Mariusz Godlewski i Daniel Rosa podczas meczu z MOS Wola - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Godlewski: Nabieram pewności siebie po kontuzji

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Mariusz Godlewski: Cieszymy się ze zwycięstwa za trzy punkty. MOS Wola stanowi zawsze wymagającego rywala, zwłaszcza gdy gra u siebie. Poza tym jest niewiele zespołów przyzwyczajonych do wymiarów sali na Woli, tzn. jej wysokości względem szerokości.

Osobiście cieszę się, że zagrałem cały mecz, z którego wyszliśmy zwycięsko. Powoli wracam do gry po kontuzji złamanego palca, więc zarówno z każdym treningiem, jak i z każdą akcją w trakcie pojedynku, nabieram pewności siebie, która pozwoli mi powrócić do dobrej dyspozycji.

Odnośnie samego spotkania, wiedzieliśmy, że gra przeciwników opiera się na Pietkiewiczu i że będzie bardzo trudno go powstrzymać. Z tego względu skupiliśmy się na innych zawodnikach. Byliśmy świadomi, że niekiedy mają problemy w przyjęciu i staraliśmy się to wykorzystywać. Przy ich gorszej dyspozycji wiedzieliśmy, co zrobić, aby zdobyć punkt.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.