Sebastian Kowalczyk podczas meczu z Polskim Cukrem Toruń - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kowalczyk: Mamy dobry początek ligi

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Sebastian Kowalczyk: Wygrana bardzo nas ucieszyła, ponieważ nie byliśmy faworytami. Graliśmy z liderem, którego do tej pory nie pokonała żadna ligowa drużyna. Czujemy się świetnie w związku z dowiezieniem zwycięstwa do końca i zainkasowaniem dwóch punktów, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę to, że przewaga siedemnastu punktów, którą w pewnym momencie wypracowaliśmy, zaczęła wyraźnie topnieć.

Zawodnicy będący na boisku aż tak bardzo nie przeżywają i nie odczuwają malejącej różnicy punktów między zespołami. Staramy się kontrolować wynik i nie stresujemy się aż tak bardzo jak kibice na trybunach czy koledzy z ławki, którzy obserwują przebieg spotkania z boku. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że różnica „oczek” się zmniejszała, ale staraliśmy się koncentrować przede wszystkim na ataku, by zdobyć kilka ważnych punktów i obronić wynik.

Nie ma co ukrywać – ligę zaczęliśmy dobrze. Musimy być jednak skupieni i mam nadzieję, że nadal będziemy w dobrej formie i że w trakcie rozgrywek uda nam się zaskoczyć niejednego przeciwnika.

Doping kibiców bardzo nam pomógł. U siebie gra się niezwykle przyjemnie. Już podczas rozgrzewki, kiedy widzimy zapełnioną halę, obecność fanów dodaje nam konkretną porcję energii.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.