Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Wyciągniemy wnioski z tej porażki

Wiśnia, Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Przed rozpoczęciem meczu wiedzieliśmy, że Pogoń jest dobrym zespołem, który jest w wysokiej formie. Ponadto grali przed własnymi kibicami. Staraliśmy się, co było szczególnie widać w pierwszej połowie, podczas której było na boisku wiele walki - mówi po ostatnim gwizdku sędziego Andre Martins.

- Po zmianie stron musieliśmy gonić wynik i niestety nie udało nam się zremisować. W następnym spotkaniu na pewno spiszemy się lepiej. Nasi rywale zaczęli mecz lepiej od nas. Dobrze graliśmy dopiero w ostatnim kwadransie przed zmianą stron. W drugiej połowie było podobnie - również nie mieliśmy najlepszego początku. Czy mam pomysł jak temu zaradzić? No cóż... przed tygodniem z kolei dobrze rozpoczęliśmy pojedynek. Taka jest po prostu piłka nożna. Czasami chcesz grać lepiej, ale trafisz na godnego przeciwnika i wtedy nie zawsze się to udaje. Mamy trochę czasu na przemyślenie tego, co się stało. Na pewno wyciągniemy wnioski z tej porażki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.