Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Liczyłem na trzypunktowe zwycięstwo

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Daniel Kołodziejczyk (trener Legii): Szczerze powiedziawszy liczyłem w tym spotkaniu na pewne zwycięstwo za trzy punkty, co najwyżej z jednym setem nie po naszej myśli. Niestety, nie wyszły nam aż dwa – pierwszy i czwarty. Nasza dekoncentracja, zwłaszcza w początkowych fazach wspomnianych setów, spowodowała, że przeciwnicy wypracowali sobie przewagę, której nie oddali już do końca.
Ponadto trzeba dodać, że w czwartym secie nie mieliśmy ani atutu przyjęcia ani kończącego ataku na trudnej piłce. Atakujący olsztyńskiej drużyny mocno odrzucał nas od siatki – stąd niestety tak długa seria przy jego zagrywce i spora przewaga punktowa rywali. Próbowałem praktycznie wszystkiego – jednej, drugiej, trzeciej zmiany, przerw na żądanie... Nic to jednak nie dawało. Przeciwnicy zepsuli dopiero szóstą czy siódmą zagrywkę, a wtedy nie byliśmy już w stanie „odkręcić” wyniku, choć w pewnym momencie przewaga rywali względem nas stopniała do zaledwie trzech punktów.

Na szczęście tie-break należał do nas. Nie spuściliśmy głów. Widać było walkę na boisku, w której bardzo pomogli nam kibice swym żywiołowym dopingiem. Dzięki niemu złapaliśmy odpowiedni rytm. W kluczowych momentach przytrzymywaliśmy oponentów blokiem i dobrze zagrywaliśmy. Choć zainkasowaliśmy jedynie dwa punkty, to należy podkreślić, że zasługiwaliśmy na zwycięstwo.

Niebawem czeka nas pojedynek z Metrem Warszawa. Jako w sumie wychowanek Metra wespół z zawodnikami: Maćkiem Stępniem, Igorem Stelmaszczykiem i Kamilem Szewczykiem będziemy próbowali pokazać się z jak najlepszej strony przed grupą kibiców, którzy będą wspierać Metro. Mam nadzieję, że mają nas jeszcze w swojej pamięci, aczkolwiek obecnie walczymy o punkty dla Legii.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.