fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Brak biletów na mecz Legii z Anwilem - kolejny komplet na koszu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sobotni mecz koszykarzy Legii z Anwilem Włocławek obejrzy w hali Arena Ursynów komplet, 1700 kibiców. Wejściówki na dwa dni przed spotkaniem zostały wyprzedane. Podobnie było w przypadku ostatnich meczów legionistów w hali na Bemowie, gdzie pojemność wynosi 990 miejsc. Mecz Legia - Anwil rozpocznie się o godzinie 12:40 i będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport oraz Ipla.TV.

Młyn kibiców Legii w Arenie Ursynów znajdować się będzie na sektorach A1 i A2, ale zachęcamy także fanów z pozostałych trybun, do aktywnego uczestnictwa w dopingu dla naszej drużyny. Na Ursynowie pojawi się także grupa kibiców gości. Przy okazji warto przypomnieć, że koszykarze Legii na Ursynowie zagrają jeszcze dwukrotnie w obecnym sezonie - drugiego stycznia (środa) ze Stelmetem Zielona Góra oraz 19 stycznia ze Startem Lublin. Po meczu z Anwilem, w tym roku nasz zespół czeka jeszcze jedno spotkanie w Warszawie - w sobotę, 22 grudnia legioniści zmierzą się na Bemowie z Miastem Szkła Krosno.

Po siedmiu kolejkach, Legia ma bilans 5-2 i plasuje się na piątym miejscu w tabeli koszykarskiej ekstraklasy.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Do do artic - 24.11.2018 / 09:03, *..warszawa.vectranet.pl

Warbud pojawił sie pod koniec lat 90-tych w polonii a łączynski stary grał do 93 lub 94 roku w basket.... skłocił sie z kilkoma trenerami i ludźmi z LEGII

odpowiedz
Anwil - 24.11.2018 / 03:10, *..satfilm.com.pl

Będziemy u was pozdro legionisci e(L)o

odpowiedz
Do do artic - 23.11.2018 / 23:55, *..96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Stary nie chcial ruszac tyłka z Wa-wy i poszedl do polonii a wtedy byl tam sponsor zdaje sie jakis warbud czy jakos tak i chyba w miare ok placili wtedy a w L bida byla co nie zmienia faktu ze odszedl do ksp.

odpowiedz
Do kolosa - 23.11.2018 / 23:25, *..dynamic.chello.pl

A może sam ją utrzymasz? Torwar I, Torwar II, Koło, Arena Ursynów, Bemowo, Polonia, jeszcze mało? Żadna z tych hal nie cierpi na przepełnienie.

odpowiedz
skopek - 23.11.2018 / 22:35, *..dynamic.chello.pl

super bede ogladac na hali bo do telewizora mam ze 300 metrow i nie mam pilota!!!

odpowiedz
kolos - 23.11.2018 / 21:14, *..dynamic.chello.pl

a moze wreszcie hala w warszawie na 15 tys

odpowiedz
Do B - 23.11.2018 / 19:18, *..unknown.vectranet.pl

Ktoś ci dobrze powiedzial. Ale z ciebie dzban haha, skąd to się wzięło? Haha

odpowiedz
Do artic - 23.11.2018 / 18:34, *..232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Łączynski to wychowanek polonii i mimo ze udaje ze wypowiada sie pochlebnie o Legii chce nasz klub wydymać.... jego ojciec jako zawodnik to zrobil jak odszedł skłocony do polonii w latach 90-tych.... kij mu w oko... na łączke jutro same bluzgi

odpowiedz
artic - 23.11.2018 / 16:49, *..96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A we Wloclawku gra warszawiak mlody Łączka bedzie gral czy znowu kontuzja wie ktos?

odpowiedz
Pablo_Kozak - 23.11.2018 / 16:10, *..194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam do odsprzedania 2 bilety : ulgowy 20zł, normalny 25zł. Więcej na olx w zakładce bilety

odpowiedz
aqweds - 23.11.2018 / 12:13, *..dynamic.chello.pl

do B Umyj uszy dzbanie, na przecież śpiewane jest "hej Legia kosz"

odpowiedz
B - 23.11.2018 / 11:43, *..dynamic.chello.pl

I znowu będzie "ej legia gol". Chodze na kosza legijnego ale te młyny to żenada

odpowiedz
DawidL - 23.11.2018 / 10:53, *..play-internet.pl

Super będę oglądał w telewizji bo do Warszawy mam ponad 300 km ale mam nadzieje że będzie ogień na trybunach i na parkiecie (L)

odpowiedz
t - 23.11.2018 / 07:57, *..centertel.pl

A możeby pomyśleć o Torwarze?

odpowiedz
kuman - 23.11.2018 / 05:22, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a co z Torwarem?

odpowiedz
Luki - 22.11.2018 / 23:32, *..jjs.pl

Git! kosz sie odradza!!!

odpowiedz
Rudy - 22.11.2018 / 23:17, *..unknown.vectranet.pl

Kułcze szkoda... Chciałem kupić przez meczem. Mówi się tłudno

odpowiedz