REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Barra Bravas & Teddy Boys (192)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fanatycy Zagłębia z Niwki przygotowali efektowne graffiti zgodowe, przedstawiające zamaskowanych fanatyków oraz herby Zagłębia i Legii oraz "Barra Bravas" i "Teddy Boys". Nowe graffiti wykonała także wolska młodzież oraz Wyszkowscy Fanatycy. Poniżej efekty ostatnich prac legionistów.








REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
rob bandit - 05.12.2018 / 19:52, *..satfilm.com.pl

do memron:to weż puszkę i idz namaluj własny projekt Dzbanie...

odpowiedz
rob bandit - 05.12.2018 / 17:57, *..satfilm.com.pl

BB&TB w Polsce nikt nie podskoczy... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
donsimone77 - 04.12.2018 / 17:56, *..ip-point.pl

Zgodowy graf na pełnym prestiżu

odpowiedz
Hu(L) it - 04.12.2018 / 17:27, *..128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek dla bomberow. BB&TB klasa! (L)

odpowiedz
Memron - 04.12.2018 / 13:20, *..play-internet.pl

TB & BB super. Ale te pozostałe wrzuty to ciężko nazwać grafitti.

odpowiedz
oLaf - 04.12.2018 / 13:18, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Barra Bravas - świetne!!

odpowiedz
Kozioł - 04.12.2018 / 11:44, *..36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

BB&TB zajebiste.
Reszta no cóż... pozostawia wiele do życzenia. Ale liczą się chęci i zaangażowanie.

odpowiedz