Łukasz Moneta - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Sulley dał impuls. Gol Monety

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po bramce zdobyli Sadam Sulley oraz Łukasz Moneta. Napastnik Zemplina wszedł na ostatni kwadrans gry i dał prowadzenie swojej drużynie. Natomiast Moneta ponownie trafił w rezerwach "Miedziowych" pokonując bramkarza Ruchu Radzionków. Pierwszy raz w wyjściowym składzie zaczął mecz Michał Kopczyński, ale jego Wellington Phoenix uległo ekipie z Adelaidy.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Legią Warszawa. Zaliczył 90 minut w wygranym 3-0 meczu III-ligowych rezerw Zagłębia przeciwko Ruchowi Radzionków. Zdobył bramkę na 1-0 w 21. minucie spotkania.
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - do 62. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Piastem Gliwice
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Pogonią Szczecin

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - do 72. minuty w przegranym 0-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z GKS Bełchatów
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Elbląg

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - rozgrywki III ligi gr. 4 zakończyły rundę jesienną tydzień temu
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - rozgrywki III ligi gr. 1 zakończyły rundę jesienną tydzień temu

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - rozgrywki II ligi chorwackiej zakończyły rundę jesienną tydzień temu

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - do 66. minuty w przegranym 1-3 meczu z Adelaide United

Słowacja
Zemplin Michalovce
Brian Iloski - nie grał w wygranym 4-2 meczu z FK Senica
Tomasz Nawotka - nie grał w wygranym 4-2 meczu z FK Senica
Sadam Sulley - od 76. minuty w wygranym 4-2 meczu z FK Senica. Strzelec bramki na 3-2 w 84. minucie spotkania.