Tane Spasev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Spasev: W przerwie padło kilka mocnych słów

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Myślę, że kibice obejrzeli bardzo dobry mecz. Dziś w hali stawiło się wielu kibiców, by wspierać swoją drużynę. Dla nas było najważniejsze spotkanie tego sezonu i tak właśnie do niego podeszliśmy. Nie zaczęło się jednak ono tak, jak tego sobie życzyliśmy. Byliśmy wolni w obronie i spóźnieni. Pozwoliliśmy Marcinowi Dymale zdobyć dużo punktów - powiedział po meczu Tane Spasev.

- W przerwie w szatni powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów. Chciałem "obudzić" moich zawodników i oni zareagowali na to dobrze. W drugiej połowie musieliśmy przejść na obronę strefową i to nas uratowało - dodał szkoleniowiec.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 18.11.2018 / 11:44, *..242

4-a QT pogrążyła gospodarzy. Ale wygrali z porównywalną z nami drużyną i zdobyli ważne 2pkt. I to się liczy.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.