Jedno ze zdjęć autorstwa Hagiego, które można kupić w ramach Ultras Art
REKLAMA

Ultras Art2: Licytacje fotografii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Już w najbliższą niedzielę, 2 grudnia w SportsBarze Ł3 zorganizowana zostanie druga odsłona Ultras Art 2, podczas której będzie można zakupić legijne zdjęcia, obrazy i inne formy sztuki kibicowskiej. W ten sposób będziecie mogli wesprzeć wyposażenie jednego z oddziałów w Centrum Zdrowia Dziecka.

Organizatorzy akcji, "Dobrzy Ludzie", przygotowali pierwsze licytacje. Możecie zakupić wyjątkowe fotografie, nadrukowane na płyty PCV w formacie 100x70 cm. Licytacje rozpoczynają się od 400 złotych, a ich finał będzie miał miejsce drugiego grudnia. Zachęcamy do licytowania.

Legia race
Legia piroman
Kapitalne miasto
Starówka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.