fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia Warszawa 1-0 Odra Opole

Redakcja, źródło: Legionisci.com, 90minut.pl

W sobotę o godzinie 10:30 Legia rozegrała sparingowy mecz z Odrą Opole. Spotkanie odbyło się na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej 3 i było zamknięte dla kibiców i mediów.
"Wojskowi" wygrali 1-0 po bramce Carlitosa w 4. minucie spotkania.

Legia: Malarz (46' Cierzniak) - Hloušek, Astiz, Rémy, Hołownia (60' Leleno) - Carlitos, Cafú, Pasquato, Radović (46' Hämäläinen), Kucharczyk - Kanté (46' Niezgoda)

Odra: Szromnik - Janasik, Baranowski, Bodzioch, Brusiło, Żemło, Niziołek, Czyżycki, Janus, Bonecki, Skrzypczak. Grali także: Tobiasz Weinzettel, Wodecki, Rybicki, Habusta, Tomáš Mikinič, Kowalski


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
@antyk - 20.11.2018 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

Dokladnie. Nic by to nie oznaczalo. Dalej bylby drewniakiem.

odpowiedz
antyk - 20.11.2018 / 09:03, *..static.ip.netia.com.pl

sparingi i mecze towarzyskie to są mecze których się nie ogląda bo one nie są dla publiczności i kibiców tylko dla trenera i piłkarzy dla mnie mogliby nawet wygrać 10-5 i kuchy mógłby strzelić 10 to i tak nic by nie znaczyło

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever - 19.11.2018 / 18:59, *..95

Przerwa zimowa już blisko,a jak Świátecznego Turnieju Friends nie było I nic nie słychać,turniej o puchar Legii a grajá goście z zagranicy I Polski ,gwarantowane pełne trybuny!

odpowiedz
Daniel - 19.11.2018 / 00:27, *..dynamic.chello.pl

A teraz pytanie za sto punktów.
Co jest z Maczynskim? Rezerwy do których rzekomo zostal zeslany grały mecz na którym zabraklo Krzysztofa nawet na lawce rezerwowych. Moze redakcja bedzie w stanie wytlumaczyc?

odpowiedz
Jerz z Potoku - 18.11.2018 / 20:28, *..dynamic.chello.pl

Bardzo to rzadki przypadek w naszym serwisie, aby ktokolwiek był skłonny dyskutować o meczu sparingowym, którego raczej żaden z jego uczestników nie mógł oglądać. Ja rozumiem "koszmarną" przerwę na Repę, ale głód braku meczów Legii powinien być zaspokojony przez szanowną Redakcję w nieco bardziej inteligentny i twórczy sposób. Komu i czemu ma służyć uruchomienie przedmiotowego portalu?!
Równie dobrze można było zaintonować śpiewną zabawę w rodzaju: "Stary niedźwiedź mocno śpi (...)".
Serdeczności z...opaską na oczach.

odpowiedz
Drakkar(L) - 18.11.2018 / 14:58, *..dynamic.chello.pl

Do Adoo
czytujesz Czesia z "Władców Much"? Jak to łatwo dostać się "pd strzechy" jak marzył nasz wspaniały wieszczu A. Mickiewicz. A Czesio... rachu, ciachu i ... po starchu...
:-)

odpowiedz
Arek - 18.11.2018 / 12:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A Rumak to już nie zmiennie będzie mi się kojarzył z taką przyśpiewką
- Rumak frajerze, ustawiaj ku...wy w szpalerze. hehehe.

odpowiedz
Adoo - 18.11.2018 / 10:07, *..centertel.pl

Odra Opole, ja Odre w dupe pier....

odpowiedz
SEBO(L) - 18.11.2018 / 09:38, *..play-internet.pl

@SEBO: Jeśli to do mnie,to zmień okulistę i swoje smutne życie,o ile tę wegetację intelektualno-duchową tak można nazwać...

odpowiedz
rdzenny - 18.11.2018 / 07:13, *..cluster-e.forcepoint.net

dziadostwo , z kadym pierwszoligowcem powinni wygrac przynajmniej 2-0 !!! za te pensje ktore biora co niektorzy powinni minimum te 2-0 wygrac...

odpowiedz
do SEBO - 17.11.2018 / 20:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

widzisz zmień dostawcę

odpowiedz
SEBO(L) - 17.11.2018 / 19:16, *..play-internet.pl

To teraz ze 2 dni wolnego po wyczerpującym sparingu,potem wyczerpująca podróż autokarowa do odległego Lubina,gdzie czeka nas zawsze niewygodna drużyna zagłębia,dodatkowo wsparta sędzią Złotkiem/Frankowskim ? Przybyłem/bo Musiałem ? ;)

odpowiedz
Raf - 17.11.2018 / 17:20, *..static.ip.netia.com.pl

Dobrze ze nie bylo mozliwosci obejrzenia. Przynajmniej nie rrzeba bylo patrzec na dwie lewe nogi wiadomo czyje

odpowiedz
Ziemoslaw - 17.11.2018 / 17:14, *..play-internet.pl

Aż 6-ciu Polaków w trzeciorzednej gierce nie ma co po kiego czorta tylu cudzoziemców mamy w kadrze,że nawet w sparingu stanowią większość.Zmiany,zmiany jeszcze raz zmiany potrzebne są w Legii natychmiast.

odpowiedz
York - 17.11.2018 / 15:45, *..dynamic.chello.pl

Brakuje informacji, że trenerem Odry jest znany i lubiany w Warszawie trener Rumak, który po sparingu musiał znów ustawić swoje panienki w szpalerze :-)

odpowiedz
kalbar - 17.11.2018 / 13:43, *..dynamic.chello.pl

Udany sparing, szybko strzelona bramka i na zero z tyłu.

odpowiedz
456789 - 17.11.2018 / 13:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sparing to sparing i tyle widzieli inne wyniki dzisiejszych sparingów? Stal 4:0 Korona ; Gks Kat. 0:0 Górnik Z. Najważniejsze żeby kontuzji nie było bo wypadł już Jędza wystarczy

odpowiedz
@mlodszy - 17.11.2018 / 13:35, *..centertel.pl

Bo on udaje poinformowanego

odpowiedz
młodszy_brat - 17.11.2018 / 13:32, *..dynamic.chello.pl

Jasio, skąd wiesz, że Cierzniak wybronił mecz skoro spotkanie było zamknięte dla mediów i postronnych widzów?

odpowiedz
Tak Jasio - 17.11.2018 / 13:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl


W sparingach testujesz różne schematy i wynik jest nieważny np. strzelasz szybko bramkę i ćwiczysz grę obronną. Sparingi Sa Pinto tak wygladają jakie wyniki były ostatnio? remisy.

odpowiedz
Jasio - 17.11.2018 / 13:09, *..dynamic.telkab.pl

Dodajcie bardzo szczęśliwe 1:0. Cierzniak wybronił mecz.

odpowiedz