Daniel Rosa, Igor Stelmaszczyk i Mateusz Grodzicki podczas meczu z MOS Wola Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Grodzicki: Wygrana dała nam zastrzyk pozytywnej energii

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Mateusz Grodzicki: Wywieźliśmy trzy punkty z ciężkiego terenu. Bardzo się cieszymy, ponieważ ta wygrana pozwoliła nam awansować na drugie miejsce w tabeli. Mam nadzieję, że po kolejnym dobrym i wygranym meczu dostaniemy zastrzyk pozytywnej energii oraz motywacji do jeszcze cięższej pracy na treningach.

Przed nami kolejne trudne spotkanie – tym razem z zespołem Metra Warszawa. Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców w sobotę do naszej hali przy ulicy Niegocińskiej. Fantastycznie nam się gra przy „akompaniamencie” ich dopingu.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.