fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 16. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W ostatnim meczu kolejki Arka gładko pokonała Wisłę Kraków. W niedzielnym meczu na szczycie tabeli Lechia wygrała z Jagiellonią 3-2. W pozostałych meczach Pogoń podtrzymała zwycięska serię pokonując Miedź 2-0, a Legia wygrała w Lubinie z Zagłębiem. W meczach sobotnich Korona ograła Górnika, Lech Wisłę Płock, a Cracovia zremisowała ze Śląskiem. W meczu inaugurującym kolejkę, Piast bezbramkowo zremisował z Zagłębiem Sosnowiec. Ciekawie powinno być w niedzielę, kiedy Legia pojedzie do Lubina, a liderująca aktualnie Lechia zagra z zajmującą 2. miejsce w tabeli Jagiellonią.

16. kolejka:

Piast Gliwice 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce 4-2 Górnik Zabrze
Lech Poznań 2-1 Wisła Płock
Cracovia 1-1 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 2-0 Miedź Legnica
Zagłębie Lubin 0-1 Legia Warszawa
Lechia Gdańsk 3-2 Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia 4-1 Wisła Kraków

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

Do redakcji - 23.11.2018 09:14:04, *.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy na Waszym portalu jakakolwiek relacja czy cokolwiek z jutrzejszego turnieju Legia Cup się pojawi, jestem za granicą w ten weekend a wiem, że mają u nas zawitać Juve i ManU???

Gienek - 23.11.2018 09:18:40, *.warszawa.vectranet.pl

Po ostatnich wpadkach Legia musi wygrać w Lubinie. W przeciwnym razie sytuacja zrobi się nieciekawa w przypadku wygranej Lechii.

do Do Redakcji - 23.11.2018 10:48:14, *.94

podobno jakieś Video streamy mają być, sam będę śledził ten turniej w necie tylko ( w sobotę - praca) w niedzielę jestem i wspieram Legię!!! - mój siostrzeniec gra!!! :-)

Tomek - 23.11.2018 11:43:33, *.189

Z innej beczki trochę ale czy ktoś coś wie na temat budowy naszej niesamowitej akademii, którą to sobie ubzdurał niejaki prezes Mioduski? W kwietniu tego rok pan Zahorski opowiadał, że budowa rozpocznie się z końcem sierpnia a najpóźniej początkiem września i że potrwa około 13 miesięcy więc za koniec 2019 powinno już być wszystko gotowe. Ktoś wie czy zaczęli już budować czy tylko tak jak Mioduski to i Zahorski opowiada bajki?

zibi - 23.11.2018 12:09:06, *.icpnet.pl

Nawalka w lechu a jednak sie dogadali

do zibi - 23.11.2018 12:19:38, *.pl

A Kubica w Williamsie...

Kogo obchodzi Łach??

Jimmy L - 23.11.2018 13:34:54, *.dip0.t-ipconnect.de

Nawalka w Lechu a niech. spier,,,,,,la , Sa Pinto lepszy,!! Pilkarzyki z lecha beda mu skakali po glowie jak nasze Orly z Repry.

Grefor - 23.11.2018 13:37:34, *.centertel.pl

Ma ktoś na sprzedaż zakazowy bilet na niedzielę? O której jest pociąg? Zapłacę razy 3.

k(L)eo - 23.11.2018 14:14:27, *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kubica????, to on jeszcze jeździ w F1????

mar ka - 23.11.2018 15:00:46, *.dynamic.chello.pl

godz. 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
godz. 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
godz. 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock 1
godz. 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 2
godz. 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
godz. 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa X
godz. 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
godz. 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

k(L)eo - 23.11.2018 15:36:22, *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kubica????, to on jeszcze jeździ w F1????

Arek - 23.11.2018 16:05:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A wie ktoś, czemu dziś tylko 1 mecz? Miała dziś grać Legia, a gra w Niedzielę i Pogoń o 13. O co tu się rozchodzi ja się pytam?

do Arek - 23.11.2018 17:29:20, *.warszawa.vectranet.pl

Widno nikt nie chciał grać dzisiaj...

artic - 23.11.2018 23:51:14, *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mialem dzis troche czasu i obejrzalem mecz Piast-Sosnowiec TA LIGA POWINNA ZOSTAC ZMNIEJSZONA DO 12 DRUZYN bo to jest katastrofa co graja jak nie bedzie jakiejs reorganizacji to bedzie tylko duzo gorzej niz obecnie.

Wolfik - 24.11.2018 00:07:05, *.dynamic.mm.pl

@Arek: Zerknij Kolego tutaj: https://www.fangol.pl/view/261499/dlatego-w-piatek-zostanie

arnold szwarceneger - 24.11.2018 13:30:28, *.centertel.pl

w piątki zawsze najwieksze gónwo puszczaja , w poniedzialki tez :D jeszcze beka z c+ jak reklamuja sie ze mecze w 4K ;) ta liga nudziarzy zasługuje na 360p. Pomysł Romka Koseckiego z dzisiejszego weszlo zeby grac jak w Bundes spoko ,wszystkie mecze o 15.30 (nie marznie sie) , hit o 18 i tyle. po cholere puszczac kazdy mecz w tv

Arek - 24.11.2018 14:42:35, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@wolfik, dzięki!

Władeczek - 24.11.2018 21:44:46, *.warszawa.vectranet.pl

Korona, która ma z 10 razy mniejszy budżet od Legii już nas wyprzedziła. Lech, który jest niby w dużym kryzysie ma już tylko 2 punkty straty do Legii. Jeśli Legia nie wygra w Lubinie i nie poprawi dorobku punktowego to będzie mega dziadostwo i zrównanie się z tymi przeciętniakami z Kielc czy Poznania.

Szelka - 24.11.2018 21:54:52, *.dynamic.chello.pl

@ Władeczek - może niebawem tak być, iż to Legia będzie zaliczana do owych przeciętniaków. Czy dopuszczasz taki scenariusz?!

Władeczek do Szelka - 24.11.2018 23:31:26, *.warszawa.vectranet.pl

Tak, niestety dopuszczam i to mnie boli. Legia z takim potencjałem (już nie będę pisał o budżecie, bo to było wałkowane milion razy) powinna zamiatać w polskiej lidze a jest średniakiem. Szkoda, bo z taką grą to każde wystawienie nosa w Europę grozi śmiercią lub kalectwem. Dopuszczam taki scenariusz, bo wiem jak nasza liga jest wyrównana a Legia dostosowała się do tej szarej rzeczywistości. Zobaczymy w niedzielę... Z legijnymi pozdrowieniami (L)

FWK - 25.11.2018 01:07:26, *.play-internet.pl

Do wladeczek
Pieniadze nie graja... Pozdro

Antek - 25.11.2018 18:06:13, *.nycmny.fios.verizon.net

Carlitos = komedia

Dedi - 25.11.2018 20:18:49, *.dynamic.gprs.plus.pl

Lechia ogrywa babę, są mocni
Będzie z nimi walka o mistrza.

Haas - 25.11.2018 22:39:37, *.136

Lechia na szczęście ma u sterów przekręt-prezesa Mandziarę i właścicieli handlarzy. Osłabią się już zimą a u nas będą wzmocnienia. Kadrowo już teraz jesteśmy ponad całą ligę. W Gdańsku tylko czekają, żeby przytulić kasę za jakiegoś grajka i takiego Haraslina na przykład może nie być już w styczniu.

Do Hass - 26.11.2018 09:37:24, *.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A za cóż będą te wzmocnienia ? Za 40 brakujących milionów w kasie klubu ?

Arek - 26.11.2018 21:37:18, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Darek/Daria dopłaci, bo tu trzeba rewolucji przecież. I nie myślę tu o Mioduskim.

Wolfik - 26.11.2018 22:28:34, *.dynamic.mm.pl

Czyżby początek końca Wisły w ex...? Sytuacja krakusów pokazuje, ile w dzisiejszych czasach znaczy w miarę stabilny właściciel.

Do Haas - 27.11.2018 18:52:53, *.dynamic.chello.pl

Kadrowo to my jesteśmy od iluś lat ponad całą ligę, tylko co z tego skoro wygrywamy ją rzutem na taśmę w ostatniej kolejce i to tylko dlatego, że nikt tego Mistrza Polski tylko nie chce i zespoły z czołówki ligi regularnie przegrywają, co jest ewenementem na skalę światową? Już o późniejszych "sukcesach" w pucharach nie wspominam...