Ben van Dael - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

van Dael: Oczekiwałem po tym meczu więcej

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ben van Dael (trener Zagłębia Lubin): Mieliśmy trochę więcej czasu, żeby przygotować się do tego meczu, więc oczekiwałem po nim więcej. W pierwszej połowie często byliśmy przy piłce, ale było to tylko posiadanie piłki. Potem był rzut rożny i znowu straciliśmy bramkę. Legia miała jednak w tej sytuacji trochę szczęścia.
Mieliśmy swoje szanse, np. po fantastycznym podaniu Starzyńskiego do Tuszyńskiego. Mogliśmy też znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W drugiej połowie Legia była bardziej wycofana i nie grała ofensywnie, ale my zgubiliśmy w tym spotkaniu głębię. Oczywiście, mieliśmy swoje szanse, ale brakowało nam szczęścia. Nie widziałem dzisiaj wielkiej różnicy pomiędzy nami i Legią. Pod koniec spotkania Legia miała więcej sytuacji, ale to normalne, bo grała z kontrataku.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.