fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Apel Sekcyjnych Fanatyków przed sobotnim meczem kosza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę o 19:00 na Bemowie, koszykarze Legii rozegrają ligowe spotkanie z Polskim Cukrem Toruń. Mecz rozgrywany w przeddzień setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, będzie miał wyjątkową oprawę i poprzedzi go hymn narodowy. Kibice apelują o wcześniejsze przybycie. Przypominamy ponadto o ograniczonej (z powodu prac budowlanych) liczbie miejsc na parkingu na tyłach hali (wjazd od ulicy Pieniążka, na wysokości lodowiska). W przypadku braku miejsc postojowych, samochody można parkować 300 metrów od hali na wysokości ul. Obrońców Tobruku 11 (opłata 2 zł).

"W najbliższą niedzielę obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nikomu nie trzeba mówić jak ważne jest to święto. Dzień wcześniej, w sobotę koszykarze naszego klubu rozgrywają swój mecz ligowy. Chcemy tego dnia, jeszcze przed rozpoczęciem spotkania uczcić tę jakże ważną rocznicę. Dlatego mamy do Was wielką prośbę. Przyjdźcie wcześniej, tak aby o 18:40 trybuny były już wypełnione, szczególnie Żyleta! To bardzo ważne, dlatego liczymy na Was i prosimy, żebyście przekazali tę wiadomość jak największej liczbie osób.
PAMIĘTAJCIE, 20 MINUT PRZED MECZEM WSZYSCY JESTEŚMY JUŻ NA TRYBUNACH!" - apelują Sekcyjni Fanatycy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
maniek - 10.11.2018 / 15:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bracia powiedzcie po ile bilety?

odpowiedz
Do Patriota. Kibic (L) - 10.11.2018 / 11:29, *..242

Ty nie będziesz decydował, kiedy będzie cokolwiek zamykane.

odpowiedz
Do Patriota - 10.11.2018 / 11:05, *..242

Czy Ty masz coś z głową ? Ty jak chcesz to waruj przed Halą OSiR Bemowo już od rana 10.11.18r.w rozłożonym namiotem.

odpowiedz
!! - 09.11.2018 / 19:13, *..warszawa.vectranet.pl

Dawajcie wszyscy pełna mobilizacja !!! Wypełniamy całą hale.

odpowiedz
kalbar - 09.11.2018 / 17:51, *..dynamic.chello.pl

Głosujcie na oprawę tygodnia na "Stadionowych Oprawcach"

odpowiedz
Lata 90 - 09.11.2018 / 16:43, *..117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wierzę ze legijny kosz przerwał... serce rośnie

odpowiedz
(( - 09.11.2018 / 16:29, *..centertel.pl

Wszyscy na mecz!

odpowiedz
HW - 09.11.2018 / 16:23, *..centertel.pl

Wszyscy na kosza ! Mobilizacja auuuuuuu !!!

odpowiedz
Szacunek - 09.11.2018 / 16:10, *..play-internet.pl

Brawa za inicjatywę. Chętnie przyjdę.

odpowiedz
Patriota - 09.11.2018 / 14:08, *..play-internet.pl

Zamykać drzwi o 18:40 i po problemie. Jak ktos nie potrafi przyjsc wcześniej albo ważniejszy jest dla niego fajek przed taki. meczem to jest dzbanem.

odpowiedz
Johny - 09.11.2018 / 12:55, *..warszawa.vectranet.pl

Brawo! Będziemy!

odpowiedz