Artur Nogal - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki Nogala w PŚ w Tomakomai

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Artur Nogal w japońskim Tomakomai wystartował w drugich zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Legionista w wyścigach dywizji B na dystansie 500 metrów zajął kolejno czwarte (czas 36,421s) i piąte miejsce (36,531s). Tymczasem w Pucharze Świata juniorów w Tomaszowie Mazowieckim, na 1000 metrów neoseniorów, Gaweł Oficjalski zajął miejsce 17. z wynikiem 1:14.51 min. Oficjalski w wyścigu na 500 metrów był szósty (36,74s).

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.