obecna była kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży z Płochocina i Błonia. Autokary zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa ze środków uzyskanych z zakupów w sklepie Żyleta.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
rly?? - 09.11.2018 / 16:26, *..bnpparibas.pl

Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie.Dlaczego te dzieciaki?Ponieważ one przychodza regularnie.Założyć koszulke dla lansu potrafi każdy piknik.

odpowiedz
SKLW - 09.11.2018 / 16:25, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Myślimy również o młodzieży z Warszawa i na początku roku ruszy ciekawa akcja dla dzieciaków i młodziezy z Warszawy . TYLKO LEGIA

odpowiedz
L - 09.11.2018 / 13:51, *..play-internet.pl

Ogólnie to nie da się wymyśleć lepszej akcji by zaszczepić w młodych Nasza Legię oraz fanatyzm. Wszystko git na prawdę popieram te akcje. Jedna rzecz której nie mogę zrozumieć to dlaczego robi się to tylko dla dzieciaków spoza Warszawy. Kto chodzi na mecze i jest w temacie ten wie ze generalnie mało młodzieży chodzi na Legie. Moim zdaniem nie powinnismy skupiać się tylko na dzieciakach z fan clubów bo kto u nas na miescie będzie reprezentował naszą L za 20 lat? Myśle ze jakby zrobić taka akcje na warszawskich osiedlach to by dała o wiele lepsze efekty bo dojazd nie jedt tu w ogóle problemem. Ilu dzieciaków na Mokotowie czy na Woli chodzi w koszulce Legii ale na mecz juz nie pójdzie bo.... i w sumie właśnie nie wiem czemu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.