REKLAMA

Porażka Rafała Krajewskiego na MŚ U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii Warszawa, Rafał Krajewski przegrał pierwszą walkę na Mistrzostwach Świata do lat 23 w zapasach w stylu klasycznym, które odbywają się w Bukareszcie. W kategorii wagowej -130 kg, legionista przegrał z Chińczykiem, S. Kongiem 2-5. Ostatecznie Krajewski został sklasyfikowany w swojej kategorii wagowej na miejscu 14.


Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
TeDe - 18.11.2018 / 11:23, *..dynamic.chello.pl

Brawo za walkę :-) Kawał kungfu pandy z niego

odpowiedz
lbn - 16.11.2018 / 15:17, *..139

Powodzenia dalej Rafał! Ale to był King Kong :(

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.