REKLAMA

Porażka Rafała Krajewskiego na MŚ U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii Warszawa, Rafał Krajewski przegrał pierwszą walkę na Mistrzostwach Świata do lat 23 w zapasach w stylu klasycznym, które odbywają się w Bukareszcie. W kategorii wagowej -130 kg, legionista przegrał z Chińczykiem, S. Kongiem 2-5. Ostatecznie Krajewski został sklasyfikowany w swojej kategorii wagowej na miejscu 14.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

lbn - 16.11.2018 15:17:49, *.139

Powodzenia dalej Rafał! Ale to był King Kong :(

TeDe - 18.11.2018 11:23:02, *.dynamic.chello.pl

Brawo za walkę :-) Kawał kungfu pandy z niego

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.