fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Brak biletów na mecz Legii z Anwilem - kolejny komplet na koszu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sobotni mecz koszykarzy Legii z Anwilem Włocławek obejrzy w hali Arena Ursynów komplet, 1700 kibiców. Wejściówki na dwa dni przed spotkaniem zostały wyprzedane. Podobnie było w przypadku ostatnich meczów legionistów w hali na Bemowie, gdzie pojemność wynosi 990 miejsc. Mecz Legia - Anwil rozpocznie się o godzinie 12:40 i będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport oraz Ipla.TV.

Młyn kibiców Legii w Arenie Ursynów znajdować się będzie na sektorach A1 i A2, ale zachęcamy także fanów z pozostałych trybun, do aktywnego uczestnictwa w dopingu dla naszej drużyny. Na Ursynowie pojawi się także grupa kibiców gości. Przy okazji warto przypomnieć, że koszykarze Legii na Ursynowie zagrają jeszcze dwukrotnie w obecnym sezonie - drugiego stycznia (środa) ze Stelmetem Zielona Góra oraz 19 stycznia ze Startem Lublin. Po meczu z Anwilem, w tym roku nasz zespół czeka jeszcze jedno spotkanie w Warszawie - w sobotę, 22 grudnia legioniści zmierzą się na Bemowie z Miastem Szkła Krosno.

Po siedmiu kolejkach, Legia ma bilans 5-2 i plasuje się na piątym miejscu w tabeli koszykarskiej ekstraklasy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

Rudy - 22.11.2018 23:17:46, *.unknown.vectranet.pl

Kułcze szkoda... Chciałem kupić przez meczem. Mówi się tłudno

Luki - 22.11.2018 23:32:33, *.jjs.pl

Git! kosz sie odradza!!!

kuman - 23.11.2018 05:22:47, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a co z Torwarem?

t - 23.11.2018 07:57:50, *.centertel.pl

A możeby pomyśleć o Torwarze?

DawidL - 23.11.2018 10:53:07, *.play-internet.pl

Super będę oglądał w telewizji bo do Warszawy mam ponad 300 km ale mam nadzieje że będzie ogień na trybunach i na parkiecie (L)

B - 23.11.2018 11:43:47, *.dynamic.chello.pl

I znowu będzie "ej legia gol". Chodze na kosza legijnego ale te młyny to żenada

aqweds - 23.11.2018 12:13:12, *.dynamic.chello.pl

do B Umyj uszy dzbanie, na przecież śpiewane jest "hej Legia kosz"

Pablo_Kozak - 23.11.2018 16:10:35, *.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam do odsprzedania 2 bilety : ulgowy 20zł, normalny 25zł. Więcej na olx w zakładce bilety

artic - 23.11.2018 16:49:08, *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A we Wloclawku gra warszawiak mlody Łączka bedzie gral czy znowu kontuzja wie ktos?

Do artic - 23.11.2018 18:34:26, *.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Łączynski to wychowanek polonii i mimo ze udaje ze wypowiada sie pochlebnie o Legii chce nasz klub wydymać.... jego ojciec jako zawodnik to zrobil jak odszedł skłocony do polonii w latach 90-tych.... kij mu w oko... na łączke jutro same bluzgi

Do B - 23.11.2018 19:18:07, *.unknown.vectranet.pl

Ktoś ci dobrze powiedzial. Ale z ciebie dzban haha, skąd to się wzięło? Haha

kolos - 23.11.2018 21:14:55, *.dynamic.chello.pl

a moze wreszcie hala w warszawie na 15 tys

skopek - 23.11.2018 22:35:08, *.dynamic.chello.pl

super bede ogladac na hali bo do telewizora mam ze 300 metrow i nie mam pilota!!!

Do kolosa - 23.11.2018 23:25:20, *.dynamic.chello.pl

A może sam ją utrzymasz? Torwar I, Torwar II, Koło, Arena Ursynów, Bemowo, Polonia, jeszcze mało? Żadna z tych hal nie cierpi na przepełnienie.

Do do artic - 23.11.2018 23:55:12, *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Stary nie chcial ruszac tyłka z Wa-wy i poszedl do polonii a wtedy byl tam sponsor zdaje sie jakis warbud czy jakos tak i chyba w miare ok placili wtedy a w L bida byla co nie zmienia faktu ze odszedl do ksp.

Anwil - 24.11.2018 03:10:22, *.satfilm.com.pl

Będziemy u was pozdro legionisci e(L)o