Zuzanna Paluchowska, Sebastian Szuszczyński i Hubert Manowski
REKLAMA

Legia trzecia w finale Ligi Młodzieżowej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na strzelnicy przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni odbyły się strzeleckie zawody finału Ligi Młodzieżowej z udziałem zawodników Legii. Nasza drużyna w składzie Zuzanna Paluchowska, Sebastian Szuszczyński i Hubert Manowski zajęła trzecie miejsce w konkurencji karabinu. Legioniści w fazie grupowej pokonali Flotę Gdynia, Gwardię Zielona Góra i przegrali z bydgoskim Zawiszą. W rywalizacji o brązowy medal, nasi zawodnicy pokonali białostoczan

Wyniki legionistów w finale Ligi Młodzieżowej (konkrencja karabin):
Legia Warszawa 20:4 Flota Gdynia (Zuzanna Paluchowska 7, Sebastian Szuszczyński 6, Robert Manowski 7)
Legia Warszawa 16:8 Gwardia Zielona Góra (Zuzanna Paluchowska 6, Sebastian Szuszczyński 3, Hubert Manowski 7)
Legia Warszawa 8:16 Zawisza Bydgoszcz (Zuzanna Paluchowska 2, Sebastian Szuszczyński 3, Hubert Manowski 3)

Końcowa klasyfikacja:
1. Zawisza Bydgoszcz
2. Śląsk Wrocław
3. Legia Warszawa
4. Kaliber Białystok

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.