Sandro Kulenović - fot. Mishka / Legionisci.com

Trzy gole Kulenovicia w reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Sandro Kulenović strzelił trzy gole dla reprezentacji Chorwacji U-20 w wygranym 3-1 meczu towarzyskim z Białorusią. Napastnik Legii Warszawa grał przez 70 minut, a do siatki trafiał kolejno w 35., 49. i 55. minucie.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w piątek o 12:00.

Link do skrótu meczu z bramkami

Komentarze (13)

Rdzenny do olew - 16.11.2018 / 08:56, *..centertel.pl

Jakby grał to by latał...wlasnie umiał strzelić jadę bramkę gdzie reszcie się nie udało przez prawie 80 minut

olew - 15.11.2018 / 19:26, *..warszawa.vectranet.pl

Dla mnie ambitny nielot, beznadziejna technika. Ale bramkę białej strzelił , za to szacun ! ... ale nielot

LegiaFans - 15.11.2018 / 12:33, *..dynamic.chello.pl

WoW …. nieźle nieźle oby tak dalej...

MoniaL - 15.11.2018 / 11:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po takiej wiadomości dzisiejszej nocy to już na pewno będę miała sny o Sandro :)
Panie Trenerze Sa Pinto! Proszę wystawiać Kulenovicia jak najczęściej to możliwe do pierwszego składu Legii - to szansa dla niego na postęp!
Moc pozdrowień dla wszystkich Legionistów - kibiców i piłkarzy wraz z kadrą szkoleniową :)

Do Dzyndzel - 15.11.2018 / 10:50, *..k.omnitec.pl

Ktoś głośno to wreszcie powiedział, krytykuję Ciebie klakierzy serwisu i Miodka!

Do DyndzeL - 15.11.2018 / 09:16, *..cpe.netcabo.pt

Nigdy nie będziesz Borubarem!

LWL - 15.11.2018 / 09:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kulenovic powinien grac w podstawowym skladzie a nie tylko wchodzic na koncowe minuty !

Młody - 15.11.2018 / 08:10, *..162

Życzę mu jak najlepiej ale w meczach które ja oglądałem potykał się o własne nogi. Jest młody i mógł już zrobić duży progres, super. Niestety u nas po dwóch dobrych meczach będzie miał status gwiazdy i zaraz będzie akcja jak z Nagym.

Greg - 15.11.2018 / 07:12, *..centertel.pl

Teraz jest najgorszy okres dla Legii by zarobić na Kulenovicu, klub desperacko potrzebuje pieniędzy i gdy tylko Sandro strzeli kilka bramek w lidze to sprzedadzą go za jakieś marne grosze. Gość ma potencjał by za 2-3 lata stać się gwiazdą ligi

Cult⚽️Warsaw and friends - 15.11.2018 / 02:09, *..51

To tylko sygnał dlaJaska Pinto że chłopak jest na 99minut gotowy

do DzyndzeL - 15.11.2018 / 00:21, *..dynamic.chello.pl

Pofatygowałem się i zmarnowałem 30 sekund życia, ale sprawdziłem. W google nie znalazłem ani piłkarza o nazwisku Kulenowicz, ani piłkarza o nazwisku Sandogo. W Sosnowcu tym bardziej nie ma żadnego piłkarza o nazwisku Sandogo, choć gra gość o podobnym - Sanogo. Jak już ktoś tu napisał - OCHŁOŃ. Sanogo miał szansę w Legii i nie wykorzystał. Niestety, moim zdaniem ligowy średniak to maksymalnym pułap dla tego zawodnika, Co się tyczy Kulenovicia - jest młody, ma warunki, ma potencjał. Jednak na razie nawet do Carlitosa to mu daleko, choć wierzę, że jeszcze Legia sporo na nim zarobi. Do tego wraca Niezgoda. Tak więc bez podniety. I jeśli jesteś kibicem Legii, to naucz się nazwisk piłkarzy klubu, któremu rzekomo kibicujesz.

Do Dzyndzel - 14.11.2018 / 23:16, *..static.ip.netia.com.pl

OCHŁOŃ

DzyndzeL - 14.11.2018 / 22:27, *..dynamic.chello.pl

Kulenowicz-Sandogo tak powinien wyglądać duet napastnikow w Legii. Pogonić leni Carlitosa i Kontego, ściągnąć Sandogo z wypozyczenia z Sosnowca i dać szanse młodym w ataku!

© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.