Omar Prewitt - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Prewitt: Nasze wysiłki nie poszły na marne

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Omar Prewitt: Uważam, że zagraliśmy naprawdę dobrze w pierwszej połowie spotkania. Robiliśmy dokładnie to, co powinniśmy byli. W drugiej części meczu pojawiły się jednak pewne problemy. Nie stosowaliśmy się do tego, czego uczyliśmy się podczas treningów, przez co rywale wrócili do gry. Był to trudny pojedynek, który niespodziewanie udało nam się wygrać. Cieszę się, że nasze wysiłki nie poszły na marne.

W trakcie konfrontacji „urywaliśmy” rywalom wiele punktów, po czym traciliśmy je na ich rzecz. Ten mecz jest już wprawdzie za nami, ale musimy popracować nad aspektem gry w obronie, jeśli chcemy dalej wygrywać kolejne spotkania.

Sądzę, że trener pokłada we mnie zaufanie, także my – zawodnicy – wzajemnie sobie ufamy. Każdy z nas wie, jaką ma rolę do spełnienia, co powoduje, że tworzymy naprawdę dobry i zgrany zespół.

To świetne mieć za sobą tylu ludzi – taką rzeszę kibiców. Dzięki temu wiesz, że przez cały mecz możesz liczyć na ich wsparcie.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.