Wyniki legionistów w turniejach w Gdańsku i Sochaczewie

Młodzi judocy Legii w miniony weekend wzięli udział w dwóch turniejach - w Sochaczewie i Gdańsku. Podczas Antoniego Reitera w Gdańsku, w ramach International Judo League, legioniści wywalczyli 8 medali. Podczas międzynarodowego turnieju o puchar Wójta Gminy Sochaczew legioniści zdobyli 12 medali, plasując się na trzecim miejscu w klasyfikacji klubowej.

Wyniki legionistów w XII Międzynarodowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Sochaczew:
1. miejsce: Filip Wiłkomirski (w starszej kategorii wiekowej), Barbara Twarowska, Michał Bojanowski, Maja Rejniak, Morganne Kucińska
2. miejsce: Karol Podpora, Zofia Piłat, Karina Czerwińska-Kowar, Lena Swęd
3. miejsce: Ksawery Korzeń, Filip Wiłkomirski, Jeremi Kajdana
4. miejsce: Adrianna Utrata
5. miejsce: Michał Wąsikowski, Aleksander Głasek, Jerzy Kucharczyk, Wojciech Osiński, Filip Korba
7. miejsce: Jan Zakroczymski, Adam Wichrowski

Wyniki legionistów na XXVIII turnieju im. Antoniego Reitera w Gdańsku:
1. miejsce: Bruno Michalski-Stępkowski, Kalina Zozulińska, Aleksandra Jaromin, Emilia Bielawska
2. miejsce: Natalia Raczyńska
3. miejsce: Maja Bielska, Ryszard Sienkiewicz, Bruno Michalski-Stępkowski (w starszej kategorii)
4. miejsce: Oliwia Wiśniewska,
5. miejsce: Radosław Rychlewski