fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Kup już dziś!

Bilety na mecz z Koroną

Redakcja, źródło: Legionisci.com

1 grudnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie mecz 17. kolejki Ekstraklasy z Koroną Kielce. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach, Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" i Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletów



Schemat sektorów na stadionie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
kalbar - 25.11.2018 / 18:25, *..dynamic.chello.pl

Patrząc na pozycje Legii i Korony to chyba będzie mecz rundy na Łazienkowskiej.

odpowiedz
Darek - 25.11.2018 / 10:42, *..dip0.t-ipconnect.de

Tu nie chodzi o ceny biletow.Drogo czy tanio.Chodzi o styl druzyny.To co widzi kibic.Czy to sie po prostu da ogladac.Jak sie widzi zenade w jednym,drugim czy trzecim meczu to nie ma co ogladac.Taka prawda.Chyba ze ktos lubi popatrzec na pilkarzy spacerujacych po boisku?Przechodzacych obok meczu.To wtedy niech idzie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends - 24.11.2018 / 04:26, *..168

Brawo!Białson!I Uczyć sie od kibicòw z poza Warszawy!

odpowiedz
Wazelina - 23.11.2018 / 22:27, *..ip-point.pl

Ja chodze na mecze jak widze że coś grają jak chodzą po murawie to szkoda mi kasy a ci co dojeżdżają pół Polski na mecze to mają coś z bańką

odpowiedz
Do Walo - 23.11.2018 / 18:11, *..centertel.pl

No i gitara i nie placzemy ze za drogo ,jak bym mieszkal w Wawie to bym byl na kazdym meczu,a Ci mieszkaja i nie chce sie ruszyc 4 liter,pozerzy nie kibice tyle w temacie.

odpowiedz
L - 23.11.2018 / 16:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacun dla was bracia którzy dojeżdżacie na mecze z innych miast. A te dzbany co tu wypisują że nie idą to powiem tak: i tak takich kibiców sukcesu to nikt nie potrzebuje na Ł3 więc nam kibicom Legii lata koło uja to ze nie idziecie. A ten gościu co sie podpisał niedzielny to już w ogóle nieźle popłyną z tymi brawami dla tych co nie idą. Ciekawy jestem gamoniu co ty chcesz zmienić nie przychodząc na mecz. Pozdrawiam kibiców Legii a płaczącym kibicom sukcesu kij w oko!

odpowiedz
Niedzielny - 23.11.2018 / 16:01, *..ip-point.pl

Do tych co mają 200 i 350 do warszawy i jadą na mecz to proponuje żebyście poszli na orlik obok mleczarni tam będzie ten sam poziom i dużo taniej

odpowiedz
Walo - 23.11.2018 / 14:30, *..dynamic.chello.pl

Białson mam tak samo jak ty tylko 350 km i jadee ;)

odpowiedz
do Białson - 22.11.2018 / 15:33, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

szacun, stary.

odpowiedz
Białson - 22.11.2018 / 08:05, *..65

Ja mam prawie 200km do Wawy,i musze po pierwsze zatankowac auto na przejazd w obie strony a to juz nie maly koszt po 2 kupic bilet po 3 cos zjesc, ale na meczu będę! Wiekszy koszt niz ci co mieszkaja w Wawie a na mecz nie pójdą bo drogo,jeszcze nie wiecie co to slowo znaczy lamusy Legia Albo Smierc! pzdr

odpowiedz
miron - 20.11.2018 / 18:32, *..play-internet.pl

RIP Andrzej (L) [x][x]

odpowiedz
@mati - 20.11.2018 / 17:36, *..13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ile z tych wpisów popełnili kibice Legii Warszawa?
Poza tym 100% racji.

odpowiedz
Niedzielny - 20.11.2018 / 17:25, *..ip-point.pl

Brawo dla tych co nie ida płacić za taka padline takie pieniądze to to nigdy nic się nie zmieni

odpowiedz
do Karol Ursynów - 20.11.2018 / 17:21, *..play-internet.pl

Żalisz sie czy chwalisz? Kogo to obchodzi,gdzie i z kim ty idziesz?

odpowiedz
Arek - 20.11.2018 / 17:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@eth, nawet na 100%, nie 95. A pod wpisem @matigol ja podpisuję się osobiście rękoma i "nogoma":) I nie wyć w razie co o narodowy potem.

odpowiedz
@matigol - 20.11.2018 / 17:06, *..dynamic.chello.pl

E tam... wiecej gadania niz to warte.
Ani na Lecha ani na Wisle jakos nikt nie spieszyl sie z kupnem biletów. Ani na zylete ani na inne trybuny ludzie nie beda sie pchac dopoki nie zmieni sie kilka rzeczy. Pomijam tutaj gre pilkarzy bardziej chkdzi tutaj o co dzieje sie na trybunie.
Zgadzam sie z toba w stu procentachbze sa rzeczy wazne i wazniejsze natomiast jak sie okazuje na zylecie sa rowni i rowniejsi

odpowiedz
Matigol - 20.11.2018 / 16:28, *..adsl.inetia.pl

Do tych co płaczą że nie idą bo za drogo : Znając życie to jeden z drugim więcej wydajecie jednego wieczora na "tańce" niż kosztuje bilet więc najpierw może warto żebyście przewartościowali swoje życie i zastanowili się co jest dla Was ważniejsze ( rzecz jasna nie mam na myśli tych którzy faktycznie mają nieciekawą sytuację rodzinno-materialną ). Legia Was potrzebuje a Wy płaczecie że Was nie stać. Na Ł3 wchodzimy po raz pierwszy od 3 tygodni - czy to jest mało czasu żeby zarobić/dorobić/odłożyć/pożyczyć/wykombinować kilka dyszek???
Chociaż nie....znając życie jak nie brak kasy to temperatura czy inne tego typu cuda byłyby dla niektórych dobrym argumentem żeby zostać w domu. Ale na Lecha,Wisłę czy inną Lechię to byście już trzymali bilecik w albumie na najwyższej półce żeby ktoś Wam go broń Boże nie zabrał.
Nie zarabiam nie wiadomo ile ale są dla mnie sprawy ważne i ważniejsze. I kupuję raz w roku karnet na Żyletę za 400 pln ( już nawet nie tyle bo mam zniżkę jako stały karnetowicz ) i mam spokój. 400 pln na rok - dużo? Jeśli tak to radzę zmienić miasto i klimat. I zainteresowanie - na "tańsze".
Już nie wspominając o tym żeby co poniektórzy mieszkający tutaj na stałe popatrzyli się na nasze FC które są na każdym meczu a do przejechania mają kilkaset kilometrów ( i do wydania kilka razy tyle co Wy ). Oni mogą mieszkając i pracując w mniejszych ośrodkach a Wy nie?
Gratuluję. Zostańcie w domu. Tak jak już ktoś powyżej napisał - będą Ci co mają być a i doping będzie o wiele lepszy. I jeszcze jedno - tylko nie upominajcie się w maju ( o ile dojdziemy do finału PP ) o bilety na Narodowy.

odpowiedz
łysy59 - 20.11.2018 / 15:26, *..centertel.pl

Ja potwierdzam ze juz mam dwa czteropaki zubra

odpowiedz
Karol Ursynów - 20.11.2018 / 15:24, *..237

Nie ude za te ceny. Wole dzuewczyne do kina zabrać niż oglądać tych patałachów.

odpowiedz
WML - 20.11.2018 / 13:20, *..centertel.pl

Delegacja z Mławy potwierdza obecność.

odpowiedz
eth - 20.11.2018 / 12:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@abc, 15.12 o 18.00 albo 20.30, już nie pamiętam. Ale na 95% o 20.30

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 20.11.2018 / 11:41, *..167

Andrzej Gmitruk :-(
RIP!!!!
Legia będzie pamietała!

odpowiedz
Maciek - 20.11.2018 / 11:13, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

50zł za bilet z Koroną???? co to, nowy Real Madryd??? ; ))))

nie dziwię się że przychodzi ledwo 16 000 kibiców,... w 2 (lekko liczc) milionowym mieście!!! W mieście gdzie właściwie nie ma konkurencji...

Widziałem ile w NIemczech kibiców było ostatnio: w Norymberdze ... 50 000 !!! : O, a w Dortmundzie 81 000 osób!

BVB to ok, ale Norymberga aż tyle?? (ceny są mocno zróźnicowane, kiedyś za bramką jak były stojące to naprawdę bilety były tańsze niż ... na Legię !!!!)

A u nas?? bida z nedzą...

odpowiedz
Darek (L) - 20.11.2018 / 11:10, *..178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Carl biedak i Znawca
Za 5 i 10 zł to może do siebie na konwiktorską, tam macie super poziom.

odpowiedz
Yeti - 20.11.2018 / 10:18, *..8.101.19

Who cares...

odpowiedz
Carl Biedak - 20.11.2018 / 05:48, *..play-internet.pl

Dla mnie tez za drogo, adekwatna cena do tego poziomu sportowego to 10zl na srodkowe trybuny i 5zl na zylete.

odpowiedz
Do sebix - 19.11.2018 / 20:06, *..play-internet.pl

Gościu weź zejdź na ziemie. Mamy dziurę w budżecie 40 mln a ty oczekujesz biletów za 10zł....

odpowiedz
Ludzik - 19.11.2018 / 18:38, *..static.ip.netia.com.pl

Gównoburza za 3...2...1...

odpowiedz
Sebix - 19.11.2018 / 16:37, *..102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dla mnie też za drogo, nie idę. Lech pokazał jak się docenia fanów i bilety po 10 zł a Loczek ma nas w du...

odpowiedz
A ja idę! - 16.11.2018 / 21:14, *..play-internet.pl

Co mnie obchodzi ze jakieś płaczki nie idą. Na koronach Piastach czy innych miedziach jest zawsze najlepszy doping bo jest ekipa co jest zawsze i co im się chce dopingować.

odpowiedz
kalbar - 15.11.2018 / 21:08, *..dynamic.chello.pl

Widać że u nas jest dużo kibiców sukcesu, jak Legia gra w pucharach to idę, jak nie gra w pucharach to nie idę bo za drogo.

odpowiedz
Do Znawca - 15.11.2018 / 18:53, *..dynamic.chello.pl

Człowieku nie rob tego Bez Ciebie ten mecz nie ma sensu

odpowiedz
abc - 15.11.2018 / 16:59, *..106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kiedy będzie wiadomo dokładna data meczu z Piastem?

odpowiedz
Arek - 15.11.2018 / 16:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A kogo obchodzi, że nie idziesz? Nie idziesz, to nie idź, ale nie spamuj januszku.

odpowiedz
Znawca - 15.11.2018 / 16:47, *..ip-point.pl

Za drogo ja nie ide

odpowiedz